Pupkan není z cukru

Březen 2015

Inzerát

31. března 2015 v 20:28 | Vítek
Prodám Garmin forerunner 305 s hrudním pásem za 2 litry!

Vítek

Aprílová projížďka

31. března 2015 v 10:12 | AUTOR: Kulík
Zdar,

vypadá to, že první vyjížďka bude jako za starých časů ve sněhové vánici.
Abychom se pak zahřáli, objednal jsem k Rožcům PIVO.

Zvu Vás tedy tímto tuto středu na PIVO a hleny.

pozn. jestli bude takovéto počasí, jedu časovku. Od Vlášků s Rožcům.

pozn2: PIVO = Plzeň 12º

Kulík

FLO XXIV

25. března 2015 v 22:24 | Autor:
Tady možná bude zápis z posledního utkání--v Evropáku jsem napočítal 7 hráčů, soudě podle jejich výrazů a švihlé chůze, to musela být pořádná mela ;-)


OPRAVA: tak za týden U Vlášků sraz tak, aby se v 17.30 vyrazilo....


Poslední jarní flo

25. března 2015 v 13:36 | Gadži
Uvažoval jsem, že bych risknul trvalé následky a šel si dnes zahrát, ale asi si ještě dopřeju klídek a budu se snažit dorazit se svýma statistikama aspoň na chvíli do Evropáku na vyhlášení nejlepšího hráče ;-) Ale ..... zítra bych taky rád do Slashe na Striking Justice,kde budou prodávat nová slashbarová třička-jedno musim mít...tak aby mi vystačili rodinohodiny.

Jde vůbec dneska někdo?

A za týden odrážedla a biky--- SRAZ 18.00 u Vlášků ? Teď o víkendu se šoupe čas, tak bude dýl světlo...a budoucí ironmany bych k trasérství vůbec nepřišpoutěl. Ale tuším, že budu přehlasován.

Trénink na ironmana

21. března 2015 v 18:10 | Pupkani


XXIII

19. března 2015 v 21:34 | AUTOR DYKOT
FLO XXIII + JÉŇOVO KACHNÍ VEČÍREK

Bílí: Michal M., Mára, Kulík
Černí: Ráďa, Martin S., Dykot

Skóre 21:21

Předposlední flóčko s tristní účastí 6-ti (!) Pupkanů / Florbalistů. Někoho zlákal volejbal, někoho novomanželka, někoho bolavá zádíčka, někoho asi osychající meze... Prostě a dobře 3 na 3 bez střídaní na malý brány. Neni moc o čem psát, nikdo se nezranil, čekal jsem jako obvykle že dostanem na prdel, ale na to že v černém týmu běhal jenom Martin S. to nakonec dopadlo pro mě překvapivou plichtou. Závěr jsme si zpestřili nájezdama každej na každýho.
V Evropáku jsme se stavili na 2 zdvořilostní Plzničky a uháněli k Rožcum, kde už sedělo spoustu Pupkanů s nacpanejma pupkama a slavili Jéňovo narozeniny. Dělal s tim fóry jako panička v přechodu- takže doteď nevíme kolik mu vlastně bylo...Smějící se To nám ovšem nebránilo spustit strašidelný gastroporno s kachnama, řízkama, buchtama, pivama a hlenama! Jéňo děkujem...
Z pohodového a poklidného večera vyčnívá snad jenom smutné Ráďovou povzdechnutí: "Tak už jenom jednou flóčko a pak zase půl roku to vyjebaný kolo..."
Na poslední FLO sezony bude doufám důstojnější účast, a pak hurá na to vyjebaný kolo Smějící se

DykotUkradl jsem od Michala/ACESáckých stránek odkaz na tuze zajímavé video- velmi pupkaní, řekl bych

KACHNY

18. března 2015 v 8:22 | Honza P.
Kdyby měl někdo chuť navštívit Hájeckou pupkaní sekci, tak ve středu 18.3. kolem 19.h. u Rožců lehce moje narozky. Všichni Pupkani zváni, jídlo, chlast platim. Kachny, řízky taky.

Jéňa

hele, jak žerou:

PIVNÍ MARATON 2015

15. března 2015 v 21:35 | M.H.

Ručníky

13. března 2015 v 19:21 | Gadži
"Zdrženlivost mladým neškodí. Dopomáhá nám k tomu spánek,výživa a hygiena. Ovšem u mnohých postpubescentů je sexuální fantazie přímo neodbytná. V takovém případě doporučuji studenou sprchu a tření končetin a celého těla froté ručníky."


A tak tu máme limitovanou edici 5 snad kvalitních froté ručníků resp.osušek vel. cca 140x70 cm s pupkaní výšivkou, z nichž 4 čekají na své nové majitele (jedním se budu již dnes třít já).

Cena za jeden originální kousek je 520 Kč.-


FLO XXII b

12. března 2015 v 14:48 | Autor: DYKOT
FLO XXII.

Černí: Cpt. Lubo, Olaf, Vítek, Dykot, Mára
Bílí: Cpt. Martin S., Michal M., Kulík, Jarda, Víťa

Skóre Černí : Bílí 23 : 19 (asi tak přibližně...)


Poprázdninové flóčko v deseti, klasicky 4 na 4 s jedním střídajícím na každý straně. Jsem rád, že konečně jsem po draftingu tentokrát nenadával já, ale pohotově mě zastoupil Jarda, kterej hudral dost vehementně, jako jestli nás to fakt baví hrát v takhle silný sestavě... No mě to teda bavilo )). Je fakt že možná měl první draftovat Martin S., ale nakonec to bylo docela vyrovaný- pamatuju se na stav 15:15, to hovoří za fše!
Zajímavostí tentokrát byla zranění citlivých partií kulatého tvaru, Michal i přes obětování vlastních genitálií inkasoval gól, a sotva se povyskákal po patách, dostal Kulík pecku míčkem do oční bulvy. Oba borci se však po krátké resuscitaci opět zapojili do boje- nejsou z cukru !!! V závěru ještě dostal Víťa ránu přímo do držky, takže z černých zůstali celí jenom Jarda s Martinem S.
V Evropáku jsme to pak všechno prožili znova u výborný Plzničky.
Nevim jak u ostatních, ale mě ve stáji už nedočkavě podupává můj bělouš Giant!!!

Dykot

Karlův běh 2015

8. března 2015 v 19:59 | AUTOR: BARTÁK
Rada starších mi dala důvěru, a proto dnes mohu report z Karla napsat já Usmívající se. Budík mi zvoní v neděli v 7.00 - fuj, v neděli… Je to proto, že jsme se přihlásili na závod v běhu na lyžích. A to ne ledajaký závod, chytře jsme si totiž vybrali tu nejdelší možnou trať - 45 km (ani o metr kratší!). A vzhledem k tomu, že máme letos všichni najeto na běžkách přibližně 50 km, tak to bude jistě na pohodu. V 7.45 vyrážíme od Olafa směr Boží Dar, auto řídí Štěpán a my mu tímto mnohokráte ještě jednou děkujeme! Na paty se nám lepí žlutá sanitka, kterou řídí Mišák. Stále nám dýchá na záda, nejsme schopni ho setřást ani na semaforech v Ostrově, červená-nečervená Usmívající se. V Ostrově také přibíráme Jindru, což sice není Pupkan, ale zato sympaťák. Po příjezdu na Božák parkujeme a čekají nás dvě důležité věci - vyzvednout startovní čísla a namazat běžky. To první zvládáme sami, to druhé přenecháváme odborníkům. Ti volí kombinaci modrého a fialového klistru, a jak se později ukáže, tak celkem správně. S takto namazanými lyžemi se na chatě setkáváme s dalšími Pupkany Martiny - Kulem a Sobotou. Nastává nezbytná fáze osobní přípravy, ještě make-up a můžeme vyrazit na start! Samozřejmě jako favoriti chceme do první lajny, ta už je však plná, tak končíme v poslední. Tři, dva, jedna a prásk, vyrážíme. Co vám budu vykládat, závod to byl krásný, nemůžu po pěti kilometrech, ale už je to jen čtyřicet, takže pohodička.. Naštěstí jsou na trati občerstvovací stanice, na každé se pořádně nacpu banány a tatrankami a všechno to řádně proleju iontovým nápojem. Do Perninku je to celkem dobrý, jelikož je to víceméně z kopce, ale pak to začíná. Kopec jak kráva, dole se ještě snažím jet, ale později to vzdávám a šlapu na zoufalce, jako ostatně pak už každý další kopec. Na třetí občerstvovačce nás obsluhuje sám pan primátor Kulhánek, ale ani to mi sil nepřidává. Po informaci, že je to ještě asi 8 km se mi chce umřít. Dojíždím (pardon, plazím se) do cíle, pokouší se o mě infarkt, ale pivíčko v plechovce mi hnedka zlepšuje pohled na škaredý svět. Mám se prý vychválit, takže jo - prostě jsem všem Pupkanům natrhnul prdel! Ale Kulíkovi jen proto, že mu jeho osobní kustodi z Hudy sportu namazali na lyže místo vosků jahodovou marmeládu Usmívající se Pak už jen rychle shodit mokré hadry a hurá na polívku, gulášek a samozřejmě pivíčko. Jako vždy měli v hospodě Špičák výborného Bernardýna! A report nemohu zakončit jinak než rčením - bylo to krásný!!!!


Barták


FLO XXII

5. března 2015 v 18:01 | Gadži

Krom housera a vlka ještě umírám i na rýmičku, zatím co se ty šťastnější rekreují na horách či v exotických zemích, méně štastní se učí či též stonají a těch zbylých bylo na mač málo, tak nejspíš nebylo nic a snad to za týden bude lepší....

Mám tu pro Dykota aspoň jeden křeččí vtip:


A jeden vlastní pokus: