Pupkan není z cukru

Listopad 2012

FLORBAL IX

29. listopadu 2012 v 10:08 | Gadži
Včera bylo potřebných 12 Pupkanů, vážně se zranil jen jeden ( Míra-koleno). Jinak zápas vyrovaný, síly na hrřiši rovnoměrně rozložené a opět se stalo, že Dykot byl ve vítězném týmu (závěrečnou masočtvrthodinku 5 na 5 byl nepočítal).Příští týden je MIkuláš-takže se nás sejde méně- ale sejít bychom se mohli a dát třeba basket na jeden koš, když nám Pavel půjčí klíče....dám vědět.

časy

27. listopadu 2012 v 21:25 | Gadži
Tak na naléhání Vítka jsou pod výsledkama časovky i ty časy (Dykot to slíbil přespat,ale zatim nic). Jsem si jistej, že Vítkovo startovné jsme propili, kam se poděl jeho čas, to nevím....nicméňě pořadí by to stějně nemělo ovlivnit, čas to byl sice dobrý,ale mimosoutěžní Mrkající

FLORBAL VIII

21. listopadu 2012 v 10:51 | Gadži
Sešlo se...ééé....16 nebo 17 Pupkanů....a až na Olafovo pochroumané rameno se nic zvláštního nestalo, tým s Dykotem opět prohrál....ale pochválíme je, v posledních minutách vytvořili obrovský tlak a stáhli několikagólové manko a i ten vyrovnávací gól dali, ale až po hvizdu rozhodčího.

Amnesie

18. listopadu 2012 v 21:42 | Gadži
Jestli tydle dva taky byli na výlovu rybníka a dalších akcích, tak se tim leccos vysvětluje.


fotky

13. listopadu 2012 v 22:16 | Gadži
mix fotek od Kuldy a Seba umístěn v Galerii

Pupkaní časovka - výsledky

12. listopadu 2012 v 17:34 | Gadži


ááááá tak tady jsou Ty oskenovaný ty časy....jestli si dá někdo práci to přepsat do přehlednější podoby,tak to sem dám.Florbal VI

8. listopadu 2012 v 23:53 | Gadži
Tak včera rekordní počet florbaluchtivých Pupkanů: 16- na střídačce skoro ani nebylo kam sednout,ale jinak to bylo super. Místo obvyklého losování jednotlivých hráčů, doufaje ve vyváženější rozdělení týmů, se vylosovali 2 kapitáni,kteří si následně vybírali jednotlivé hráče. Všechny zaskočil kapitán Míra, který asi nečte blog, protože si vybral jako prvního hráče Dykota a, i přestože se v tu chvíli hodně krčil a tvářil zoufale, vzápětí Olafa. Chvíli Mírovo Dykotem oslabený tým i vyhrával, ale nakonec stejně jako vždy prohrál, nicméně o méně než 10 gólů, což se cení, takže byli nakonec spokojeni všichi.


Jinak abyste věděli-sice se řeklo bez bab, ale pár Pupkanů si přivede k Rožcům doprovod. A jestli mi do soboty nesplaskne kotník,kterej jsem si včera nenápadně ale pořádně vyronil, budu U Vlášků jen co by startér a na husu pojedu autem.


Ještě obrázek, aby měl Olaf s Dykotem z čeho vybírat, pokud nezhubnou. Model "Connoisseur" či "Abrakadabra" jim bude jistě oběma moc slušet.

PUPKANÍ ČASOVKA

5. listopadu 2012 v 15:19 | GadžiOD VLÁŠKŮ K ROŽCUM - ČASOVKA HORSKÝCH KOL

Kdy: 10.11.2012, start v 14.30

Pro všechny Pupkany povinné, čekatelé zváni, ostatní mají smůlu. Kvůli počtu hus a knedlíků prosím potvrdit účast na můl mail gadzi@post.cz co nejdříve.


V sobotu 10.11.2012 v 14.hod sraz U Vlášků,kde proběhne registrace+losovačka pořadí k pupkaní časovce,která bude přesně plusmínus ve 14.30 odstartována.
Bude startovné cca 100 Kč a husa a pivo v cíli taky nebude zadarmo, ceny pro vítěze ano. I když by nebylo od věci, kdyby si za zlatou medaili musel vítěz připlatitMrkající

Popis: Start podle rozlosování v půlminutových intervalech.

Start na můstku před hospodou U Vlášků, po silnici do kopce, pak doleva po silnici, po cca 200 m doleva po žluté, projedeme zahrádkama, přes můstek, pak doprava polní cestou loukou do Sadova na hlavní silnici, za mostem po silnici doprava směrem na Lesov, za táhlou pravotočivou zatáčkou odbočka doleva k nějakýmu elektro velkoskladu, mírným stoupáním přes louku k přejezdu a prudkým výjezdem na hlavní silnici ke Konkordii, pak doprava do mírného kopce až k odbočce k Čepru, tam doprava, mineme Čepro po pravici a po silnici po rovince mastíme do cíle- za mostem přes dálnici doprava K Rožcům...

Mapka:

Florbal V

3. listopadu 2012 v 22:52 | Gadži
Opožděně ale přece: ve středu se nás sešlo 10, po rozlosování a doladění barev dresů se začlo hrát, sem tam to možná bylo i pohledné, sem tam se na to nedalo koukat, obzvlášť když váš tým dostává jeden gól za druhým, chvílemi to byla lítá řežba, emoce zchladilo až pivko v Panasonicu.
Závěr: Možná mu křivdíme, ale opět se potvrdilo, že tým který získá Dykota, zaručeně prohraje.

Pár nepovedených fotek z minula dávám do galerie.