Pupkan není z cukru

Listopad 2013

FLO 8

27. listopadu 2013 v 23:59 | Gadži
Dnes se nás sešlo 13. Bílý tým v podobném složení jako minulý týden opět s Dominátorem Filipem v bráně a Dykotem na hrotu o pár gólů opět vyhrál a nechutně, opravdu nechutně si svou výhru užíval. A jelikož jsem byl v týmu s černými, nemám moc náladu se tu rozepisovatMrkající

Kdo si objednal lístek na páteční koncert: 18.00 sraz U Šimla (budem tam mít rezervačku)

Tým B

27. listopadu 2013 v 13:16 | Kulda
Zatímco tým A chodí do tělocvičny, tým B si vychutnává vyjížďky po okolí a nevynechá příležitost zpříjemnit si nedělní dopoledne nádherným výletem za sluncem Smějící se

FLO VII

20. listopadu 2013 v 22:43 | Gadži
Dnes 16 Pupkanů, ale i tak to byla makačka. Už bych taky rád někdy vyhrál, to se mi pak ty komentáře píšou mnohem snáze. Začátek byl celkem vyrovaný, po 20 minutách začali mít černí ani né tak herní jako gólovou převahu (jo jo, Filip zase v bráně kouzlil) a čím déle, tím jsme hráli hůře, zejména v obraně, ale snaha byla. A v posledních 10 mintách se probudil Dykot (nebo už nemoh a nevracel se) a sázel nám tam z brejků jeden gól za druhým. Hajzl.

ještě Žluťák

20. listopadu 2013 v 7:55 | Gadži
Pánové, pánové, dobré jméno našeho skorogangu pošramoceno, někteří přihlášení nedorazli na start, nebudu jmenovat o koho šlo, ale příště opatrně, než se někam přihlásíte Mrkající .


"Mžilo. Od rána. Pak přestalo. Pak se rozpršelo. A pak, pak se slušně rozechcalo. Navzdory tomu se našlo dost motivovaných ….přijet si to zažít, ukázat, že nejsou z cukru, projet se, zasmát se, posedět, popít, pojíst a především projevit soucit pořadatelům, když už si s tím dali tolik práce.
Prezentace proběhla bez potíží díky hlavnímu designérovi soutěže a levné dětské pracovní síle. Chvíli před jedenáctou to sice vypadalo, že nikdo nepřijede, ovšem chvíli po jedenácté už tam byli všichni. Tedy….ehm…..Pupkani cudně klopili zrak, neb navzdory hrdýmu heslu, který na návštěvníky jejich webu hrdě svítí na titulní stránce "Pupkan není z cukru", jich přijela……no představte si…..polovina. Několik statečných dokonce dorazilo téměř po vlastní ose. Některé si ovšem nebyly s to odpustit sobotní ranní píchání a pak se dožadovaly servisu."

Flo VI

14. listopadu 2013 v 8:32 | Gadži
Včera skromný počet 11 Pupkanů. Strašně jsme se s bílým týmem snažili, ale černí nám to kazili, nejvíce Filip v bráně, zase vychytal úplně neuvěřitelný věci, takže jsme asi o 6 gólů prohráli.

Někdo výhru, někdo prohru, někdo svátek, někdo narozeniny, vše jsme spláchli v šenku u Aničky....

VÝSLEDKY

13. listopadu 2013 v 8:38 | Gadži
PUPKANÍ ČASOVKA:
1. VÍT Z. 12:30
2. MARTIN K. 13:21
3. SEB 13:31
4. JARDA 14:02
5. FILIP 14:09
6. OLAF 14:16
7. PAVEL 14:21
8. DYKOT 14:35
9. MÁRA 14:41
10. VÍŤA V. 14:50
11. HONZA V. 14:51
12. HONZA P. 17:11
13. GADŽI 18:40

HICHAL H. DSQ (nedodržení trati)
ŠTĚPÁN DSQ (nedodržení trati)
KULDA DSQ (nedodržení trati)PUPKANÍ ČASOVKA 2.ROČNÍK

9. listopadu 2013 v 23:57 | Gadži

-2. ročníku časovky se startem U Vlášků (Dalovice) a cílem U rožců (Nejda) se zúčastnilo 16 borců.

Nemám ještě k dispozici oficiální časy ale pamatuju si, kdo byl na bedně, tedy:
Zlatou Fidorku získal Vítek Z.
Stříbrnou Martin. K.
Bronzovou SEB.

Jak to probíhalo: krize mého narozeninového dne (jo,jo, ale z obavy před půllitrem pupkaního hlenu jsem tuto událost radši zamlčelMrkající) začala za pět půl druhé,když mi cestou z oběda na semaforech u dolňáku klekla motorka-tak jsem si máknul a aspoň ji odtačil sice do kopce,ale na bezpečnější místo na Moskevské, pak mě cestou vyzvedla Naďa a protože se blížil start, bleskově jsem se převlík,kolo do kufru auta a nechal jsme se odvézt na start-tam bylo krásně rušno, dopíjela se startovní piva, stručný popis trasy(který asi pár závodníkům zamotal hlavu nebo se zalekli bahna,takže jeli po asfaltu, za což byli diskvalifikováni, což pak spustilo véélkou diskuzi), předstartovní foto na mostku, s číslem nula vyráží Honza V., já se do pedálů opírám půlminuty za ním.......fu-fu-fu...asi jsem to přepálil, nemůžu dýchat už z kopečka v Dalovicích mezi zahrádkama, vjíždím na rozblácenou polňačku, čvachty, čvachty,kousky bláta mi přistávají na brýlých, kusy se lepí na pláště, asi 5 x mi zadní kolo předjede přední, před pádem mě zachrání jen najetí do bodláků, dech mi už dávno došel, někde v půlce mě předjíždí Filip, za chvílí se blíží asfalt v Sadově, opadává ze mě bláto, začínám znovu dýchat, za odbočkou v Lesově mě předjíždí Michal, pak dojíždí Kulda se Štěpánem, Kulda mě neopouští až do cíle, cestou nás ještě předběhne Mára s Martinem a né-li ještě někdo. Cíííl, paráda,mám to za sebou. A mám o 5 minut lepší čas než loni (ale tak jako tak jsem poslední)....sedám na kolo, doma beru auto, vracím se pro motorku, nedá si říct a nejde furt nastartovat,tlačím do podzemek, vracím se pro ženu a děti a jedééém k Rožcum.....naštěstí na nás ještě husa zbyla...paráda.
Pak proběhlo vyhlášení výsledků jednak časovky-viz pořadí výše a časem v galerii, jednak vyhodnocení 0.ročníku Poháru Pupkanů (opět nemám při ruce přesné podklady/pořadí) za disciplíny: Kolovák-Časovka-Jahodník-FFF DESETIBOJ-Pivní maratón: regulérní medaili získal na:
1.místě Vítek Z.
2. Olaf
3. Pavel. B.

Pak se mi povedlo zaplati účet, co zbylo, přidám Víťovi na dres.
Po té, co odešla většina manželek a dětí a zůstal dostatečný počet usnášeníschopných Pupkanů, pokračovala schůze na téma vylepšování příjmače, odmítač, úprava stanov, vymýšleli se další, někdy i nesmyslné disciplíny do příštího poháru a tak podobně, do toho se párkrát prohnala salónkem pravá hlenová smršť, Olaf si za poznámky na adresu Kuldy ( a těch co jeli po asfaltu) od něj vysloužil megahlenopanáka...a vzápětí i Dykot....čímž si vypili Pupkaní ÚV (....jak někdo poznamenal "žádnej takovej jinej kokot se nenajde")...a pak, když to začlo vypadat,že Olaf S Dykotem budou chtít, aby si každý Pupkan povinně k udržení členství dal hned taky megahlenopanáka, radši jsem zdrhnul.

Věcná

8. listopadu 2013 v 13:08 | Gadži
Blíží se zítřejší

SRAZ 14.00 U VLÁŠKŮ


Věcná poznámka (než propadneme bezednému obžerství a bezuzdnému pití): na zítrejší kalbu máme z florbalového fondu plus mínus 6000.-(startovné padne na husy)....plus mínus 6000 zmanená, že na mě Víťa furt smutně kouká, že mu Dykot před svědky slíbil, že mu z fondu přispějeme na jeho malý dres, který věnoval do cen při pivním biketriatlonu a pak nevím, jestli je Venca Lokaj jen zdravotně přechodně indisponován nebo trvale zpruzen a už na flo nepřijde a pak bychom mu asi měli "vstupné" nebo alespoň část vrátit. Zítra to dořešíme. Bez souhlasu valné hromady či většiny nedám nikomu ani korunuMrkající

SRAZ MTB GANGŮ V HÁJKU

7. listopadu 2013 v 12:24 | Gadži
Páč jsem v sobotu prchnul před 20.hodinou a přišel jsem tím pádem o to nejlepší,tak jsem sem ani nic nepsal...ale krásně to učinil Michal, odkaz na jeho článek zde http://aces.hys.cz/

Flo no.V

6. listopadu 2013 v 23:36 | Gadži
14 Pupkanů. Bílé dresy proti černým....Já byl dnes v smutném černém týmu....mírně zdravotně indisponován,chtěl jsem většinu času trávit v bráně,ale jednak z toho bolí kolena a hlavně z prvních dvou střel na bránu obě skončili za mými zády, nějaký ten gól jsem si tam i dal sám a tak jsem se častěji přesouval do útoku(ale tam mi to dnes taky extra nešlo), první půli jsme zezačátku cvhíli i vyhrávali, pak do poločasu prohrávali o 1-2 góly, po změně stran nám to přestalo jít úplně, kazili jsme hódně rozehrávek a když už jsme se dostali před jejich bránu, Filip to neuvěřitelně vychytával, nepomohlo ani, když se mu Mára snažil zlomit prsty. Navíc se v bílém dresu ke konci probral Dykot (nebo už nemoh a nevracel se na svou půlku) a sázel nám tam z brejků jeden gól za druhým. Nějaké fauly proběhly, ke rvačce nedošlo, i když se málem schylovaloMrkající

Regenerace proběhla na Smícháči.

PUPKANÍ ČASOVKA

-sraz v sobotu 9.11.2013 U Vlášků ve 14.00!!!
-proběhne co nejdříve losovačka a start,tak ať dlouho nemrznem.
-startovné 200.-
-kdo si nenahlásil husu a bude jí chtít, nechť tak neprodleně v komentáři učiní ( poslední šance zítra(čtvrtek)-do 11.00)

REPORT OD KULDY:

Dnes jsem se na startu týmu B sešel v počtu jednoho Pupkana a rozhodl jsem se tedy, že konečně letos pokořím Loket po cyklostezce abych udělal Gadžimu radost. Cesta až do Lokte byla dobrá, jen mě trochu mrzly nohy, návleky, který jsem pořídil v sobotu, byly malý. Zahřál jsem se jednou kofolou u Gardnera a vyrazil zpátky do rodný hospody. Cesta byla horší, už v Lokti začlo mrholit a za svatoškama regulerně chcát. Zachránil mě Pupkan Martin S. třema becherovkama a v Šenku u Aničky jsem dal ještě jednu kofolu na zahřátí a pak už u Rožců odměna za celou cestu. Sem dorazili pěšky, během i autem další Pupkani a středeční večer byl zase krásnej. Těším se na sobotu, až si s týmem A dáme časovku, husičku a popijeme pivoSmějící se
FOTKY V GALERII A ZDE

Pupkan s plným nosem může být z cukru?

5. listopadu 2013 v 10:58 | Gadži
Blíží se jednak flo středa, jednak časovka,mě zatim stále neopouští rýmička a je mi přes týden blbě....co s tím?
Jestli to zázračně nepřejde, tak si asi půjdu zítra na flo jen kleknout do brány(a kdyby vás bylo hodně, tak možná jen udělat pár fotek a pískat vám fauly a pak něco sežrat a domluvit organizační věci a kachny na časovku).
Časovky se bojim, na kole se nedá klečet v bráně. Husu si ale dám.

A taky si říákám, proč já si vlastně dělám se svou účastí v závodě vrásky-z tolika Pupkanů je zatím přihlášeno jen 10 a omlouval se kromě mě zatím jen jeden!?