Pupkan není z cukru

Prosinec 2014

PF 2015

19. prosince 2014 v 11:27 | Gadži

Dovolil jsem si malý společný florbalový dárek- viz foto.

(abychom se nehádali, o kolik to vlastně je Mrkající )

FLO XII- REMÍZA

17. prosince 2014 v 23:52 | Gadži
Tak dnes nás bylo 10, hrálo se 5 na 5 bez střídání.
Sestavy: Bílý: Mára, Lubo, Mlátička,Jarda a Filip
Černí: Olaf, Vítek, Ráďa, Vence a kazič já.
Začátek z říše snů: po 10 minutách jsme vyhrávali 4:0. Že už jsem nemohl dýchat a natož běhat, vystřídal jsem Vencu s nulou na kontě v bráně...jednu Lubovo střelopříhru z negativního úhlu z rohu za bránou jsem si sám srazil do brány, pak mi prošel mezi nohama míček, který se tak pomalu vykutálel z nějakého chumlu, že mě to až tak překvapilo a zmrazilo, že jsem se nezmohl na nic, jen se tak koukat,jak se kutálí a kutálí až do branky. Pak se odněkud objevila další akce,další gól...což dopálilo Olafa, že mě vyhnal z brány, ale že pak taky pustil 2 góly, šel tam zas Venca....do poločasu jsme tuším srovnali. Druhá půlka byla zas ve znamení mých školáckých chyb v bráně a při rozehrávce, takže jsme brzy prohrávali, Lubo si mimo jiné o mě dal další 2 góly z nemožného úhlu, pak jsme zabojovali a srovnali a když už to vypadalo, že je rozmáčkneme a srazíme na kolena, zas mi nějak nevyšla snadná rozehrávka, z čehož bílí neomylně skórovali, pak mi šla na bránu zas taková propagační střela nestřela z půlky asi půl metru nad zemí, kterou jsem dobře viděl a chtěl jsem ji po pupkansku efektně břichem odehrát-vytlačit do strany, ale nestačil jsem ho dostatečně vzedmout a byl z toho gól...a pak mě za ty chybky už už chtěl Olaf zabít, naštěstí taky hnedle vyrobil minelu a byl z toho gól, tak mě nechtal žít. Pak jsme zas zabojovali a pár minut před koncem naštěstí Venca pěkným gólfovým úderem zavěsil a byl konec -plichta.
Za mě střelec zápasu Lubo, i když to od něj bylo hnusný takhle mě zneužívat. A hráč zápasu: brankář Mlátička a jeho reflexy, mám pocit, že aspoň mě vychytal nejmíň 5 jindy nechytatelných střel....
Flo 31.12. pro zájemce teda od 16.hod....

Turnaj (či mač) ve Žluticích! A silvestrovská středa

15. prosince 2014 v 12:30 | G./D.
Informací zatím moc nemáme, Dykot snad zjistí více.

Zatím toto info: Flóčko proti Žluticím či ještě někomu jinému ? - sobota 20.12.2014 v 15.30 ve Žluticích

(podle všeho tělocvična z největších nebude-hraje se 3 na 3,což ale zase znamená,že stačí, abychom byli jenom 3. Divácká kulisa ani mexická vlna se tam asi taky nevejde, zato pak bude posezení v místní super parádní hospodě Usmívající se )

Kdo by chtěl a bude určitě v sobotu hrát nechť to oznámí v komentáři.

A pak mi ještě vy silvestrovští flóčkový nadšenci řekněte, jestli začnete 31.12. hrát od 18.hod, nebo to mám zkusit někam posunout? A kdo vlastně chce jít?

A ještě maličkost-- v galerii první položka: "AKCE" (viz screenshot) - tady bych chtěl udržovat aktuální rozpis plánovaných akcí -aby se dalo na jedno kliknutí hned zjistit, co se kdy a kde bude dít, aby člověk nemusel prolistovávat celý blog a hledat. Má to nevýhodu- jdou tam uložit pouze obrázky....takže, když tam bude chtít někdo něco dát, musí nejlépe vyrobit plakátek a poslat mi jako soubor .jpg. Nebo jen oznámí datum a já to do toho obrázku,co tam teď je, vložim.


PUPKANÍ HYMNA!

12. prosince 2014 v 0:46 | Autor Dykot
(pozn.správce blogu: Dykot mě vzal s předsevzetím založit kapelu za slovo a hned tu máme první song):

Hudbu jsem zkombinoval- sloky jsou "Paralet" od Jasný Páky, a refrén je z "Jede traktor" od Visáčů, místo toho "kriminalita, kriminalita, kriminalita MLÁDEŽE" by bylo "já bych chtěl taky, já bych chtěl taky, já bych chtěl taky KULICHA" a to KULICHA by zařval Ráďa s těma přiblblejma posunkama z toho vtipu...

1
Viděl jsem kulicha na hlavě sedět
V kulichu Pupkana z půlitru sát
Kdo zná to zviřátko už by moh vědět
Ten bude bajkovat chlastat a žrát

Ref: 2x
Já bych chtěl taky
Já bych chtěl taky
Já bych chtěl taky
KU..LI..CHA..!!!

2
Viděl jsem kulicha nesmírné ceny
Seděl si na hlavě jak kopec pěny
Bambule ze zlata no kurva drát
To bude Pupkan jde chlastat a žrát

Ref: 2x

3
Viděl jsem hada chcát a koně blejt
V kulichu Pupkana z půlitru sát
Kolo pivo flórbalka co to má bejt
Pupkan jde bajkovat chlastat a žrát

Ref: 2x

DykotFLO XI :kulich a prohra,která ani Olafa nemrzí

10. prosince 2014 v 23:41 | Gadži
Dnes nás čekal v šatně milý úvod-Ježíšek Ráďa pro nás měl překvápko- epesní kulichy, kterýma nás všechny obdaroval (a shodli jsme se,že si tím pojistil vítězství..a taky tím že Márovi vyvrk kotník,že pak musel v bráně hopsat na jedné noze). Kapitáni: já a Filip: Filip bere černý dres, Vítka, Ráďu, Jardu, Martina S. a Kulíka, já Olafa, Luba, Dykota, Mlátičku a Máru. Ze začátku jsme byli lepší, měli jsme hezčí a přesnější přihrávky, krásnější góly, víc jsme běhali a líp bránili a vyhrávali. A ani nevim, kdy se to otočilo(teda kdy nám stačili dát těch svých několik náhodných upachtěných gólů)-možná když Filip opustil bránu, udělal na hřišti vichřici a stačil nás oběhat všechny a Kulík místo něj v bráně čaroval. Já měl pocit,že furt vyhráváme,až 10 minut před koncem jsem zjistil, že o 2 branky prohráváme....a už jsme to stačili jen snížit na rozdíl jedné. Tak, jsem zvědav,jak to viděli vítězové. Tu kulišácký pozdrav z Evropáku

FLO 10

3. prosince 2014 v 23:52 | Gadži
Góoól...to jsme si my bílí (Olaf, Dykot, Lubo,Michal, já a Mlátička) zakřičeli celkem 18x, zatímco černí( Martin S., Filip, Sebi, Venca, Ráďa, Vítek a Jarda) jen 17x.
Dnes to bylo drámo-během 5-10 minut jsme jim úplně snadno nasázeli 4 góly, ale během další čtvrthodiny dostali nějakých 7 a pak se dotahovali, chvíli pak byla plichta, tu se vítězství přelévalo na jednu tu na druhou stranu, ale hlavně bojovný Olaf se svými asi 12 a jako vždy pozičně výborný Dykot se 6 góĺy byli nezastavitelní a pár minut před koncem strhli vítězství na naší stranu.....Paráda....

A pro ty, co už pak ke konci nebyli v Evropáku, jeden milý vtípek na dobrou noc:

Bača říká své oblíbené bělostné ovečce: "Ovečko....Za a) když bys chtěla, mohl bych Ti třeba říct nějakou hezkou básničku a pak se s Tebou hezky něžně pomilovat. A nebo za b), když bys to nechtěla, tak bych Tě prostě brutálně vojel do kaďáku, až by z Tebe vlna lítala...Tak co si bys ráda, ovečko?" Ovečka: "Bééééé"


Usmívající se