Pupkan není z cukru

Únor 2014

Smrk III

23. února 2014 v 19:34 | Dykot
Tak ubytování na Smrk zajištěno.

Jedná se o 2 bungalovy. Každý bungalov má 8 lůžek ve dvou pokojích, společnou místnost, kuchyňku a terasu. V každém pokoji je jedna palanda a dvě postele. Každý pokoj má samostatné WC a sprchu.

Součástí je také objekt na úschovu kol.

Bungalovy se nacházejí asi 500 metrů pod nástupním místem Singltreku (U spálené hospody).

Nedaleko jsou také městské lázně s malým bazénem a saunou.

V okolí jsou 2 restaurace a koupaliště je asi 1 km daleko.

Cena za jeden bungalov a noc je 1800 korun. Takže máme 16 míst, dohromady na dvě noci za 7.200,- Kč, rozpočítáme to podle toho kolik nás tam fakt dorazí... Zálohu 2 litry jsem zaplatil.

Nahlášeno mám 15 lidí: Dykot, Gadži, Filip, Jarda, SEB, Martin S., Mára, Ráďa, Michal B., Michal P. + brácha, Ušák, MiIan Š., Kamil B. + kámoš

Odjezd z Varů v pátek 30.5. mezi 16-17 hod, příjezd v neděli 1.6. večer, auta dořešíme...

Dykot

Flo No.: XVIII

20. února 2014 v 23:15 | Gadži
Včera:

Bílí: Olaf, Vítek, Lubo, Víťa, já, Seb, Venca
Černí: Filip, Dykot, Mára, Mlátička, Jarda, Martin S.

Krátký report: první půlka tak nějak vyrovnaná (Dykot běhal a dával neskutečný góly z nemožných pozic); výměna stran za stavu 16:15 pro bílé.
Druhá půlka: stupňující se tlak bílých, více emocí, o co Dykot míň běhal (a ke konci už jen tak chodil), o to výše házel hokejku, Vítek mi servíroval úžasný přihrávky, z kterých se mi ale až tak na pátý pokus dařilo trefit odkrytou bránu, zato ale Olaf se jednak podle krásných hematomů a sufuzí dost obětavě vrhal do střel a hlavně se blýskl několika přesnými přihrávkami Vencovi, který narozdíl od mě neváhal, zabíjel a nekompromisně ničil soupeřovic sebevědomí gólovým zakončením skoro pokaždé. Jo, Víťa zkoušel nějaký zajímavý trik s pěstí a zdí (úder zvaný oi-cuki),naštěstí zeď i kost vydržela a krvácení bylo jen povrchní. Bílí vyhráli asi celkem zaslouženě o +- 10 gólů ( o skóre ztrácim pravidelně přehled tak po prvních 5 gólech).
Pivko u Aničky....jarní závitky...výborný...jen chyběla taková ta červená sladká chili omáčka a troška zelíčka....

POZOR: Příští týden FLORBAL NENÍ- (jarní prázdniny)


fffflo

18. února 2014 v 13:53 | Gadži
Zítra se určitě sejdeme všichni a vhojném počtu, tak hosty neberte.

A připomínám, že zbývá už jen 10 dnů, abyste mi nahlásili cyklodoplňky od Kalase...

Hlašte velikost + co to má být ( možné výrobky zde )

Tabulka velikostí ještě jednou zde

Hlásit sem gadzi@post.cz

NO TOTO

17. února 2014 v 8:31 | Gadži
Nemám slov...čtěte report zde:


FLO XVII

12. února 2014 v 23:42 | Gadži
Bylo nás hodně.
V bílém:kapitán Olaf, Vítek, Lubo, Filip, Dykot, Martin S., Honza Mlátička
černí: kapitán já, Radek, Mára, Jarda B., Venca, Seb, host Martin

Co se mi honí hlavou: chvíli florbal,chvíli holomajzna, skoro nepřekonatelný Filip v bráně, běhající neuhlídatelný Dykot, pár smutných rekordů, třeba jakože naše mužstvo dalo první gól asi až po čtvrthodině a do té doby asi 6 inkasovalo, což nesvědčí o příliš dobrém bránění, Ráďa po pár seknutích od Vítka už v páté minutě zahazoval hokejku, měli jsem pár pěkných akcí, které ale moc často skončili na lapčce či vyrážečce Filipa, taky jsme si dost gólů do vlastní brány doťukli sami, až v posledních 10 minutách jsme vytvořili výraznější tlak, ale gól z toho padl asi jeden, takže prohra asi o 18 gólu byla krutá,ale zasloužená,ale zas úplně trudomyslní jsme tentokrát nebyli,asi jsme to čekali horší ;-)
Následoval rozbor u Aničky a piva.....aby se síly vyrovnaly, asi zakážeme Filipovi klečet v bráně...Vítek-Lubo-Filip by už nikdy neměli hrát spolu, něco jsem říkali o brankovišti- že by tam útočník neměl stát, Martinovi a Vencovi přilepíme obě ruce k hokejce, jejich často používaný styl úderů a la koňské pólo, nevypadá moc elegantně ani florbalově, byť se i takhle dá dát gól. A všichni v černém se naučíme lépe mířit. Zapomněl jsem na něco?

SNOWBIKING

9. února 2014 v 15:48 | Dykot

Neděle 9.2.14, 8:00-11:45

Olaf, Kulda, Dykot

50 km

Nechal jsem se vyhecovat Kuldou a Olafem, který už maj na letošních bajkových tachometrech tříciferné sumy, k nedělní dopolední sněhovo-ledovo-bahnové projížďce. Ráno bylo krušný- po sedmý hodině, v šeru v + 1 stupni jsem se narval do harapesáckejch oblečků, prostříknul řetěz a šel na to. Zezačátku hrozná kosa, ale postupně s najetýma km a pivama v žaludku byla ta taškařice hezčí a hezčí. Po přejezdu houpacího mostu ve Svatoškách začaly občasný úseky se sněhem a ledem který nás zpočátku vyděsily, ale časem jsem se naučili je ignorovat. V Lokti na náměstí, kde jinak chcípnul pes, nás zachránila vietnamská večerka- výborná plznička u kašny. Cestou zpátky nás nadchla hospoda ve Svatoškách- nejspíš četli naše loňské nelichotivé komentáře :), usměvavá pinglice nás nakrmila grogem a dokonce nám dala 3 nefiltrovaný pivka i když nám chybělo asi 10 kaček. Nakonec jsme byli rádi že jsme víc peněz neměli - protože jinak tam sedíme eště teď...

Dykot
Fotky ZDE (a je tam i jedna sobotní Kuldovo s Michalem)

Martin a Pupkaní

9. února 2014 v 15:40 | Gadži
S Pupkaními ulice se nám roztrhl pytel
- foto zde (+ a je tam i jedna žravá letní)

P.s.
Máro, máš i pro mě?

FLO XVI

5. února 2014 v 16:08 | Gadži
Přeju vám, aby se vás dnes sešlo víc než minule a aby se nikomu nic nestalo. Já dnes nejdu, mám nějak moc práce a příští týden asi taky.

Jo a jestli budete chtít někdo něco z cykloblečení objednat, tak TADY V TABULCE VELIKOSTÍ si to omrkněte a na mail gadzi@post.cz mi napíšte, co by to mělo být a v jaké velikosti, čekám maximálně do konce února, výroba může trvat i 2 měsíce. Howgh G.

DODATEK 6.2.2014: report od Dykota:

FLO XVI. - Vraždění neviňátek, vlastně čerňátek...

Účast opět mírně řečeno komorní- 8 Pupkanů nemělo moc práce, ani nehlídalo děti, ani nemělo jiné podobně pošetilé výmluvy, a dorazilo na flóčko. Draft následující: Bílí- Lubo, Vítek Z., Dykot, Martin S., Černí- Olaf, Víťa, Mlátička, Jarda B.
A byl to masakr, jednak to bylo bez střídaní a ve vysokém tempu (dokonce i já jsem běhal a vracel jsem se), ale hlavně jak náskok bílých tygrů narůstal, zuřivost frustrovaného černého týmu jehož ztráta dosahovala i 17-ti fíků se stupňovala, zákroků na hraně i za hranou přibývalo, modřiny se kupily, slovník hrubnul a vzekle odhazované hokejky lítaly dále a výšeji... No nakonec jsme museli černochy opakovaně prosit ať to aspoň čestně dohrajou, vyhráli jsme asi o 10 nebo 11 gólů a konečný hvizd Ramlice byl vysvobozením pro všechny.
U Aničky jsme byli tak utahaný že jsme ani pořádně nechlastali a nechutně brzo jsem se odploužili do domovů.