Pupkan není z cukru

Srpen 2012

Dres

30. srpna 2012 v 16:44 | Gadži

Těm, co včera nebyli, nebo nezaslechli, připomínám domácí úkol: pohrát si s logem ev. designem dresu na příští sezónu.

Dykotovo návrh se stejným designem jen s proházenýma barvama (viz horní obr.) nás úplně nebere, toužíme po něčem veselejším ( a navíc mě včerejší výlet utvrdil, že jsem líný a patřím do B- teamu a jsem pro, si to dát na dres - většina těch firem vyrábí věci od 5 kusů výše, takže by mohlo 10 ks být takových a 5 ks makových,kdychom se všichni neshodli)
Kdo se ještě hlásí do B-teamu?

Struženský triatlon

30. srpna 2012 v 13:44 | renata.zatloukalova@kvvet.cz
2.ROČNÍK STRUŽENSKÉHO TRIATLONU

15.9.2012

Start závodu: ve 14 hodin nejstarší kategorie + maminky, po doběhu posledního závodníka odstartuje další kategorie

Věkové kategorie: 1. 8 let a více + maminky
2. 5 - 7 let
3. prťata (ti, kteří neplavou a neumí ani na kole)

Trasy: 1. kategorie+maminky - plave přes rybník, kolo 2,2km, běh kolem zahrady
2. kategorie - plave přes rybník, kolo 1km, běh kolem půlky zahrady
3. kategorie - jízda na odrážedlech nebo tříkolkách 60m, běh 50m

Povolené pomůcky: kruh, křidýlka, destička...
U 1. kategorie je zakázaná pomoc rodičů v depu!

Občerstvení: buřty, pivo, kofola...

Účast prosím potvrďte mailem nebo na tel. čísle 602 660 855.

Těšíme se na Vás!

ředitel závodu Vítek, stravovací referent Renata, závodníci Linda a Kryštof

Na Hauenštein

30. srpna 2012 v 8:14 | Gadži
(stručný report,protože nestíhám a jsem slabý v zeměpise)

Včerejšího výletu se zůčastnilo 14 Pupkanů.

Start i cíl byl U Rožců. Někudy se jelo, před Jakubovem mě z kola dostala náročná překážka v podobě ocelovědřevěného mostu,po té, co jsem řídítkama štrejchnul o strom. Další sesednutí mě čekalo po 100 metrech dykoťáku ze Stráže "po modré" na Hauenštejn, kde asfalt vystřídal můj oblíbený makadon a propadl jsem trudomyslnosti a nechtělo se mi šlapat a jen pomalu tlačit. Lépe bylo až při občerstvení na Hauenštějně, kde jsem konečně znovu popadl dech. Pak se jelo za šera a náhle i tmy zpět přes Krásný Les a cyklostezku z Květové do Ostrova a k Rožcum.

A doma na tacháči 47 km.

Za týdne asi sraz U Vlášků v 17.30

Cestou,necestou, polem, nepolem

23. srpna 2012 v 11:12 | Gadži
Na startu 10 Pupkanů, na Velase se přidali další 2 a u Rožců další dva, z nichž jeden imitoval běh.

Hláška dne z debaty o dietě, že si může dát kachnu a jestli si někdy zkoušel strčit prst do krku- Dykot:"Já jsem toho víc vyblil,než ty jsi v životě sežral".

Jinak vedro jako prase, jelo se tu po silnici, tu po pěšině i mimo ni, asi 5x přes různé ohradníky, taky přes lesy, louky a pole. Snad jen brod a pořádné bahno a nějaký dykoťák chyběly (naštěstí).

U Rožců jsem si prožil luxusní kachnu a ták.

Na konci pak 34 km na tacháči ( má průměrné tepovka 155/Pmin, pod 115 ani v klidu v hospě nejdu).

A za týden sraz 17.30 U Rožců !!


Čaroděj ze země Koz

15. srpna 2012 v 22:59 | Gadži
Nadpis vůbec nesouvisí s obsahem článku,ale to snad nevadí.

Dnes bylo 10 Pupkanů. Kdo byl dnes trasér jsem z konce pelotonu nepostřehl, asi Dykot, ale Olaf s nejlepším 29´´ kolem na světě byl furt na špici,tak že by on? Každopádně za kopcem (do kterého jsem poctivě kolo tlačil) nad nádražim v Ostrově, team A poodjel a zamlžil a oproti původnímu plánu jel přes Květnovou a Žďár k Rožcum, team B poctivě sjel do Vojkovic a v pohodovém tempu si vyšlápl kopec do Moříčova s výhledem na západ slunce a pak teprv k Rožcum a bylo z toho milých 42 km.
A za to dávám ****

Příští týden sraz U Vlášků už v 17.30!


středa

14. srpna 2012 v 8:16 | Gadži

15.8. opět sraz 17.45 U Vlášků, odjezd v 18 hod.!?


-brzy se stmívá a v noci je zima- blikačka nutná, teplé prádlo vhodné.

Nedělní spanilá vyjížďka

12. srpna 2012 v 22:18 | Olaf
5 pupkanů se odtrhlo od rodin a nedělní ráno vyrazilo z Pupkaní ulice na pohodovou vyjížďku CCa 39 km.(Ostrov, Kfely, Horní Ždár, Vikmanov, Květnová, Maroltov- po modré Krásný Les, Horní Hrad) Cestou nás čekala kulturní vložka s návštěvou Horního Hradu. Zde velmi milé přivítání v podobě otevřené hradní putyky a tím pádem ranním pivem a klobáskou. Trošku nás překvapilo, že velký panák medoviny měl objem 2 dcl??????? No pili jsme jak ve středověku a pokračovali dál dolů. Zde musím pochválit traséra a ocenili to i všichni účastníci, že po cca 5 km sjezdu jsme se náhle dívali na Horní Hrad ze shora(vlastně trasér jsem byl jáMrkající ). No medovina dělá divy Mrkající. Stráž, Jakubov, Vojkovice, po červení Velichov, Moříčov se sprinterskou vložkou na vrcholu, kterou tentokrát Kulda trochu přepálil Mrkající Poté po žluté domů.

/do galerie "srpen" posílám od Kuldy dalších pár mobilních fotek ze středy i z dneška....mohl by taky někdo někdy ve středu vzít normální foťák a blejsknout nás někde za jízdy v lese...nějak se nám tam hromadí statické fotky ze startu a cíleMrkající Gadži/

Jak se opět nejelo do Lokte aneb zpátky ke kořenům

9. srpna 2012 v 9:08 | Gadži
Až mi přestanou v hlavě tepat permonící a vzpomenu si, kde jsme včera byli, tak to sem napíšu. Ale pamatuju si, že to bylo super,i když nás Olaf tahal i přes pár kopců, typických dykoťáků.

PUPKANŮ: 9
KM asi 30
Cíl: Evropák

No výborně, půjčuji si Olafův popis trasy (jinak při pohledu na účet za hruštičky se mi trochu zvedá kufr):

"Na tacháči 40 km, od Vlášku, cyklostezkou přes město, polní cesta za KÚ do Tašovic, traverz do do kopce alias "Dykoťák 1" , sjezd do Svatošek, výjezd po modré do Doubí "Dykoťák 2", Linhart, Hájenka, traverz do Evropáku. Po dlouhé době výborné hruštičky a grilováné maso, spanilá jízda po KKN a hajdy domů. Au, au"

Davide, lodičku s vlaječkama nevyhazuj, stála nás 3420 Kč.

Pár fotek, převážně chlebověhruštičkové lodičky, Márovo hruštičkové brokolice a z návštěvy v KKN bude za 2 minuty v galerii

fotky

6. srpna 2012 v 21:53 | Gadži
Pár fotek z Kuldovo telefénu přidáno do fotogalerie do složky "srpen" (mix Kiváče a posledních střed).

Blíží se další středa

5. srpna 2012 v 22:17 | Gadži
Sraz v 18.hod. u Vlášků (můžem zkusit cvičně v 17.45 sraz, odjezd v 18.00-kdo přijde po 17.55 nemá nárok na pivo).

Jak se nejelo do Lokte

3. srpna 2012 v 0:01 | Dykot
1.8.12

15 Pupkanů
Trasa: U Vlášků, Sadov, kořenovka, Velas, Ruprechtov, Děpoltky, muničák, pod Smolnejma Pecema, Nová Role, Mezirolí, Nivy, okolo Velasu, půlka kořenovky, Rejda, obora, břízky, Hájek, U Rožců
42 km

Tak jsem jel na sraz natěšenej na pohodovou vyjížďku do Lokte, poprvé v Pupkaní kariéře bez vymyšlený trasy. Díky Gadžiho indispozici jsme zaimprovizovali a po úvodní plzničce jsme vyrazili v silném zastoupení na kořenovku. Počasí nám přálo, cestou jsme nabrali Pedra s jedním konkurenčním Tukanem... Z pohodového průběhu trasy vyčnívá několik momentů- opak. neúspěšnej pokus o výjezd za brodem, dokonce ani Olafovo devětadváca to nedala, tak nám Olaf aspoň ve sjezdu chtěl ukázal jak devětadvacítka projede půlmetrovým bahnem, výsledek všechny pobavil a doufám že se objeví ve fotogalerii Cestou jsme postupně ztráceli Pupkany, Mára urval řetěz a k Rožcum dorazilo zdravé jádro. Žrádlo úžasný, utopenec se úplně nevydařil, zato buchta, pivo a panáky byly takovou pěknou tečkou za tím naším výletem.