Pupkan není z cukru

Říjen 2013

Stěna

30. října 2013 v 21:16 | Gadži
Horolezecké výkony předvádělo, jestli jsem dobře viděl, 5 odvážných Pukanů, 3 to přišli omrknout (plus Vanesa s Haničkou),takže účast celkem hojná. Mě se dělalo špatně, jen když jsem se zespoda díval, jsem rád, že jsem nelezl.

A blíží se

PUPKANÍ ČASOVKA

KDY: sobota 9.11.2013, předběžně sraz kolem 14.hod. U vlášků, předpokládaný start mezi 14.-15.hod.
STARTOVNÉ: 200.-Kč ( za to + co nám zbylo za florbal se koupí husokachny+zaplatí piva U Rožců).

NUTNÉ: nejlépe nejdéle do příští středy zde nahlásit svou účast na závodě +počet porcí hus (zda jen pro sebe či i rodinné příslušníky).A dnešní pozdrav od Kuldy resp. od Rožců


Minulá středa a zítřejší středa a loga

29. října 2013 v 23:41 | Gadži

Nejdřív připomínám, že zítra flo neni, kdo chce může vyrazit do Dvorů od 18.h. na lezeckou stěnu ( nebo aspoň na pivo, které tam maj, já jsem nakřáplej, rád zítra nebudu dělat žádný sport, ani na pivo nemám chuť, ale se tam možná stavim s kasičkou a lístkama na Horkýže/Tři sestry).

Pak tu mám zapomenutý pozdrav od Kuldy a stále cyklotýmu B z minulé středy:Tým B vyjel kolem půl šestý a vzhledem k deštivýmu počasí zvolil osvědčenou trasu přes Velas, Hroznětín a Ostrov k Dášeňce. Na Velase jsme dali jednu jedenáctku a v Nejdě klasická prežíračka. Dokonce jsme vyjedli i zásobu oříšků a jedny brambůrky Smějící se krása

A ještě co říkáte návrhům nového loga( v plánu nejdřív výroba samolepek k umístění na kola, bude-li se líbit možno pak časem dát na dresy)

Flo IV

23. října 2013 v 23:04 | Gadži
"Tréninku" se dnes účastnilo 12 borců v bílých a černých dresech.Standardní losovačka 2 kapitánů krz rozhozené hokejky, pak výběr hráčů a začal boj. Síly celkem vyrovnané, je znát, že už chvíli hrajem, přihrávky se zlepšují, málo kdy to už někdo bezhlavě odpinkává na první někam dopředu,chvílemi to teda ještě byla kopaná, mlýnice a přetlačovaná, chvílemi drama- to když černý tým dotáhl asi 2 gólové vedení bílých a snad i pár minut vedl, ale bílí byli sveřepější (a taky sundali Michalovi nehet a několikát srazli Víťu k zemi) a dotáhli své snažení, k myslim že celkem zaslouženému vítězství.

Pozor!

Příští týden jsou prázdiny,tělocvična není-asi 10 lidí chce do Dvorů lézt na stěnu....sraz v 18.hod. tam (jestli jsem to nepoplet).

Další věc: 2.11.2013 se chystá možná i celkem početná pupkanská skupina na Žluťáka-výjezd na Klínovec a pak, a to je hlavní, od 17.hod. je v Hájku večírek cyklobajkovejch gangů- s rodinama, v ceně je řízek se salátem, gulášek, co kdo vypije, tombola( nutný aby každý něco přines), muzika, prezentace týmů...vstup: dospělej 250.-, děti zadarmo. Lístky možno koupit (zatim) u Dykota....

Další věc:
Kdo by chtěl lístek na koncik Sester a Horkýžů, může mi to ještě do pátku cca 12 hod. nahlásit, já je půjdu po obědě koupit (hlášeno mám dnes ze Slashe 12 lidí včetně nepřítomných Kuldy,Máry, Olafa a jednoho Honzi).PRO-PAIN

22. října 2013 v 10:06 | Gadži
A kdo půjde na tehle koncik (úterý 3.12 ve Slashi, lístek 350 v předprodeji)?


Koncik

17. října 2013 v 18:26 | Gadži
Sežeňtě někdo tak 20 lístků, nebo si je budem muset koupit.

FLO 3

16. října 2013 v 23:33 | Gadži
Bylo nás 14. Losovačka proběhla v šatně-kdo měl zrovna bílé triko zůstal v něm, ostatní si vzali černé, můžeme se dohadovat, jestli to bylo dobře nebo ne a jestli tým v bílém měl více lepších hráčů, každopádně tým v černém po asi deseti minutách vyhrával 5:1, pak se to trochu zvrtlo, bílí srovnali, pak začali vyhrávat, černí sem tam dotahovali, často hodně tlačili,ale góly z toho moc často nebyly, takže frustrace stoupala, dokonce Dykot předčil Ráďu a zlomil vzteky hnedle dvě hokejky,ale nebylo to nic platné,takže další prohra černého týmu. Já nemám pocit, že by bílí byli výrazně silnější, skoro jsme je měliSmějící se, nebýt toho ,že jsme opakovaně neuhlídali útočnou dvojici Lubo-Ráďa, která nám nejvíce zatápěla a pak taky že měli ty nejobětavější pavouky,teda brankáře co mezi námi jsou (FIlip-Mára-Víťa), přes které je většinou nemožné dát gól,když si v bráně lehnou a udělají ze sebe mezi tyčema výplet Mrkající .
Jinak proti úvodnímu zápasu ubylo faulů a hry vysokých holí,ale jako furt je to místy dost kontaktní sekaná.

Jo a v šatně zůstalo něčí bílé triko vel. L, tak ho mám u sebe.
Pivo-kofola-uzenka na Smícháči bodla, obsluha sice snaživá, ale nebyla z nejrychlejších.
Tak příště si vezmětě starší hadry, respirátory kdo potřebuje a půjdem do Slashe.

P.s.
Přes tuten odkaz se dá hlásit na Žluťáka: http://www.zlutak.estranky.cz/

Středa II

9. října 2013 v 22:38 | Gadži
Dnes jsem nesportoval, z florbalu zatim žádná zpráva, za to od B-týmu přišla od Rožců fotodokumentace....kdo je ten vychrtlý chlapec v brýlích s osmi knedlíkama na talíři?

středa

5. října 2013 v 9:14 | Gadži
Oprava: teď ve středu nebude ve Slashi hip-kop,ale za 150.- tuto http://www.youtube.com/watch?v=ZklYPJBJoAs . Pro mě jasná volba Mrkající

Florbalová sezóna zahájena

3. října 2013 v 13:40 | Gadži
Sešlo se nás 15 (omluven SEB).
Proti loňsku tělocvična o něco delší, klouzavější, odhadem širší o málo,nebo tak stejně, takže to zas moc na nějaké kličky není a hrát víc jak 4 na 4 taky nemá smysl. A jelikož nás bylo jako psů, říkali jsme, že by teda nebylo špatný na příští rok zamluvit halu u Evropáku, ale jak mě dnes všechno strašně bolí a sotva chodim a předpokládám,že jsme na tom všichni podobně, a jestli to tak půjde dál, tak moc dlouho v tomhle počtu ve zdraví nevydržíme a budem rádi když nás přežije a bude dál chodit aspoň 6 Mrkající

Dlouhá pauza byla první půlhodinu znát - nepřesné přihrávky, spousta promáchnutých míčků, netrefování prázdné branky na obou stranách atd. Úplně bezkontaktní to též nebylo, sem tam nějaký bodyček, hákování, což mi až tak nevadí (ale možná proto, že jsem byl v týmu s Honzou "Mlátičkou", Víťa sice taky hraje hodně tělem, ale přece jen je spíše muší váha, tak to taky neva, jo ale Vítek, ten nás strašně prasil,fuj Usmívající se ), bez toho to asi úplně nikdy nepůjde, co bych více "pískal" je hraní "vysokou holí", dokud nikdo nepřišel o zuby,oči, uši, brýle- furt někdo loví míček někde u stropu či dohrává tak, že jinému končí hokejka u obličeje.

Oslava vítězství týmu v černých dresech proběhla ve Slashi, kde asi budeme končívat, jen příští týden je tam hip-hop kocert. A piště si: 3.12.2013 by tam měl být koncert slavných amerických Pro-Pain, takže jdeme, jo.

Tým B mě překvapil- skutečně využil slunečného počasí a vyrazil na kolo-zde důkaz: