Pupkan není z cukru

Tělocvična

28. září 2012 v 21:30 | Gadži
Opakuji: Pupkani, ve středu 3.10.2012 sraz 18.20 před hlavní bránou ekonomky, kdo přijde pozdě, narazí na zamčené dveře a musí doufat, že se někomu dovolá...když ne, může držet místo v Shaffys baru ("Garáž").

S sebou obuv s nešmouhující podrážkou, florbalovou hokejku, třičko (nejlépe teda dvě- jedno bílé, jedno barevné, ať můžem hravě rozlišit,kdo s kym hraje) a trenýrky (nejlépe bezpečnostní hnědé).


Co se týče poslední vyjížďky: na startu 11 Pupkanů + 2 hosté. Jelo se na Velas, btw, řeklo se přes kořenovku,tak proč někdo po asfaltu!? Se vám na ty makadamy či kýho čerty taky příště vykašlu. Pravda, Víťu to stálo nejdřív defekt, pak uraženou přehazku a nakonec utržené poutko od ledvinky, ale do cíle dorazil. Na Velase proběhlo občerstvení a jelo se víceméně z kopce přes pastviny směrem na Ostrov, pak se někde zahnulo míší dírou pod tratí do prava, cestou nás dojel Olaf, kterýmu hrozilo nebezpečně velké áčko, a po zpěvněných cestách jsme dojeli až k Rožcum. Já měl luxusní halušky s uzeným,brynzou a zelím a neméně luxusní hruškový koláček. Disident Dykot se držel, koláček jsem mu včas sežral. Výjmečně cestou zpět bylo celkem teplo a ani nechcalo, skoro mi to připadalo divný.

25 km. 5, tolik dávám hvězd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulda Kulda | 3. října 2012 v 7:24 | Reagovat

vyjížďka byla nádherná. měli bychom ještě jednou letos zdolat Klínovec :-))

2 Jéňa Jéňa | 3. října 2012 v 9:23 | Reagovat

[1]:Souhlasím s Kuldou, ten Klínovec bych taky zkusil. Tělocvičnu dnes asi zrovna nestíhám a tak jsem se těšil.

3 Martin Martin | 3. října 2012 v 13:08 | Reagovat

Tak tělocvičnu určitě dám. Jen až příští týden.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama