Pupkan není z cukru

Duben 2013

Klasika

25. dubna 2013 v 0:11 | Gadži
Letní počasí a obloha bez mráčku přilákala do pedálů 16 Pupkanů.
A jak řekl Dykot, tak bylo, dali jsme pupkaní klasiku-od Vlášků do Drahovic, nad Slavií najet na červenou a po ní až do Šemnice, přes dřevěnej most a do Radošova a Královskou po žlutý k Rožcum (tým B: 30 km). Tým A si to o nějaký ten kopec prodloužil. Což se vyplatilo obzvlášť Víťovi, který aspoň jednou za rok musí chytnout hlaďák, tak pro letošek by mohl mít vybráno. Dykot hlad neměl, tak si nedal polévku, jen kachnu s deseti knedlíkama. A jako druhý chod dva řízky s br.salátem.


Za týdne sraz stejný - 17.3O.

Skoro letní vyjížďka

18. dubna 2013 v 17:09 | Gadži
Včera se nás u Vlášků sešlo 12, všichni přišli včas.

Trasér Olaf neváhal a určil směr- jela se trasa "kiváče" s povinnou zastávkou na Aleovera skoropivo na Velase, přes kořenovku ( střízlivi a za světla, takže bez karambolů a bez ztrát Pupkanů a pumpiček) pak k Rožcum na kachnu s bramborem a zelíčkem.

Na tacháči pak nějakých 31 km.

Sportovní akce

11. dubna 2013 v 17:42 | Martin K.
"15.6. je 7. ročník ostrovské Xterra ( letos opět jako M ČR a nově pro kategorii masters i nominačním závodem na MS na Havaji, poznámka je pro Vítka Zatloukala). Do programu je zařazen i hobby závod ( 400m plavání, 14 km horské kolo a 5 km běh), kde si můžete s radostí prověřit svoji kondici i Vy. Lze se přihlásit i jako štafeta ( 1. plave, 2. jede na MTB a 3. běží - vloni 17 amaterských štafet).Závod je 2. největším závodem v ČR. Pro děti se připravuje v ostrovském parku dětský duatlon. 2006 a ml. (200m běh, 200m kolo a 200m běh), 2004 a 2005 ( 400běh , 1 km kolo , 400běh), 2002 a2003 ( 500m běh, 2 km kolo a 400m běh).

Jako Pupkani bychom měli několik štafet postavit na start.
Budou i sólokapři, jako Olaf a jemu podobní.

Martin Kule"
(pozn. správce blogu: několik pupkaních novinek a veselé čtení je i na acesáckém webu http://aces.hys.cz/
Pupkaní cyklodresy jdou do výroby, do měsíce by měly být hotové. Gadži
P.s. je tu kromě mě ještě vůbec nějaký Pupkan, který nemá potřebu závodit? ;-)

Kachny, řízky, výpečky !?

10. dubna 2013 v 22:08 | Gadži

Dnešní neúčast, když koukám na fotky, které mi poslal Kulda, mě obzvlášť mrzí. Chválím taktiku týmu B, který to hned z jara i nadále nehodlá na kole přepálit Mrkající .

Prosím nějakého Áčkaře o popis trasy do komentáře.


Trika

4. dubna 2013 v 16:15 | Gadži
Dnes přišla první várka černých a bílých běhacích trik- kdo chvátá, může si je u mě během zítřka nebo pátku vyzvednout (připomínám cena je 2x500 kč), nebo je po někom pošlu,nebo je za 14 dnů vezmu sebou k Vláškum....přednost mají ti,kdo teď o víkendu běží půlmaratón.

A ještě máte jednu z posledních šancí něco změnit nebo přiobjednat k dresu od Kalase, zítra bych chtěl odesílat závaznou objednávku.....


Přeju vzdušný denpiště sem nebo na gadzi@post.cz

Zahájení cyklo sezóny

3. dubna 2013 v 23:29 | Gadži
V dnešní mrazivý podvečer od Vlášků vyrazilo na malou projížďku s velkým občerstvením 7 Pupkanů (3 omluveni, Vítek si šel radši zaběhat a tak stejně jako Ti, co nedorazili a neomluvili se, má důtku) ...do cíle U Rožců nakonec dorazil na kole ještě jeden, pak jeden přiběhl a Dykot předstíraje rýmu přijel autem (loni se vymlouval na rodinu, jsem zvědavý, co si vymyslí za rok).


Víťa si připomněl pravidlo, že kdo přijde více o jak 5 minut pozdě a poslední, tak platí startovní pivo.
Takže opozdilci bacha, toto pravidlo stále platí.

Za týden opět sraz v 17.30 ( beze mě, budu v Praze)

PUPKAN NENÍ Z CUKRU

2. dubna 2013 v 14:58 | Gadži
Připomínám všem, kterým se zítra taky nechce, naše slavné motto:

PUPKAN NENÍ Z CUKRU!

A těším se na hojnou účast- v tělocvičně bývalo narváno, tak předpokládám,že to naplníme i zítra U Vlášků a pak U Rožců, nebo bude zle (budu samý sarkasmus, ironie a výčitky).