Pupkan není z cukru

Říjen 2012

Florbal IV

25. října 2012 v 0:07 | Gadži
Sešli jsme se opět v hojném počtu 12 Pupkanů, někteří nenechali nic náhodě a počkali si, jakou barvu trika zvolí Dykot,aby si vzali jinou...a chybu neudělali, přestože se Dykot snažil seč mohl, možná i svědomitě chodil do obrany, žádný míč nedal soupeři zadarmo,obětavě se vrhal do střel a může se pochlubit hattrickem během jednoho střídání (což je něco jako Al Bundovo šest touchdownů v jednom zápase), nebylo to moc platné a jeho tým byl opět poražen. Pak pivko alko i nealko v Panasonicu a hůra někdo domů někdo ještě do hospody v Hájku, kde již čekal Kulda.
A za týden odveta.

A připomínám ( a brzy sem hodím plakátek) 10.11.2012 v 14.hod sraz U Vlášků,kde proběhne registrace+losovačka pořadí k pupkaní časovce,která bude přesně plusmínus ve 14.30 odstartována.

Bude startovné cca 100 Kč.

Florbal III ?

19. října 2012 v 23:59 | Gadži
Řekne mi někdo, jak bylo ve středu? Mrkající

10.10.2012 FLORBAL II

11. října 2012 v 22:23 | Gadži
Florbal se ujal, včera jsme se sešli v hojném počtu 13 Pupkanů. Náš tým byl zpočátku krutě byt( po asi 10 minutách jsme prohrávali 8:1) což mě a Olafa trochu rozčarovalo, tak jsme si trochu zahnusili, ale pak si spoluhráči dali říct a nepobíhali ve dvou u soupeřovic branky a začali se vracet do obrany, takže se skóre trochu srovnalo..asi. Proti minule ubylo nepovolených zákroků, k vážnějšímu zranění nedošlo, jen asi bacha na Vítka a Luba, jejich střely a přihrávky začínají být nechutně přesné.

Pivko v exPanasonicu pak moc chutnalo.

Tak za týden zas- 18.20 u vchodu s hokejkama

3.10.2012: FLORBAL

4. října 2012 v 22:33 | Gadži
Na úvodní mač podzimnězimní pupkanské sezóny se sešlo 10 Pupkanů, rodělili se na bílé a barvené a po úvodní buly "na tři dopady" se rozpoutala lítá bitva, zprvu plná neopřesností a promáchlých gólových šancí, ale minutu od minuty jsme se zlepšovali (nebo ne?), přihrávky nacházely své adresáty, míček směřoval stále častěji do brány, tempo se zrychovlao až bylo ostré jako břitva, akce střídala akci,střela za střelou, prostě paráda, za hodinu padlo asi 40 gólů....

Pak šla nadpoloviční většina do Shaffysu na jedno dvě točené....