Pupkan není z cukru

Březen 2014

Pupkaní ulice, Horní Žďár,Jarda B.

31. března 2014 v 21:12

A Olaf mi psal, že: "Zdar U Aničky jsem domluvili, že vyrazíme na Transrdy závod"
http://www.kolopro.cz/Zavod_trasy.php?id=250

WEBOVKY/KALENDÁŘ AKCÍ

28. března 2014 v 8:17 | Gadži
Ajaj, buď jsem svůj poslední článek napsal tak dobře, že ho není třeba komentovat, nebo jsem několik lidí urazil a už se mnou nemluví?!

Nejsem si teď jist, ale myslim, že to byl Víťa, kdo se mě už dvakrát ptal, jestli by nešlo dát na blog kalendář akcí---no, struktura blogu je taková mírně nepružná, že jednoduše udělat, aby to bylo někdo navrchu,tak to by nešlo- jednodušší je udělat novou webovku,kde budou klíčové informace dostupné někde napovchu a paralelně s tím udržovat blog s komentářema proběhlých akcí....nebo ho zrušit ( pokud poklesne týdenní návštěvnost pod nějakou hladinu)

Tady na zkoušku: http://pupkani.webmium.com/


FLO XXII

27. března 2014 v 11:29 | Gadži
Na posledním flóčku sezóny se nás sešlo 11.
Bílí: Martin S., Venca, Seb, já, Lubo, Ráďa
Černí: Filip, Víťa, Dykot, Mára, Jarda.
(do šenku pak ještě přišel Olaf a Kulík)

První dojem bílého týmu z losovačky byl, že je nás sice na střídání víc, ale také máme více méně šikovných hráčů, takže se nám trochu sevřely prdele. Začátek na tři prdy, ztrácíme míč-rychlá přihrávka před naší bránu na nekrytého Dykota - šup první gól v 4.sekundě. Teď přímo cítíme, že dostanem nakládačku jako prase. Z naší rozehry pak myslim nebylo nic, možná další ztracený míč a gól do naší brány, ale pak jsme se najednou chytli až jsme vyhrávali 11:6...a pak to přišlo-jak jsme se tlačili k jejich bráně, přestali jsme bránit, často zbytečně a neefektivně 2 hráči presovali a nestíhali se pak vracet, přestali jsme dávat góly, kazili jsme přihrávky, rozehrávali jsme na slepo, z nadějných protiútoků a přečíslení se Ráďa a Lubo ne a ne častěji trefovat a černým se začlo dařit ba přímo nás drtit, Dykot měl několik pěkných a několik ušmudlaných střel z nemožného úhlu v rohu,které nějak záhadně do tý naší brány spadly..někdy teda s naší výraznou dopomocí. Výměna stran nám nijak výrazně nepomohla, přibývající soupeřovic skóre už jsem pak ani moc nevnímal, ale bylo to furt přes deset až do konce, i když jsme se sem tam ještě ztopořili ke skórování, převažovala deprese a prostě proti euforickému neúnavně běhajícímu Dykotovi jsme neměli šanci. Je pravda,že naší frustrací a zahanbením trpěl i soupeř- když jsme plni hněvu a vzteku, je jasný, že se to vrazí i do tý hokejky-Mára měl několik hezkých míčkorazítek na trupou i krku -sorry, já nerad,fakt jsem mířil na bránu.
V šenku pak proběhlo vyhodnocení statistik za použití dvou různých skórovací systémů - bez debat je, že tím i oním jsou první tři místa stejná : Takže nejlepším hráčem letošní sezóny se stává Filip! Druhé místo bere Vítek Z. a třetí místo Radek!

Gratuluji!

JInak: za týden sraz v 17.30 U Šenku.
Příjezd po 17.35 = do fondu 100 Kč
Odjezd v 17.40.
Pozdní příjed a objednat si pivo-NEEXISTUJE! Leda po řádném odhlasování, že opozdilec může nebo že jedno zaplatí i ostatním.
Kdo si chce dát před jízdou pivo, nechť je na startu včas a platí si ho sám a hned!

"Pupkaní" v Boru a dnes poslední flo

26. března 2014 v 14:14 | gadži
Dnes poslední flo a za týden kolo!

Statistika říká, že dnes nás bude nejmíň šestnáct(a jeden z týmů prohraje o deset a více gólů) a příští týden se nás s bicyklem sejde maximálně šest. Nebo?

Jak bylo minulý týden hezky, tak jsem se na kolo i celkem těšil, ale už mě to přešlo. Mám úplně pesimistické představy: jakožto zodpovědný Pupkan pojedu na start, bude nás tam pět a půl, bude zima, mrholit, Dykot se na to vypdrden a zůstane doma, ale bude jiný na natěšený trasér,který bude toužit hltal i po setmění kilometry. Na to se mu ale ale vyseru, moožná dojedu k Rožcum,kde se přežeru, vymrznu cestou zpět do Varů a do další středy se z toho budu léčit ;-)

A tady jedno foto z Boru:

PO FLO XXI

20. března 2014 v 16:22 | Víťa

Fotky z flo XX

18. března 2014 v 21:29 | od Seba

Klikni zde nebo mkrni na konec galerie

FLO XX

14. března 2014 v 17:45 | Dykot
Tak tentokrát byla ta správná barva černá, vlastně černo-fialovo(Lubo)-modrá(Dykot).

Kapitáni Martin S. a Dykot vybrali následovně: v bílém Martin S., Ráďa, SEB, Mára a Kulík, a v černém Dykot, Olaf, Filip, Lubo, Jarda B. a Mlátička. A byl to mazec, černí vedli od první minuty a postupně navyšovali náskok až na rekordních 18 fíků- pak už nám ta exhibice příšla blbá tak jsme to uzavřeli na 16-ti gólech... Neskromně musim říct že jsme byli lepší, padalo nám to tam a bylo k vidění i několik fakt "televizních" akciček. Filip se překonával, Lubo jistil zadek a vyrážel do protiútoků, Mlátička mlátil a já s Olafem a Jardou jsme kroužili u brány a skórovali... Co říct o bílých- Ráďa se krásně vztekal, Mára házel hokejku, SEB se hezky masil s Mlátičkou. A to bylo tak všechno.

Závěr klasicky u Aničky, hlavním zdrojem zábavy opět- a zřejmě už tradičně - Ráďovo nové odrážedlo s přídatnejma kolečkama, zvonečkem a stojánkem. Navrhuju se složit a koupit mu tu anténu s praporkem na zadní kolo, aby do něj opravdický cyklisti nevrazili...

Jo a eště jsme si slíbili s Olafem, že se navzájem pochválíme. Takže: podle mého názoru byl nejlepším hráčem na hřišti Olaf, byl sqělej v bráně (chacha), urputně bránil, srdnatě útočil a ftipně, nečekaně a efektivně zakončoval

Už je to fločko truchu křeč- už jsem nadrženej na kolo!!!Dykot

FLO XIX A ZMĚNA TERMÍNU KOLOVÁKU!!!

6. března 2014 v 16:04 | Gadži
Včerejší flo byl z mého pohledu černější než můj černý dres.
Kapitáni já a Mlátička: logika je jasná - z kvarteta hráčů Vítek-Lubo-Radek-Filip jich do svého týmu uzmout co nejvíc a naopak některé hráče radostně přenechat soupeřovi....Takže když si Honza vzal Vítka, po předchozích frustracích byla moje volba jasná -nejepší brankář Filip k nám, Honza bere Luba, já Ráďu, pak Honza ještě Olafa,Víťu, Seba, Michala , já Máru, Dykota, Jardu, Kulíka a Míru.
Chvíli to bylo 0:0 a pak už jsme jen prohrávali a prohrávali. I když si říkám,že je to jen hra a nechci to tak prožívat,, kua takovej klepec mě vždy bolí. Neberte to nikdo osobně(anebo jó,ale všichni), stokrát můžeš řvát "vracejte se", "jeden zůstane v zadu","jeden zpátky, jsou tu dva volný". "drž tu hokejku oběma rukama","běhej" ,"nestůjte tři u jednoho hráče"- je to marný,je to marný ,je to marný. Moc gólů jsem dostali,že se tam tři útočníci snažili dotlačit míč do brány a v obraně nebyl nikdo, gól nedali, naopak jsme dostali. A furt dokola. Ještě že jsem příští týden pryč, nějak mě to včera vzalo, radši vyhrávam než prohrávám, natož když se prohra blíží 15 gólům kvůli furt těm stejnejm chybám (bůhví kolik by to bylo, kdyby v bráně nebyl Filip). Neni to ani o tom jestli to někdo umí dobře nebo blbě s hokejkou- když to neumim anebo se mi nechce běhat, netlačim se dopředu k bráně, abycho to tam nějak plácnul, ale čekám na půlce a pomáhám v obraně. Ufff. Bylo to ve mě jako v koze. Je pravda že posledních 5 minut jsme zabrali a stáhli prohru na asi "jen" 10 gólů, ale to byla slabá náplast na tu bídu.

A teď z veselejšího soudku:

ZMĚNA TERMÍNU PIVNÍHO BIKETRIATLONKOLOVÁK

TERMÍN POSUNUT NA NEDĚLI 15.6.2014-přesný čas startu závodu bude upřesněn.

A v pátek 13.6.2014 bude v Hájku PIvní maratón.
A 14.6 se jede X-TERRA

PUPKANÍ VLAJKA/PRAPOREK

4. března 2014 v 19:47 | Gadži

Máme zájem a složíme se?

Tištěná vlajka - venkovní
rozměr: cca 90 x 60 cm
materiál: 100% PES
tisk: digitální = 80% protisk na rubové straně
konfekce: NENÍ UPŘESNĚNA (tunel nebo karabinky)

1 ks - cca 1.924,- Kč/ks bez DPH (2.328,- Kč/ks včetně DPH)

Motiv tento -samolepkový:


Martiiiiin

2. března 2014 v 18:42 | Gadži

Pupkan Martin K. dnes dokončil 90 tý ročník Vasova běhu na lyžích 90 km ve Švédsku!