Pupkan není z cukru

Leden 2014

FLO XV

31. ledna 2014 v 20:52 | Dykot
Nevim co se 29.1.2014 stalo, jestli obávaná konjunkce Oberonu a Mirandy s Neptunem, skupinová perioda pupkaních žínek či snad ... No prostě jsme v 18:05 seděli v šatně ve třech s Ráďou a Márou, koukali na sebe, ujišťovali se že je fakt středa a přemejšleli jestli (a byla to docela lákavá představa ) si to dáme s Márou ve dvou proti Ráďovi, anebo (to spíš...) poděkujem naší školnici/ramlici a vyrazíme zkoumat dirndl skrz dno pulitru. Naštěstí, nebo bohužel, posléze dorazilo doslova n ě k o l i k Pupkanů, takže jsme v sedmi začali 3 na 3, posléze 3 na 3 na malý branky- nebylo to špatný, nekonec dorazil ještě Kulík, zvedli jsme branky a dali jsme regulérní flóčko. V bílém Mára, Radek, já a Kulík a v černém SEB, Martin S., Vítek Z. a Venca. Musim zcela objektivně říct - že jsme byli lepší a vpodstatě jsme celou dobu vedli, před koncem jsme dali černejm čuchnout, nechali je vyrovnat, abysme je následně nemilosrdně popravili. Několik postřehů ke hře: hra 2 hodiny bez střídání je maso- prali jsme se o post gólmana a ráno mě bolely svaly o kterejch jsem si myslel že je maj jenom rodičky..., Mára má neuvěřitelně neprůstřelný nohy a lejtka, Ráďa s Vítkem podali standartně skvělý výkon, SEB se výrazně zlepšil- jeho urputnost v osobních soubojích je grandiózní, Venca má úžasnou ránu golfákem ze 2 metrů do brankáře, Martin S. dal nechutně moc gólů šermířsko-golfovým stylem, Kulík byl největší univerzál na hřišti a já jsem se ze všech nejvíc potil...

U Aničky nás překvapila nová akvizice- fajná a ochotná Dášenka s úplně prázdným dirndlem, k jídlu "sedlácká bída", k pití tekutej chleba a v jedenáct doma.

Dykot

Dodatek!
Skoro jsem zapomněl zmínit dost zásadní věc- těsně před koncem ťuknul balonek Ráďu do pravého oka, ten se samzřejmě skácel k zemi, zahrál téměř fotbalovou etudu a nechal se dlouho přemlouvat aby vůbec dohrál. Pak si celej večer chladil oko bez jakýkoliv poskrvny pulitrem a kňučel že má zítra v Praze konferenci a bude pro smích... Foto snad dodá SEB.

FOTO zde a ještě dodatek od Seba:
Fakt je, že to bylo maso, a i když jsem neměl pocit, že bysme nějak moc běhali, tak už dva dni nemůžu pomalu ani chodit.
Pět minut před koncem flo,kdy atmosfera byla napjatá jak struna, jsem Ráďovi bránil vystřelit míček, který tedy vmáčknut mezi dvě čepele holí, rozhodl se vyletět skoro kolmo nahoru a tam byla zrovna Ráďova očnice. Po úderu sice pan R padnul, jako kdyby dostal knockout, ale nakonec vypadal docela dobře a dal nám v poslední minutě ještě nějakýcho fíka. V hospodě u Aničky, kde Ráďa neměl na oku známku jakéhokoliv traumatu mu všichni "společně soucítící" pupkani začali popisovat, jak se mu hematom rozlévá po celém oku a pokračuje až na tvář. Ráďu to dost rozhodilo, a začal si tak urputně chladit oko, a střídal obklady až jich bylo asi 4, nebo pět.


Další Pupkaní

24. ledna 2014 v 23:23 | SEB
Další Pupkaní ulice - viz foto v galerii zde

SMRK 30.5. - 1.6.2014

23. ledna 2014 v 19:40 | Gadži

Kdo se chce účastnit výletu na SINGLTREK SMRK o víkendu 30.5. - 1.6.2014, nechť se do 15.2.2014 hlásí pod tento článek nebo osobně Dykotovi na mobil.

Motivační videjko z podzimu zde:


Flo XIV

23. ledna 2014 v 11:00 | Gadži
Na včerejším tréninku/zápasu 13 Pupkanů....kapitáni si vybrali své týmy, tak, že na jedné straně byl v černém dream-team(budeme mu říkat tým A) Lubo, Vítek, Radek, do brány Filip doplněn o Seba a Jardu B. Tým B v bílém- Martin K. obětavě celou dobu v bráně, 2 ketodietáři (walking man Dykot a bývalý bulharský vzpěrač, kterému raší bradka a je zněj rázem úplný DiCaprio -Olaf), Martin S., Mára a já s Víťou V. (a nemohli jsme se domluvit , jestli ,když prohráváme o 10 gólů je lepší víc bránit a sem tam zaútočit, nebo víc útočit a sem tam bránit)....no první půle byla celkem vyrovnaná, chvíli vyhrávalo áčko,chvíli béčko, chvíli byla remíza, do druhé půle šlo áčko s dvoubrankovým vedením a my jsem šli do fyzicky i psychicky do prdele, áčákům se zpřesnila střelba, nahrávali si a zatímco v první půli nastřelili několik tyček, v druhé už to byl samý gól. My jsme měli problém se vším, nepřesné nebo žádné přihrávky, nešel přechod do útoku a vytořit si trvalejší tlak na jejich bránu, zabránit ztrátám míčů a brejkům soupeře atd. Prostě pro tým B druhá půle vopruz.
Zaslouženě vyhrál tým A.

Pozor: 30.5.-1.6.2014 akce Singltrek Smrk, možno se hlásit o účast+ubytování-co nejdřív ať to může Dykot zarezervovat.

FLO XIII- VELKÉ VÍTĚZSTVÍ BÍLÉHO TÝMU

15. ledna 2014 v 23:48 | Gadži
13.florbal-13 sportovců.
Protože se Dykotův černý dres stále nenašel, museli jsme v sestavě Seb, Dykot, Radek, Vítek Z., Víťa V., Martin S. a já hrát v bílém, zatím co Olaf, Filip, Míra, Lubo, Jarda a Mlátička v černém.
Úvod se nám úplně nepovedl, ač jsme asi úvodní gól dali my, vzápětí jsme jich pár inkasovali. Po asi 10 minutách se nám ale zadařilo rozebrat obranu soupeře, překonat nepřekonatelného Filipa, vyrovnat a obrátit skóre, k tomu lehce zdekompenzovat Olafa, mírně vytočit Luba a vytvořit si slušný gólový náskok. Pak zajímavý moment také byl, když Dykot zkusil Filipovi tělem tupě odpreparovat ucho, což se mu naštěstí nepodařilo, ale dal při tom góla. Ke konci černí začali stahovat až asi na 4 góly, když hlavě dvojice Lubo-Olaf se nakrkla a zle nám zatápěla a my se moc nevraceli do obrany a mě se už vůbec nechtělo běhat, ale pak zas zapracoval Vítek s Ráďou a snad to nakonec bylo i o 10 gólů ( neslyšel jsem závěrečné skóre pro řev nadšených diváků v ochozech).

P.s.
Vypadáto na celkem slušný zájem hlavně o ty menší cyklodoplňky, zjistim aktuální ceník a budu přijímat objednávky.

KULTŮRA - DEEP PURPLE V PARDUBICÍCH 14.2.2014

15. ledna 2014 v 11:44 | DYKOT
Pokud by někdo měl zájem, jel bych na párply do Pardubic. Řídim- poberu až 6 dalších Pupkanů + lihoviny. Koncík je od osmi, předpokládám odjezd z Hájku po 16. hodině...
Zájemci nahlaste se v komentářích do neděle 19.1.14, udělám hromadnou objednávku.

Dykot

Dresy

13. ledna 2014 v 14:07 | gadzi@post.cz
S blížím se jarem registruji zvýšenou poptávku po našem teamovém cyklooblečení.....

Připomínám, že v pivním designu je možno mít bundu s odepínacíma rukávama, vestu, dres, rukavice, šortky a v černé barvě s bílým nápisem pak čepku, návleky na ruce a nohy.

Pokud se do půlky února závazně ozve víc jak 5 lidí, zařídím to, jinak si to zařizujte sami, volové ;-) A na opožděné objednávky nebude brán zřetel ( na nevěděl, nečetl nehrajem, měl číst a věděl by).

( A co je lepší než mít pupkaní dres?....No přece mít takové dresy dva: u volné varianty uvažuju o vylepšení- nechat zkrátit nápis na hrudi z "PUPKANI" na "PUPKAN" tím pádem nebude prostřední K rozděleno zipem a nebude vypadat jako "PUPIKANI"....měl by někdo zájem? A dá se vyrobit u firmy PSÍ Hubík kožený obleček (2dílná či jednodílná kombinéza či samotná bunda) na motorku, sice ne s bublinkama jako je dres, ale aspoň s epesním nápisem na zádech a ramenech či pažích, kdo do toho půjde ? )

Jinak co se týče startu do Aničky: jen ať tam žádná zahrádka neni-bude to aspoň nutit dát si jen jedno pivo na stojáka, opozdilci ani nebudou slézat z kola a hned se pojede (aspoň z jara, dokud bude chladno).

A pro smutné - pivní fusekle vel. 43-44, které před Vánocema nebyly vůbec k sehnání, jdou aktuálně do výroby a zároveň mi pošlou i pár těch menších ( vel.41-42). Takže tak. A až mě nebudou bolet záda, půjdu si s vámi zasportovat. Takže možná už nikdy!?

FLO XII.-PRVNÍ V ROCE 2014!

9. ledna 2014 v 20:49 | DYKOT
První flóčko v novém roce si nenechalo ujít 13 roztomile posvátkově otylých borců (neplatí pro Vítka Z. který držel váhu pobytem v blíže neurčené asijské destinaci pojídáním hmyzu a sexem s místními nezletilci, pro Dykota s Olafem kteří se úplně zbláznili, v hospodě pijou minerálky a baví se o smaženém pórku, a samozřejmě pro preparáta SEBa, který je trochu jiný živočišný druh...)
Kapitáni vybrali na první pohled týmy odpovídající kvality, ale opět se ukázalo jak je dobré míti Filipa - v bráně! V černém Ráďa, Olaf, Filip, Jarda B., Mlátička, Martin S., Míra V. , a v bílém Vítek Z., Víťa, Venca, Dykot, SEB a Lubo. Charakter a v podstatě i výsledek mače byl dán Olafovo gólem v 18. sekundě a černý tým už tohle křehké vedení udržel a zvítězil stylem start - cíl. Ne že by nám to vysloveně nešlo, kombinace s křížnými přihrávkami se občas dařily, před koncem jsme to stáhli dokonce na 3 góly, ale koncovka byla jalová, florbalový pánbůh asi zrovna hlídal Tatran Střešovice a naprostou většinu střel s přehledem zlikvidoval Dzurila Filip. Hrálo se celkem čistě, nikdo se nezranil, Olaf hlasitě slavil, já jsem mrsknul florbalku až do stropu a flegmatik Lubo řval nepublikovatelné výrazy, jako třeba "do píči...", a tak.
U Aničky jsme už krásně zavedený štamgasti, byla gulášová polívčička, pivečko, pizza a porazil jsem Olafa 6:4 aspoň v minerálkách!!!

Dykot

P.s.
Radek přejmenoval Sadovskou ulici

Běžky

3. ledna 2014 v 19:34 | Olaf
Zdar Pupkani,
podařilo se mi zajistit nějaká místa (zdarma) na lyžařské závody Karlův běh. 9.3.14. v Abertamech.
Pojedeme za team Pupkani KV, ale jinak je to klasický závod jednotlivců.
Dejte vědět do týdne kdo pojede.

Olaf

PF 2014

1. ledna 2014 v 16:34 | Gadži


BTW....pro zapomnětlivé a ty, co se na to loni vyprdli (jo, Dykot i předloni!!) : začátek cyklosezóny bude srazem nově U Aničky nebo po staru U Vlášků s krátkou projížďkou 2.4.2014.