Pupkan není z cukru

Září 2014

FLORBAL2014/2015

29. září 2014 v 13:57 | G.
Ve středu 1.10.2014 úvodní buly v 18.00!

( od 17,45h převlékání, losování a rozcvička)

A dnes to přišlo:

Naposledy...

24. září 2014 v 22:48 | Autor ViV
Bylo to krásný. To především. Na startu se nás sešlo 13 a v cíli 15. Je třeba si říct, že v tomto rozmnožení nemá Filip prsty...

Kratší trasa vedla od Vlášků k Rožcům. Pravda přes dalovický statek, kolem pole a skrze les k řece, pak za chatama doleva, na kopci pak směr Pulovice, ale tak jednoduše se dostat k Rožcům není nic pro Pupkana, takže sjezdík zpátky k řece a podél ní pak k mostu v Šemnici.

Tam si trasérství přebírá Jarda a vede nás krásnou stezkou skrze chatky luxusním dykoťákem do Nové Kyselky. Odtud pak trnkovým tunýlkem a přes pastviny do Stráně. Dál už pak klasika přes bahenní lázně a louky k Rožcům.

Stanovy a kodex nechť dopadnou jakkoliv, ale tenhle (pouze oficiálně) ukončený pupkanský bikerský rok 2014 byl ..........

........... Krásný

Víťa V.

Dodatek 4 členného týmu týmu B: s rekonvalescentem Kuldou jsme se na 26" odrážedlech hnedle po startu odpojili a vyrazili na delší ale placatější cestu---po "šestce" na Svatošky,kde jsme cestou u řeky nabrali Martina S. ( a k Rožcum dorazil i Martin K. a tím se zvýšil absolutní počet dnešních zúčastněných Pupkanů na 17), a pak k Rožcům.....a pak už to znáte...

Mix fotek

24. září 2014 v 10:09 | Gadži
V mailu a mobilu jsem našel pár nezveřejněných fotek tak TADY jsou + je tam i vzor držáku na SPZ se samolepkou...v prodeji u Martina K., kdo by měl zájem.

Jo a dnes poslední cyklostředa a S.E.B. má narozeniny!

(dárek asi nemáme, tak snad se mu budou líbit pupkaní hleny)

FLORBAL

19. září 2014 v 21:22 | Vítek/Gadži
Chtěj nám posunout start florbalu na 19,30....To je asi blbost, ne? Pište reakce…

Předposlední cyklostředa

17. září 2014 v 23:07 | Autor: Mára
Jedna z posledních vyjížděk za stále luxusního počasí. Na startu u Vlášků se nás sešlo celkem 9 zdravých Pupkanů, nálada zprvu bajkově chladná, nikdo se nechtěl ujmout trasérství a několik rebelů vybízelo zde déle pobýt a popít a přesunout se co nejdříve k Rožcům. Po hlášce "pojďte se jen trochu projet", třeba na Velas, jsem okamžitě dostal titul traséra a nezbývalo, než vymyslet neokoukanou trasu….Cesta přes dalovické fotbalové hřiště s freeridovou vložkou přes šotolinový hup přes lesík na silnici do Sadova, odbočkou na panelovou cestu do Podlesí, dále přes louku na silnici směrem do Niv, pak další odbočkou do kopce šotolinovou cestou do Mezirolí, přej ížďka přes kravskou louku plnou bahenních pasáží. V Mezirolí napojení na klasickou cestu směrem opět do Niv. Poté jsme se rychle mihli kolem zcela "kupodivu" prázdné ruské hospody, kde jen Martin měl chuť okusit super super pivo, následně přes louku zezadu podél nových domků na Velase k Vlastíkovi na dobrou Plzničku. Z Velasu přes kravské louky na večerní baštu k Dášence. Zde za přítomnosti dalších hájeckých Pupkanů klasika v podobě vynikajících dobrot se sladkým přídavkem. Proběhla bohatá diskuse na téma kastrace zvířecích novorozenců a hulení za volantem s možnými následky. Krásná pohodová středa
M.

Fotky od Víti zde (úplná romantika)

Report: MTBO- Karel Bike 2014

15. září 2014 v 14:45 | Autor: OLAF
Za team Pupkani KV (Já a Vítek Z.) jsme se zúčastnili závodu dvojic v MTBO- Karel Bike 2014.
Trasa: volný výběr 11 ze 16 kontrol.Celkem cca 48km.
Počasí: chcalo jako sviň a bahna bylo až hanba. Mokro fšude.
Čas: 3:00 hod
Navzdory několika chybám- zmeškání startu o 4 minuty, zapomnění průkazky (3 minuty), 3x špatně dohledaná kontrola (cca 6 minut) a 1. blbý odbočení (cca 4 minuty) jsme nečekaně zvítězili ve své kategorii nad 80 let (součet věku dvojice) a celkově obsadili 2. místo se ztrátou 6 minut. Jelikož vypadáme pořád dobře pořadatelé nás omylem vyhlásili v kategorii mladých:)
Pokud si příští rok Vítek nařídí hodinky a já sešteluju buzolu nebude mít konkurence šanci :)
Jinak perfektní organizace a super atmosféra. Fšem můžeme příští rok doporučit a doufám, že vytvoříme alespoň 3 dvojice

Středeční sprintík

11. září 2014 v 0:10 | Gadži
Jedna z nejkrásnějších projížděk, byť, jak jsme se shodli, terén byl obzváště drsný, ne-li přímo nebezpečný- nastoupáno asi 5 výškových metrů a nejhorší byly přejezdy z asfaltu na zámkovou dlažbu a že na těch 5 kilometrech od Vlášků do Doubí byli nejíň 2 Mrkající
U Martina v ordinaci nás čekal nedopitý sud Hastrmana, když jsme po 2. pivu pokukovali po psím a kočičím žrádle, co tam měl vystavené, přeci jen žádné nebylo dost pikantní,tak se objednalo 8 pizz Mrkající Prostě krásný. Probrali jsme stanovy na příští rok (bude se platit kilo asi za všechno-ne kdo přijede pozdě-ale prostě kdo přijede poslední, za každý vykouřený cigáro, za nedodřžení trasy, nedoražení do cíle atd.,), trasérství, založení hudební skupiny, výlety a mnoho dalších důležitých věcí.... Postupně se nějak sešeřilo, došel sud a jelo se domů.

Termíny akcí: 1.11.2014 Hájek: slet spřízněných cyklo-gangů jako loni
8.11.2014 Pupkaní časovka (+oslavička)

Středa 10.9.2014

9. září 2014 v 11:36 | Gadži
Na zítřek se přihlásil o trasérství Martin S.

Start tradičně U Vlášků 17.30.

Odchylky od jeho naplánované trasy jsou nepřípustné. Je potřeba v Doubí dopít zbytek sudu.
Zbytek si řekneme zítra.


Kdo by chtěl platit 1000 Kč na florbal převodem- zde mé č.ú.: 1156022083/0800

G.

Horní hrad(Hauenštejn)

5. září 2014 v 11:38 | Olaf
Olda to tak hezky napsal do komentáře, že to stojí za samostatné zveřejnění na hlavní stránce,fota od Vítka pak budou v odkaze do galerie...

Na startovacího zrzka dorazilo k Rožcům 12 Pupkanů včetně externího Sebiho z hlavního města piva. Páč diktátor se nám ještě nezhojil, ujal jsem se šéfování a vyrazili jsme přes Nejdu, Velichov a Vojkovice. Zde jsem podlehl nátlaku na změnu trasy rebelujícímu Jardovi s Vítkem a bylo po vedení. Zjistili, že jsem koruptovatelný a nerozhodný a tahali nás přes brdky a okliky až na Horní Hrad. Jelikož byla tvrz již zamčena tak Lubo přelezl hradby aby následně vzbudil nějaké páže a zámeckou paní, Ti otevřeli tržiště a královsky nás pohostili medovým a chmelovým mokem. Rychle jsme vše vypili a za stmívání vyrazily na hostinu k Rožcům.


Středa 3.9.2014

2. září 2014 v 22:21 | Líný Gadži
! Sraz 17.30 U ROŽCŮ --- pak směr HAUENŠTEJN

(sice má být hezky, ale i tak se vám na to vyseru, nejel bych ani do Lokte, nemám čas, potřebuju konečně doladit ty naše-vaše cykloobjednávky, vlajku atd....a bude brzo tma).

Struženský Špekman a triatlon pro děti

1. září 2014 v 20:46 | Autor: Renata a Vítek
Struženský Špekman a triatlon pro děti

Na startu se sešlo 19 dětí.
Starší děti plavaly přes velký rybník, jely na kole kolem Stružné a obíhaly zahradu. V plavání excelovali jako každý rok Eliška a Pepa Dyrcovi. Jejich slabinou byla ale práce v depu, kde přišli o vedení. Toho se ujal Kryštof a do konce závodu už soupeřům nedal šanci. Na cyklistické části předvedl parádní výkon Óďa Kalenda, u kterého se zřejmě projevila nedávná vysokohorská příprava. Teprve v běhu se rozhodovalo o medailích. Na přední místa se probojovali sportovci LK Slovanu, například Ondra a Kája Pavlasovi, Kája Dvorská, Kája a Honza Dvořákovi a Linda. Pro ročníky 04 a 05 to letos byla premiéra na dlouhé trati. Mladší děti běžely, na kole jely po vesnici a opět běžely po zahradě. Suverénním vítězem se stal Bob Dyrc, na druhém místě skončil Vikýsek Vastl.

Výsledky:
Kluci st. 1.Kryštof Zatloukal 12:10
2. Óďa Kalenda 14:17
3. Pepa Dyrc 16:09

Holky st. 1. Kája Pavlasová 12:33
2. Kája Dvorská 14:02
3. Eliška Dyrcová 16:08
4. Terezka Brožová 17:33

Kluci ml. 1. Ondra Pavlas 14:10
2. Fíďa Kalenda 14:18
3. Honza Dvořák 15:35
4. Martin Bartoš

Holky ml. 1. Linda Zatloukalová 14:18
2. Kája Dvořáková

Prťata: 1.Bob Dyrc 6:08
2. Viky Vastl 6:21
3. Davídek Viglaský (odrážedlo)
1. Kristýnka Dvorská 7:40
2. Barunka Viglaská 8:28
3. Barunka Vastlová 13:33 (odrážedlo)Struženský Špekman

Premiéra závodu se zdařila, nikdo se neutopil! Na start nastoupilo 8 statečných žen a 11 borců, z toho 4 Pupkani a 1 handicapovaný jenom chlastal. Podle nejvyššího bmi si všichni připravili zátěž - za jeden bod 1kg.

Ženy zdolávaly stejnou trať jako děti. Po úvodním převážení se zátěží přišla na řadu nejobávanější disciplína - plavání. Voda byla slušně ledová, batohy se tlačily nad hlavu, záchvaty smíchu publika...no, nic moc. Cyklistická část byla taky náročná, mokrý batoh, který pořádně ztěžknul na zádech, udivené pohledy sousedů. ....a běh na závěr byl taky výživný, mokrý batoh skáče na zádech, síly docházejí. Startovní pole se roztáhlo tak, že nemělo cenu zběsile finišovat.
Výsledky: 1.Gabča 14:32 (duatlon), 2. Zuzka K. 14:58, 3.Renata 15:16, 4. Zuzka F. 15:33 (duatlon), 5.Andy 16:23, 6. Markéta 17:50, 7.-8. Kačka 19:06, 7.-8.Dáša 19:06

Závod mužů byl divácky velmi atraktivní. Trať byla náročnější, cyklistický i běžecký okruh museli závodníci dát dvakrát. 11 svalovců s batohama různých velikostí a váhy se vrhá do rybníka. Perryho pokus o rozplavání se s 6kg batohem pobavil fanoušky. Z vody koukal pouze batoh. Z rybníka vylezl první Olda, následoval ho Karýk a Vítek. Perry s největší zátěží leze z vody téměř utopený mezi posledníma. Cyklistická část silně zamíchala pořadím. První přijíždí Vítek, za ním hned Karýk, který se po prvním kole běhu ujal vedení a udržel ho až do cíle. Překvapivě na třetím místě přijel Perry. V běžecké části došlo k několika zajímavým finišům, Náwa s Oldou sprintovali za povzbuzování fanoušků minimálně 100 metrů a v boji o poslední místo si to hezky rozdali Rudka s Jardou.Časy bohužel nikdo neměřil, protože ředitel závodu sám závodil. Takže je jenom pořadí.

Výsledky:
1. Karýk
2. Vítek
3. Perry
4. Tóša
5. Olda
6. Náwa
7. Jirka
8. Pavel
9. Náwa st.
10.- 11. Jarda
10.-11. Rudka

Afterparty přežili také všichni, došlo i na zpěv a na pupkaní hleny.

Za organizátory děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další ročník závodu.

Renata a Vítek