Pupkan není z cukru

Červenec 2012

Do Evropáku přes Loket

31. července 2012 v 21:45 | Gadži
Zítra dle plánovače tras to vypadá na pohodových 36 km a celkový čas: 02:01 h (pokud někdo neprosadí nějký zákeřný brdek), což by mohlo znamenat už v 20.01 pivo v Evropáku....to ale chrty a cvičky určitě neuspokojí, tak můžou pokračovat přes libovolné brdky k Rožcum a já budu brzo doma, protože to zítra stejně musim ;-) No, domluvíme se na startu.Do kopce,zase do kopce a do ještě většího kopce

26. července 2012 v 0:22 | Gadži
Hele, mě se to dnes ale zase vůbec nelíbilo. Moc horko,moc kopců, moc tempo, 2 ztracení Pupkani, několik nakrknutých- to teda není dobrá vizitka traséra. Některým se to možná líbilo, ale to si myslim,že jsou víc chrti a cvičky než Pupkani. Ale abych nepředbíhal...jak to tak zhruba dnes bylo-na startu 13 Pupkanů, padlo několik individuálních návrhů trasy, nakonec se hlasovalo o mém návrhu jet do Lokte a o Dykotově, který jsem už z principou neposlouchal. Vyhrál Loket, ale jelo se za Dykotem " pomalu". Takže po výšlapu na Tři kříže a Ottovu výšinu,než jsme sjeli na Přažsku silnici, nás bylo o 2 méně, pak "Ema", brutus stoupák po makadonu nebo co to bylo-prostě málo uválcovaný šutry, Šemnice, sjezd k Ohři přes most na druhý břeh..podél Ohře přes kořeny jsem vzdal a šup přes pulovičák k Rožcum.

Příští týden sraz 18.00 u Vlášků, cíl Evropák přes Loket.

středa a tak

24. července 2012 v 13:18 | Gadži

Zítra (25.7.2012) start 18.hod. U Vlášků.

(jestli bude teptota nad 30 st. C, nesmí být trasér Dykot)


Připomínám triatlon 4.8.2012 KIWI muž od 10.hod. na Rolavě
(viz plakátek od Michala)

A za rok chce Olaf na Ironmana do Regensburgu-já bych chtěl jet taky, ale jenom mu fandit a lehce tam zakalit. Jel by fandit ještě nějaký Pupkan?
15 Pupkanů

19. července 2012 v 0:27 | Gadži
Dnešní příjemná cca 30 km etapa vedla od Vlášků převážně po cykolotrase Kiwi triatlonu s odbočkou na aloe občerstvení U hastrmana na Velase ( teda v kopci nad Nivama mi došla euforie z nového kola a chvíli se mi to šlapání ale vůbec nelíbilo), pro bahno vynechána kořenovka a jelo se po asfaltu do Sedlece,pak nad něj lesem a přes louku (kde se peleton nečekající na křižovatce cest roztrhal a přišel o 5 Pupkanů- bodu dolu pro traséra ;-) ) a pak po asfaltu přes Hájek a k Rožcum. Tam jako vždy perfektní servis, polévka zelňačka, vývar či zabíjačková, z hlavních jídel svíčková se šlehačkou a brusinkovým terčíkem, řízek přes 3/4 talíře (neboli řízek se speciálním efektem ještě více řízku) a br.sáletem či bramborama, kančí guláš s knedlíkama, rýží nebo kolínkama, půlky kuřete s rýží a okurkama, pivka, slivka, někdo ještě druhé kolo řízků...jak to tak píšu, lituji, že jsem si jeden nenechal zabalit na domů. K tomu bonus,kterým nám potrhal bránice -Olafovo děkovný dopis. No Davide, přes nepatrné kosmetické chybičky se Ti to dnes vydařilo.


Co se týče časovky - mělo to být na sv.Martina,ale to je bohužel neděle, tak to bude v sobotu 10.11.2012 a mohlo by sněžit...podbrobnosti, přihlášky atp. budu včas posílat mailem...ti co tak ještě neučinili, nechť mi prosím pošlou svou e-mailovou adresu na gadzi@post.cz

Pupkan v novinách

18. července 2012 v 16:27 | Gadži ( fotku skenoval Martin)
Ou jéééé.....

Určitě jste o tom slyšeli a kdo ještě neviděl,tak tady to je- sprinter Pupkan Kulda na fotce z X-terry v novinách(5+2 dny, odkud si fotku půjčujeme bez ohledu na (c)opyright ) po boku špičkových sportovců Lukáše Bauera, Jana Kubíčka a Heleny Erbenové...

Aberg

13. července 2012 v 0:25 | Dykot
Aberg, 11.7.12

10 Pupkanů

Trasa: U Vlášků, městem na Moskevskou, nad zvláštní školou nahoru směrem Sokolák, doprava výjezd a vrstevnicovou cestou okolo rybníků na Linharta, výjezd na Aberg, sjezd po modré přes chatu U obrazu doprava Čapkovo cestou do Březové, okolo Alice proti proudu trasy Kolováku, výjezd k letišti, okolo hvězdárny na Hůrky, oblíbenou cestou ostružinami a kořeny a dlouhatanským sjezdem ke Slavii, a trasou podzimní časovky K Rožcum.

Poznámky: nečekaně vysoká účast, ideální povětří, trasa se líbila i když byla občas do kopce- jenom asi 3x jsem byl p..., žranice neuvěřitelná- lítaly tam kulajdy, festivalový řízky, uzené kýty, ledvinky, prejty, bublaniny, piva a panáky.

Příští středa 18.7.12 zase v 18 hodin U Vlášků.


časovka-propozice

11. července 2012 v 23:21 | Gadži
Souhlasím s Dykotem a pevnou trasou- jelikož jsme ji několikrát jeli, tak by ani nikdo nemusel zabloudit.

Připomínám, že se bude jednat o závod pouze pro Pupkany (plus maximálně pár v kleče prosících a žadonících Pupkanů-čekatelů).

Tady popis a mapka od šéftraséra Dykota:
Po startu přes louku do Sadova, na silnici v Sadově doprava na Lesov, pak doleva loukou a krpálem přes šraňky ke Konkordii a pak po silnici přes Hájek a Čepro do cíle (vychází to na cca 5,8 km. A favoritem je samozřejmě sprinter Kulda...)

Pivní pozdrav od Martina

11. července 2012 v 23:04 | Martin K.
Při jednom mém nedávném výletu na Vysočině jsem objevil toto lahvové pivo Forman a to hned s několika příchutěmi a dokonce i nealko. Pán, zřejmě svoji "Velichovskou" licenci prodal, to víte, "není umění udělat dobrý pivo..."

Martin K.


od Dykota -4.7.2012

10. července 2012 v 22:13 | Dykot/Gadži
Až teď jsem si všiml, že mi David poslal popis z minulé středy a povšimněte si prosím i předcházejícího dnešního článku od mě.
Tady je ten popis:

,, Lázeňské rozhledny

4.7.12
Počet Pupkanů: 4, U Rožců jsme se pak rozrostli...
Trasa: U Vlášků, Evropák, asfaltka směr Linhart, rybníky, smírční kříž nad Myslivnou, Myslivna, lanovka na Dianu, kaplička Ecce homo, vyhlídka Karla IV., výjezd na Rusalku, Diana, Malé Versailles, U Rožců

První prázdninová vyjížďka byla výrazně poznamenaná dovolenejma, takže jsme byli celí 4.
Za zmínku stojí nádherný počasí, úžasná trasa, Kuldovo pronikavé sjezdové zlepšení- fakt, dal i lesní sjezd z Karla IV..., pivo na Versu za lidových 45,- Kč s rusákama všude okolo, dýchánek u Dášenky a Vašíka komornější.

11.7.12 sraz U Vlášků v 18 hodin ´´

časovka

10. července 2012 v 22:02 | Gadži

Zdravím z dovolené, zítra v 18.hod. u Vlášků opět beze mě. Aspoň určím traséra..éééé, přemýšlím, už to mám: trasér David!!!! (prosím co nejdelší nejkopcovatější trasu a příští týden něco jemného)

A ještě...pod vlivem včerejší Tour de France mě napadlo někdy v budoucnu(nejlépe na podzim jako ukončení sezóny až bude pořádně chcát) uspořádat pupkaní cykloakci Od Vlášků k Rožcům- individuální časovka s jednotlivým startem (datum bychom si řekli mailem nebo osobně). Svou trasu si zvolí každý sám....v cíli bude vyhodnocení, medaile, pivo, kachny nebo celé prase a ták.