Pupkan není z cukru

Červen 2013

PUPKANÍ GOPRO VIDEJKO

26. června 2013 v 13:39 | OLAF
ZDE odkaz, mělo by stačit kliknout.

/pozn.: Tyve režisére, kameramane a střihači v jednom- z toho efektu, jak se okraj videa všelijak pohybuje, teď mám větší kinetózu než mohl mít Štěpán na jachtě ;-) /

SPORTOVNÍ VÝKON

25. června 2013 v 0:31 | Gadži

Vítek Zatloukal dokončil IronMana v Otrokovicích na 8. místě v ČR ve své kategorii.

A tady pár fotek
To mi připomělo, že se letos naštěstí neúčastním jubilejního pivního triatlonu, neboť i po zavedení startovacího piva bednu stále nakonec okupují spíše sportovci než pivaři....abych zvýšil šance nám " normálním" Pupkanům navrhuji od příštího roku to pojmout více ve stylu Takešiho hradu nebo Drtivé porážky/Total Wipeout/- pár překážek ( nejlépe drtící rameno a obří koule, nebo takovu tu, jak se běží a najednou se před závodníkem otevřou dveře), divácí by mohli házet klacky pod nohy účastníkům atp.

Vedro

20. června 2013 v 16:24 | Gadži
Ve včerejší horký den byla na srazu spousta Pupkanů. Jelo se na Velas, já jsem je až v půl osmé rovnou k Rožcum, kam nakonec skoro všichi také dorazili aby se jídlem a pitím dorazili.

Na tuto neděli plánovana akce-ráno vyrazit na kolech na Klínovec (tým B může cyklobusem) , kam by na poledne mohly autama dorazit manželky s dětma a společně by se něco podniklo a pak jelo zpět.


Fotky z X-Terry + nabídka

17. června 2013 v 22:06 | Gadži
Martinovi K. je jeho dres Carbon vel. 4 malý-nějaký zájemce o koupi či výměnu?

A jsem zvědavý, jak se Víťa V. vejde do svého Carbonu vel. 3...
Od Rožců k Rožcum?

13. června 2013 v 14:58 | Gadži
Dělo se včera něco?

Kolem Jáchymova

8. června 2013 v 19:59 | Gadži/Jarda Brož

POZOR!

Ve středu 12.6.2013 v 17.30 sraz/start U ROŽCŮ

(trasér J.Brož, schváleno šéftrasérem Dykotem).

A bonus fota " Nipples bloody Nipples" ( jo pěkný piercing Kuldo):


Hájecký pivní maraton a půlmaraton-1.ročník

7. června 2013 v 22:52 | Gadži
Za Pupkany ještě jednou gratuluji Michalovi k narozeninám a chválím ho za perfektní organizaci závodu a všeho okolo.

Jsem poněkud znavený, pokud běh s pivama přepočtu na standardní kilometry maratonu-někde na 31 kilometru (první půlka 4.piva) jsem měl největší krizi ( slušně řečeno- chtělo se mi blejt a srát zároveň), ale cigárko to trochu spravilo a tak, i když jsem chvíli myslel, že to nepůjde, vyrazil jsem k závěrečnému indiánskému běhu, jako po těch pivech byla i chůze náročná, zato flaty a rukty zkrášlená, kupodivu jsem si ani jednou neublink a utrhl jsem krásné desáté místo.
Předpokládám, že přesné výsledky závodu budou na http://aces.hys.cz/
Co si pamatuji mužskou kategorii:
1.místo Olaf
2.místo Honza Sokol
3.místo Dykot


Fotky z mobilů i fotoaparátů snad budou přibývat v galerii a možno klikat i zde.

Od Vlášků k Rožcum

6. června 2013 v 0:09 | Gadži
Dnes na startu 13 Pupkanů. Trasér Dykot.
Kdo se nevyzná v mapě: od Vlášků ke Slavii, pak lesem na Vyhlídku,někdo si to dal lesem pod Goethovku a na Vítkovku, část nad Richmondem po trase biketriatlonu taky na Vítkovku, kde se peloton opět spojil, jelo se kus lesem kus po silnici kolem hvězdárny a někudy hezkým lesním sjezdíkem dolu zpět ke Slavii, kolem Vlášků trasou časovky k Rožcum. Kde jako vždy proběhly gastronomické orgie, přípitky na Sebovo novorozenou Haničku-do jedné nožičky a do druhé atd.(nezasvěcený by myslel, že zapíjíme nejmíň stonožku nebo aspoň pavoučka).

Mapka s fotkama:

Středa 5.6.2013

5. června 2013 v 0:14 | S.E.B.

Dnes po vyjíždce povinná smršť pupkaních hlenů a jiných životabudičů v osvěžovně u Rožců na počest nově příchozí Haničky Fremlové na svět.
Narodila se 4.6.2013, váží 3000g a měří 49 cm. U porodu byli přítomní 2 Pupkani ( já a Filip) a jedna Pupkanka, která po celé akci byla opět bez pupkankou.

Těšim se na Vás. Peťa Freml

Fotky ze singletreku

4. června 2013 v 22:13 | Dykot
Fotky ze singletreku zde


10. ročník pivního triatlonu KOLOVÁK 2013

2. června 2013 v 21:07 | DYKOT

10. ročník pivního triatlonu KOLOVÁK 2013 - propozice


Místo: rybník Kolovák (mezi Hůrkami a Kolovou, naproti letišti přes silnici v lese)
datum: 29.6.13 v 11 hodin prezence, výklad trati a pravidel, start cca 12 hodin
Triatlon:
- 1. pivo (teplý Kozel 10 st.)
- PLAVÁNÍ cca 300m (přeplavat rybník Kolovák)
- 2. pivo (stále teplý Kozel 10 st.)
- MTB cca 15 km (okruh značen žlutými fáborky)
- 3. pivo (ještě teplejší teplý Kozel 10 st.)
- BĚH cca 2,1 km (okruh značen červenými fáborky- pozor změna!!!- oproti min. ročníkům je trasa běhu prodloužena o oběhnutí rybníku PO směru hod. ručiček... )
- 4. pivo (úplně teplý Kozel 10 st.)
kategorie: samečci, samičky
startovné: 200,- Kč
v ceně: jakž takž označení závodu, pivo co kdo vypije, gulášek, buřty, diplomy, věcné ceny


Jde o kulturně sportovní akci pro zvané účastníky, sportovní část tvoří MTB triatlon, kulturně-společenský rozměr dodává akci nutnost vypít lahev nádherně teplého 10 st. piva Kozel na začátku a poté mezi všemi disciplínami. Dámská kategorie má stejné trasy- jen pivo je dětské.

Plavání- na protilehlém břehu Kolováku po odmávnutí startu pivečko, pak libovolným stylem přeplavat rybnik na pláž.

MTB- po dopití druhého Kozla naskočíme do sedel a doleva lesní silničkou několik set metrů na modrou značku, po ní kolmo doprava, pozor na úzkou odbočku doprava, vyšplháme se za zvuků krkanců svých i soupeřů na Vítkovku, pak sjezd stále po modré jako směrem do města, vrstevnicovou cestou až k altánu který stojí nalevo od cesty, uhneme k němu a podél něj technickým sjezdem až nad Richmond na lesní cestu- doleva nad řekou Teplou až do Březové, tu projedem hlavní silnicí, před kostelem doleva nahoru, napojíme se na červenou značku a hustým stoupákem vyjedem na lesní asfaltku, tam doleva a po pád km, ostře doprava stoupákem na další lesní cest, na ní doprava až se napojíme na původní modrou kde jsme začali a dojedeme až na Kolovák.

Běh- po třetím pivku parodie na běh v podobě kraťounkého okruhu po červených fáborkách (který jsem ovšem nikdy nedal bez přestávky na odpočinek nebo blití...) POZOR!!! - jako novinka je trasa běhu letos prodloužena o oběhnutí rybníku PO směru hodinových ručiček, a cíl v podobě čtvrtého piva- cílový čas při položení prázdné flašky na stůl!


Nemusím samozřejmě připomínat že pro Pupkany je účast v letním/pivním dresu nutností !!!
Trasu bych navrhoval projet poslední Pupkaní středu před závodem- to je 26.6.13, sraz U Vlášků v půl šestý. Značení trati fáborkama potom v pátek 28.6.13- odjezd z Hájku v 16 hodin, sraz V Evropáku v 16:30
Dykot
A mapky: