Pupkan není z cukru

Březen 2013

Poslední letošní florbal

28. března 2013 v 13:59 | Gadži

Ták...teď už si nepamatuju jak to přesně bylo, ale bylo nás ve středu na hřišti a lavičkách asi 11 a pak v Evropáku ještě víc.

Proběhlo tradiční losování kapitánů a výběr týmů, Olaf v našem týmu měl proti předchozím zápasům aspoň ze začátku přesnou mušku, co dotek míče jeho hokejky to gól, ještě za stavu 6:2 jsme měli převahu( ty dva první góly v naší bráně jsme si myslim i dali sami), pak přišel zlom, Filip v bráně i s chromou nohou se rozchytal, přibyly chyby v naší obraně, nepřesné rozehrávky a asi půlhodiny jsme góly jen dostávali a to často tak, že jsme po gólu hned blbě rozehráli a inkasovali další a další a další, pak to zas bylo chvíli vyrovnané, pak zas pár gólů po sobě do naší brány, zas jsme stahovali nakonec na rozdíl asi 3 gólů... a Dykot byl zas jednou ve vítězném týmu.

Připomínám 3.4.2013 sraz u Vlášků 17.30......padají už různé návrhy kudy kam.....s ohledem na sníh a mráz a zatím nula najetých km jsem pro spanilou jízdu po trase časovky k Rožcum.info o dresech:

Florbal dresy se vyrábí, k odběru budou koncem příštího týdne...

Co se týče cyklodresů: psali mi z Kalasu: volný dres lze vyrobit pouze z materiálu Devan nebo Perun Plus.
Upnuté cyklodresy Elite Carbon X maj do konce března v akci za speciální cenu a to 890 Kč bez DPh/ kus, pak se cena přehoupne opět na 1100 Kč bez DPH.

(Materiál Devan je pevně tkaný, střední gramáže a spolu s perforovanou strukturou poskytuje vynikající prodyšnost. Dres přiléhavého střihu s pružným pasem. 4cm vysoký límec pro vyšší komfort a celorozepínací zip pro snazší oblékání a svlékání. Trojdílná kapsa na zadním dílu s elastickými otvory. cena: 760 bez DPH;

Komfortníh a prodyšný materiál Perun: Materiál s kostkovaným vzorem, který poskytuje vynikající prodyšnost a lesklý vzhled. Dres má volný střih a komfortní zakončení rukávů bez gumy. 4cm vysoký límec pro větší pohodlí a celorozepínací zip pro snazší oblékání a svlékání. Velká kapsa na zip na zadním dílu s reflexní páskou. bezu DPH 860.


Návleky na ruce 280 .- na nohy 340-bez DPH
Budney e pohzbujou poel jerní až zimní varianty od 1000 do 2000 bez DPH.
Vesty kolem 1200.-
rukavic 219.-

JARO

26. března 2013 v 14:33 | gadži@post.cz

Stručné info: Zítra nejspíše poslední florbal a schůze v Evropáku. Kdo se nahlásil, bude mít příští týden hotový černý a bílý flo/běžecký dres.


Co se týče cyklodresů, z 21 hlasujících stále u cca 10 lajdáků nemám nahlášenou velikost + požadovaný materiál ev. doplňky.
Takže dávám limit do 30.3.2013, u nejasných případů pak nahlásím dres volný, materiál PERUN a nejčastější pupkaní velikost 5 nebo 6. A kdo se neozve, není Pupkan a nemá nárok na dres, ale stejně ho zaplatí, pokud ho omylem objednám. Tak.
G.

Florbal XXIII

21. března 2013 v 0:00 | Gadži

Na předposledním florbalovém dýchánku se nás sešlo pouhých 9. Co by kapitán, nechal jsem si Pupkany v bílém....a prohráli jsme.....chvílemi to teda bylo vyrovnané, i jsme chvíli vyhrávali, ale při tom vyráběli spooustu chyb(nejvíc netrefenejch míčku jsem registroval u Olafa, na jeden gól či přihrávku potřeboval asi tak 3x máchnout). Zlom přišel ve chvíli, kdy Víťa trefil na komoru Dykotovo zánovní brýle,čímž ho sice připravil o sklíčko a prostorovou orientaci,ale jak se ukázalo, i přes 2 D pohled na svět, nebo naopak právě proto(probudily se v něm nevídané reflexy) umí být Dykot výborný brankář a asi 20 minut přes něj do brány neprošel žádný míč...takže si se svým týmem připisuje další vítězství.

Příští týden je kapitán Olaf.

Jinak co se týče hlasování: vyhrává na celé čáře pivní návrh číslo 7 (poměrem 14:3 (červený): 3 (zelený): 1 (oranžový)

Zítra pošlu počty do Kalasu, aby to zpracovali a řekli cenu pro jednotlivé materiály/verze- a vidim to tak, že kdo si extra neřekne,že chce jinej,tomu objednám tu volnou Perun variantu....takže kdo tak ještě neudělal, má jednu z posledních možností mi to nahlásit.

GO PRO a strašidelný mač

18. března 2013 v 20:49 | Text Gadži ,kameraman Olaf
Pár záběrů od Olafa....škoda, že nemám elektronickou tužku, měl bych pár trenérských radMrkající. Defenzivní hra tmavých nic moc, střela Mlátičky parádní.


DRES 2013

17. března 2013 v 9:42 | Gadži
Hlasování dávno skončilo, jistě jste zvědaví, jak dopadlo....Ještě nevim, každopádně sečtu to, sepíšu a vemu s sebou ve středu, doladíme velikosti, materiál, font písma atd. Nepřítommné pak budu řešit individuálně.

Florbal XXII

14. března 2013 v 13:25 | Gadži
Včera 15 PupkÁnů.

Někdo říká,že náš tým v barevném vyhrál o gól, někdo že jsme o 10 prohráli, tak nevim,ale nedivil bych se. Nechtěl jsem to tak proživat, ale když náš tým vytrvale asi 20 minut ve 2-3 lidech "forčekoval"" u soupeřovic branky, ani jednou netrefil bránu, někdy ani míč a soupeř v klídku furt dokola ve 2-3 lidech chodil sám na brankáře, tak to mě nasralo,hlavně když jsem ten brankář byl já. No časem se to trochu zlepšilo..ale emoce byly, kupodivu zlomil hojeku Víťa a né já Mrkající No ke konci se probudil Vitek a konečně začal dávat ty své nemožné góly z nemožných pozic a já myslim, že dal i ten vítězný.... jestli ne, tak si Dykot vylepšil své statistiky.

náhled

13. března 2013 v 12:14 | Gadži
Toužím po pupkaním pivní dresu, tak za něj maximálně lobuji;-) Mrkněte, jak vám to všem v něm sluší, jak vás úžasně zeštihluje. A hlavně spousta z vás má už teď nechutně naběháno, takže já se zas pak budu sám trápit a nadávat daleko za koncem pelotonu, tak bych rád aspoň v dresu, kterej se mi líbí....

Hlasování

11. března 2013 v 14:51 | Gadži
Tak aby v tom nebyl takovej bordel: číslování, jak je uvedeno v Galerii: DRES 2013 se nemění,akorát dres pivo dostal číslo 7. Kdo už hlasoval a svůj názor nemění, znovu hlasovat nemusí,ale může, abych to nemusel dohledávat v předchozích komentářích.Jo a podle katalogu produktů mám pocit, že pro ve volnou MTB variantu dresu používaj jen materiál:" Perun Plus" což může být ten igelit,co máme teď ;-)
Takže kdyby náhodou-ke svému hlasu můžete připojit komentář, jestli trváte na volnější varietě z levnějšího horšího materiálu či může být obtažená extrafunkční variantě....je možný, že půjde udělat 5 takovej a 5 makovejch, co kdo rád. Netušíš Davide? Objednat dresy + 1 bundu nebo cokoli je možné( víc kusů=sleva)

Dres

9. března 2013 v 20:52 | Gadži
Kdyby zítra někdo potřeboval tu náplast z bradavek i s chlupama strhout, rád pomůžu.
Jinak dle mých předběžných propočtů by měl vyhrát pivní dres, ještě jsem provedl drobné úpravy: boky bez nápisu černé, vpředu nápis MTB K.VARY PUPKANI, vzadu LAZY BEER TEAM PUPKANI....souhlas? Zjišťuju jestli bude možné ev. po jednotlivých kusech vyrobit bundu,rukavice atd....

Nedělní běh

9. března 2013 v 0:42 | Olaf
Start v neděli v Pupkaní ulici.v 8:15. Kdo chce může to zkrátit Pulovičákem na 21. Zbytek přes Radošov 28.
Tempo 6:30 min/km.

Pro začátečníky:
1. pití a občerstvení s sebou
2. zalepit bradavky

DRES PIVO!

7. března 2013 v 22:18 | Gadži
Dnes se v kreatoru objevily nové varianty a podle mě, tuto by měla být jasná Pupkaní volba.....
Kdo je pro? ( a připomínám, že do konce příštího týdne se ještě možno hlásit i o florbalové/běžecké dresy)

Florbal voe XXI

7. března 2013 v 0:13 | Gadži
Omluvte případné překlepy,dnes to bylo v Evropáku trochu náročnější;-)

Nespočítám kolik nás dohromady bylo, ale bílých bylo 4+1, tmavých 4+2. První 3/4 hodinu to vypadalo, že se Dykotovo prokletí eliminuje spoluhrajícím(a z nemožných úhlů nám tam opět góly a ultrapřesné nahrávky spoluhráčům sázejícím) Vítkem, i asi o 20 gólů vyhrávali,ale pak se náš v bílem hrající tým ztopořil, frkli jsme jim tam pár laciných a pár těžce vydřených gólů, zlomili jsme jim jednu nohu a nakonec jsme o 3 góly vyhráli.

Vyhrané pivo mi v Evropáku moc chutnalo, tak jsem si musel dát ještě pár dalších. A že se stáváme slavnými, jako pozornost podniku proběhla nějaká trnkovice, pak někdo objednal bechču, pak pupkaní hlen a nakonec odvoz želvama. To se mi líbilo.

A slíbil jsem hubnoucím cvičkám Olafovi a Dykotovi, že jim pošlu tip, jak během 30 minut snadno spálit 800 kalorií

další návrh

4. března 2013 v 20:40 | gadži
návrh č. 5. od Olafa v galerii...fandíme zelené
a do mailu mi přišel oranžový návrh č. 6

PUPKANÍ KLUS II

3. března 2013 v 23:49 | OLAF
Pro velký úspěch nedělního klusu a velký počet zájemců (pozn. správce blogu: nemůžu si pomoct: chrti a cvičky, žádný Pupkani)
Příští víkend opět klus tentokrát na 28 km. Tempo bych ponechal pohodové na 6:30 min/km. (...to říkám, magoři)
Během týdne upřesníme zda v sobotu nebo v neděli- (kdo by šel pište zda SO-nebo Ne). Start v 8:15 z Pupkaní ulice. (Varští se ev. mohou připojit v Dalovicích).

Plánovaná trasa:
http://www.mapy.cz/#x=12.943268&y=50.267097&z=11&l=16&t=r&rp=m&m=9dmyOxZCSkfZyfPLfeefYdfSnfcjflXfYrg1vev7LgfExAdfEZE5fKTfPS8YfM0f1DfTGfOwfhefJuZBfQvg8sfDbFveQVfezfJoA3fEZIXfa5fd2fVFg1nfAZg3YfUFgcLfG6ggOfM4hET5AyhAfDyhCdgPJhAYIgg8Uf8gffBfHYgUJep7g3TfXYhC6g1dh28g9FDk513hNdgSyhVPg9sg.1fYRgvffJVh27gfQg.Off8hDSflNhBehBBfE9hhRgxnh10ffDhBKhbngZMgNShZZfYegOxfXch2J8-iV6eypg3yfe-f1xfZ5f1ifUSfcrf6afcdfZ2IYfK7gU2fLjfkaeyUeyxf4BfOaeqgfhLfAd0UfXOhMKfGegRaffUg7WhAxh1Nf1G5MDfUmfPCfOAfJDf6QfkdfANK7f8V-S

Tréninkový plán: http://www.rumningklap.eu/download/plan2.pdf