Pupkan není z cukru

Duben 2015

Středa 29.4.2015

28. dubna 2015 v 0:44 | Jarda B.
Ahoj , říkalo se , že by bylo dobré psát itinerář vyjížďky.

Ve středu start od Rožců . Po startovním pivku přes starý koupák okolo ostrova do Kfel, dále okolo mého domečku k vysílači pod Hvězdou, sjezdem k silnici, ale v 1/2 kopce uhneme doleva a krásným houpavým traversem dojedeme podél silnice do Jáchymova, serpentýnkama nad Radium palácem se vyšvihneme na traversovou cestu nad hřbitovem, dále cestičkou zakončenou zábavným brdkem se dostaneme na silničku k bývalé skládce na Popově s následnou dendrologickou vložkou, abychom se nažhavili na luxusní sjezdík - původně jsem mysll , že po zelené značce, ale vzhledem k tomu , že dendrologických vložen není nikdy dost , tak Vám ještě ukážu i Jasan a hlavně jinou cestičku .Závěrečná projížďka po loukách již pouze doladí žízeň a hlad na něco dobrého tentokrát u Václava .
Jarda

pozn.správce blogu: mám svůj alternativní plán: dnes ještě s instruktorem na čtyřkolce, zítra sám a po zítří už na motorce po zadním sám a jestli přežiju, za týden se uvidíme;-)

a aspoň malý suchý komixík:


JELENÍ SKOTAČENÍ

24. dubna 2015 v 13:37 | -pozvánka na akci

pozn. správce blogu pro další tvůrce plakátků-prosím neposílat mi soubory ve formátu pdf, ale jako obrázek s koncovkou jpg nebo gif...a třeba když posíláte fotky tak komprimovat na vel. do 1 MB..dík

ÁRŠLOCH 2 - BLÁTO NA HŘIŠTI

22. dubna 2015 v 17:34 | -autor Dykot
Summary: 12 Pupkanů na trase + Filip u Rožců,
Cca 27 mokrých km

Název je sice jak z pornovideotéky pro opravdové gurmány a znalce kaviáru, ale celkem věrně vystihuje to co jsme prožili. Stahující se mračna, blesky a trychtýře tornád na obzoru znervóznily několik tradičních účastníků kolopivní středy, ale zase naopak nalákalo některé dlouho neviděné tváře. Minulá trasa mě tak nadchla, že jsem využil chvilkové nerozhodnosti týmu a pod záminkou ukázání krásného singltreku SEBovi a Lubovi jsme vyrazili opět na Aršlochový trek. Bylo to supr jako minule, Prdelní díru sjeli bez úhony Olaf, Vítek a SEB, kterej se dole otázal, kdy už to bude. V tu chvíli se otevřela nebesa a začalo chcát. Chvíli se rozumovalo, jestli je nejblíž hospoda v Otovicích, Rosnicích nebo Mezirolí a tým se začal postupně rozpadat a individuálně mířit k domovům. Hlavní grupetto se pomalu za lijáku po silničce přesunulo k Rožcum kde už čekali Filip a jeho Bakerova cysta (víc informací jak k ní přijít podá Mára...). Dášenka nás zase ukecala ke kulajdě, řízkům, buchtě, pivíčkům a grogům. Jo a na počest Olafa, kterej je třetí v republice ve volejbale (!!!) proběhl slavnostní hlenový přípitek. Pak jsme se navlíkli do úplně mokrých studených hadrů a hajdy domu.
Hezký to bylo, a nebyli jsme z cukru !

DykotPivní pupik

21. dubna 2015 v 13:01 | Gadži
Nikdo se nesmál, tak zkusíme něco jiného (a zítra bude něco od Dykota):


neStředa

20. dubna 2015 v 14:27 | Gadži
Doléčuju si angínu z minula, asi ve středu vynechám a příští týden jsem pryč....

Tak alespoň strip na tento týden, kterým to doufám vrátím do úrovně suchého humoru:Závod!

18. dubna 2015 v 0:13 | Gadži
Přišla mi pozvánka (mohli bychom si jít rozbít držku):

25.4.2015 v Drahovicích závod v Dual speed crossu ( pro představu se jedná o paralení 2 tratě pro 2 závodníky celková délka trati je cca 150-200m. Na trati se rider bude muset potýkat s klopenkama, Northshore style lávkou, houpačkou, prudkým výjezdem a sjezdem ze schodů). Součástí zavodů bude i koncert několika kapel a pohodová atmosféra. Takže přijdte poměřit své síly i technické dovednosti za řídítkama. Stará Kysibelská 585 před Qary cyklo ski servisem od 11:15 bude volný trenink do 12:30 je prezentace. Doporučuje se horské kolo 26-29" na XC, 4X ale pojedou i hrubá zrna na DH kolech.

Pozn.: délka trati 200 m!! Takový pupkaní závod v našem portfoliu ještě nemáme, vzdálenost přesně pro mě! )


Videjko z Aršlochu

16. dubna 2015 v 23:21 | Gadži
..jak Olda ten hupík sjel, já jen statečně objel.

(jinak....průběžně nenápadně točím, fotím, časem to sestříhám a snad vytvořím něco hodnotnějšího)

( odkaz: www.youtube.com)

Cíl Velas

16. dubna 2015 v 11:28 | AUTOR: remcal Gadži
Včera, jestli jsem to dobře počítal, jezdců 13 + 1 zbloudilý

Pocity z projížďky smíšené. To co směřovalo z kopce dolů bylo fakt výborný, zejména ty technické sjezdíky, sem tam fofrovačka jak na singltreku, některý kopce směrem nahoru O.K., ale do 2 dlouhých kopců jsem to musel potupně tlačit ( zlatý bolavý záda z flóčka), tady bych řekl, že trasér přecenil síly týmu B, tyto brdky budu schopen v sedle vyjet až tak za 5-6 střed, až budu mít lehce natrénováno, ale budiž.
Výrazné a podle mně neodpustitelné mínus: dojezd do hospody v chladu po západu slunce(fakt jsem se těšil, jak si dám pivko někde na zahrádce na Velase a slunce mi bude lehce hřát do zad jako na startu U Vlášků a byl to vlastně můj jediný důvod proč jsem vyrazil), navíc U Hastrmana měli zavřeno, i když teda ale pani kyselá Vagína nám po spoustě keců po jednom pivu milostivě natočila,ale zase než jsme ho vypili už zavřeli i hospodu na hrázi...tak varská část jela zahnat hlad k Vláškům zbytek asi k Rožcům či do Hájku.

Upozornění: hoši, hoši, říkali jsme, že je stopstav, tak i když každý z nás má nejmíň jednoho dva dobré kamarády, kteří by taky s náma chtěli jezdit, nikoho dalšího už nevoďte(natož jestli je na tom s fyzičkou líp než já) jinak nás bude jezdit v létě 40 ani se nevejedem k jednomu stolu a v lese je nás pak štrůdl 3 km dlouhej a já stejně vlaju kilometr za ním.

Dnes to bude trochu slabší: ale ráno jsem zaslech vtip na Evropě 2 (bavili se o tom,kdo co měl za symbol na ručníčku ve školce), tak jsem ho dal do úst našemu oblíbenému duu Egon &Egon


Fotoreport

13. dubna 2015 v 22:02 | Martin S.
Vzpomínková fotka na Velikonoce s pohledem na správný Velikonoční krasličák plus momentka z RePrezentace oddílu Pupkani KV na běhu Bezručovým údolím z víkendu.Tuning

12. dubna 2015 v 19:36 | Gadži
Vytunil jsem motorku- ty zelený proužky s nápisem mě výrazně zrychlí, podrží v zatáčkách a určitě i sníží spotřebu.


Pro Jéňu

11. dubna 2015 v 8:52 | Gadži
Strip s psí láskou jsem radši odstranil, ale stvořil jsem jeden aktuální, cyklistický.

A nevím jestli jste v komentářích zaregistrovali Lubovo nabídku reps. poptávku: Neuděláme pupkaní družstvo na Bahňák 2015 ??? Propozice : http://www.bahnak.eu/ .. i kdyz ... asi polovina z Vás bude v "predironmanskem stresu" ..:D


Druhý report z druhé vyjížďky

9. dubna 2015 v 12:49 | Víťa V.
Dostal jsem důvěru, abych napsal report ze včera.

Už z Gadžiho vět se dá odhadnout, kudy jsme se motali. Tak jen pro úplnost a nic netušící čtenáře: Od Vlášků skrze Drahovice na červenou, po ní až do Sedlečka, sjezdíkem k mostu v Dubině, pak přes tu svatebně-rozvodovou vyhlídkou do Kyselky, no a na závěr královskou z Radošova k Rožcům.

No, především bych chtěl navrhnout změnu názvu oné královské. Napadá mě něco jako vyjebaná. Jinak ale parádní vyjížďka. Cesty byly po zimě a nájezdu dřevorubců místy lehce nevyzpytatelné. Což jsem pro pobavení diváků názorně předvedl ladným sesunem po zádech ze straně. Zkrátka ta balneo vložka byla navíc a osobně bych se vzdal i nedobrovolné kryoterapie tělních periferií. O královské/vyjebané už jsem napsal dost a tak se k tomu nechci vracet... � U Rožců už to probíhalo zcela standardně. Segedín vypadal báječně a musel i skvěle chutnat, když ho Dykot vychutnával přes dvě minuty. Proběhly i hleny od Pavla a na Pavla, za což mu patří dík! Potěšil mě Olaf, který zaregistroval, a tedy přepište dějiny, že jsem na své první letošní vyjížďce, vzdor tradici, neměl standardní hlaďák. Nic to nemění na tom, že mám prdel zdevastovanou jak po homosexuálním večírku někde v Namibii a fakt by se mi dneska hodila otevřená Vindobona, abych mohl u oběda pěkně postát.

Každý se s tím včera popral po svém a asi byl leckdo na kole letos poprvé, ale za mě palec hore, v cíli asi 36 km, takže spokojenost.


2. "jarní" projížďka

8. dubna 2015 v 22:59 | Gadži
Dnes šílený trasér Dykot Mrkající a asi 13 Pupkanů....zase jsme mu naletěli, že to bude pohoda, kudy nás to tahle začátkem sezóny "pomalu" po červené vláčel. Bylo to teda krásné, ale byla ( alespoň teda mě) zima z kopce, do kopce vedro a dušno, sem tam bláto, sem tam salto, brod, stejný kopce proti loňsku jakoby vyrostly a v Kyselce už se mi vůbec nechtělo pokračovat Královskou k Rožcům, páč to bylo daleko a ještě dál by to pak bylo domů a už jsem mrznul...tak jsme se s Lubem co tým B trhli a dali si závěr po asfaltu k Vláškům. Teda bramboračku měli luxusní.....
A jak bylo týmu A?

1."jarní" projížďka

2. dubna 2015 v 0:09 | Gadži
Tak za mírného chumelení se nás U Vlášků sešlo sice 10, ale Mára i Ráďa přišli jen pozdravit (Martin S. a Venca z Bochova omluveni). Honza Vol. přišel aspoň na kachnu k Rožcum. Ostatní mají důtku, nebo tak něco.

Počasí sice úplně nevyšlo, zase ale zkrotilo Dykotovo trasérské vystřelky (jo a všem nám chybělo, to jeho " už si pivo nedáme,honem jedem. No tak, jedem" ), takže sešlo z "červené" a mělo se jet Otovice -Velas-Rožci, ale že jsme se po 350 metrech ve vánici málem ztratili a Olafovi fialověly ruce, ani tento plánu nevyšel. A jelo se s malou odbočkou víceméně rovnou k Rožcum, tak jak to má rád tým B.

Zde cílové foto:

A strip na tento týden:


STŘEDA

1. dubna 2015 v 13:35 | Gadži

DNES 17.30 U VLÁŠKŮ!


PŘIJĎTE URČITĚ VŠICHNI, POTŘEBUJI VÁM NĚCO DĚSNĚ DŮLEŽITÉHO ŘÍCT!!!