Pupkan není z cukru

1/2 MARATON KV 2015

24. května 2015 v 21:10 | Fotograf: S.E.B.
Fotoreport od Seba ZDE

A strip od mě:

A REPORT OD DYKOTA:

1/2 MARATON KARLOVY VARY 2015 - KOŘIST PUPKANŮ !!!

Letošní domácí půlmaraton v podání týmů Pupkanů v krásných nových dresech = reklama na sport. To je prostě fakt. Můžete s tim polemizovat, můžete s tim i nesouhlasit, ale to je tak všechno co proti tomu můžete dělat.

Fungl nové svítivé dresy svou nádhernou pivní žlutí s přehledem zastínily Adidasovou zeleň, Witteovskou modř i Keňskou čerň a určitě jsem nebyl sám kdo zachytil závistivá bělma Tiropa Elijaha Serema při pohledu na naše zářící borce nastupující do zadních koridorů.

Pak začal z repráků Vangelis dobývat ráj, takže jsem radši nasadil sluchadla- pořádně vohulil Ace of Spades, a start! Zezačátku pěkná holomajzna v podání všech těch funících MAMILů (pozn. Middle-Aged Man In Lycra, viz FOTO), kteří si šlapou po svítících Asicsech a pošťuchujou se loktama, davy v ochozech šílí, japončíci všechno fotí mobilem na tyčce, Kazachstáncům se blýskají zuby. Pak už je to jenom nuda nuda, šeď šeď- levá noha, pravá noha, levá noha a furt dokola. Na 1. kiláku mě předbíhá Burák, něco mi vypráví a mizí vpředu, na 2. mě bere Kulík, na 3. Vlašák a na 4. vodiči na 1:40 s přiblblejma blonďatejma parukama. U tržnice mi první náznak krize s přepálenýho tempa pomáhá překonat Jailbreak od australských elektrikářů- jak řiká Kachna na Beatu... Občerstvovačky nechávaj nás mazáky maratónce v klidu- 21 kiláků, to je přece anaerobní sprintík na jeden nádech! Zaznamenávám krásně fandící Tukany na Moskevský U Kubrychtů a následně zuřivého reportéra Egona Ervína Fremla, který mi narval objektiv téměř do xychtu. Trochu mě znervózní vyhlašování vítězů U Hlavní pošty- kurňa vžyť já to mám ještě 4 kiláky! a pak to valim do cíle kde mi jako obvykle blahopřeje sám pan Galbani.

V cíli se všichni scházíme, oči se nám lesknou dojetím a hrdostí, plácáme se jak v NBA po úspěšný trojce a na krcích máme medajle.

Byli jsme skvělí- 12 Pupkanů, všichni pod 2 hodiny, Vítek s astronomickým časem 1:25, spoustu Personal Bestů, podle mě největší obdiv patří Ráďovi a Víťovi coby vytrvalcům - prvorodičkám...

Pak jsme se rozjeli oslavit to do různých hospod, k různým sudům, a já na gauč.

Bylo to krásný, zase za rok.

Dykot

"Mamil":
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Olaf Olaf | 24. května 2015 v 21:35 | Reagovat

Pohotový dost dobrý fotky, díkec

2 Gadži Gadži | 24. května 2015 v 21:58 | Reagovat

BTW: kdyby měl někdo zájem, zbylo mi jedno funkční pupkaní tílko vel. 4.(cena: 581.-), jedny běžecký trenky vel. 7 (714 Kč) a dvoje cyklonávleky na ruce (jeden pár á 412 Kč), až jsem něco zapomněl a něco někomu nesedělo, budu ještě brzy další věci doobjednávat, tak pokud si někdo další rozmyslel, má opět poslední šanci ;-)

3 Kulda Kulda | 25. května 2015 v 7:33 | Reagovat

krásný to bylo, velká pochvala Gadžimu za dresy, ty se fakt povedly. a až si na x-teře oblíknem ty triatlonový, tak budem zářit nejen výkonama :-D díky všem za fandění,nastoupený Tukani na Moskevský to potěšilo! :-)

4 ViV ViV | 25. května 2015 v 8:39 | Reagovat

Krásný report. Akorát ten Vangelis dobývající ráj byl Bedřich Smetana a dobýval Vltavu... :) Ale to neva. :)

Za mě musím smeknout přede všema a ke všemu především před Ráďou. Škoda těch 46 vteřin...

Byl to nádhernej odpaňovací zážitek. Při startu jsem měl husí kůži z těch řvoucích lidí, co tam nakonec vydrželi stát celé ty mé potupné, bez mála dvě hodiny... bomba. Navíc jsem si to "naplánoval" tak, že mi k tomu zahráli i českou hymnu, když jsem proběhl kolem pošty..:) Jinak: - nevydržel jsem s močením a tak jsem u KV Areny absolvoval Johny servis; - někdo na mě z Thermalu volal 2181 do toho, což mě potěšilo, akorát to bylo při prvním průběhu kolem thermalu..; - Seb točil rodinohodiny s jinou rodinou, než s tou pupkaní; - na kolonádě jsem předběhl pár jdoucích, kteří mě před tím po keňsku předbíhali ve Dvorech; - Olafovi, který už byl dávno v cíli, děkuji za povzbuzení v posledním brdečku; - smál jsem se, když nás vodiči hnali, ať to v té cílové rovince napálíme - no nevím proč bych to měl napálit na posledních 100 m, když jsem běžel 21 km v klidu..; - no a poslední bod - čekal jsem že mě bude bolet všechno - stehna, lýtka, holeně, ruce, a ono nic, ale že mě k...va budou ještě teď bolet bradavky, tak to jsem teda fakt nečekal.. :)

5 Jéňa Jéňa | 25. května 2015 v 11:17 | Reagovat

Do třetice v KV to bylo zase Krásný, jak jinak, ale příště už to snad bude opravdu na pohodu, tohle honění už mě moc neba, pupkaní účast obrovská, atmoška svělá, počásko super, olava na sudu v Hájku Parádní.

6 Vitek Vitek | 26. května 2015 v 7:18 | Reagovat

S takovou parádní kulisou a tolika znamyma  v poli se běhá výborně. V tom jsou Vary jedinečný. Jestli se EGONOVI=Dykotovi líhnou reporty v hlavě během trasy, tak at na ten gauč uz neleze, ale zase by nepodaval takový výkony, no to by byl zacarovanej kruh...Jen houst, nemelo to chybu.

7 Kulík Kulík | E-mail | 26. května 2015 v 9:38 | Reagovat

Bylo to výborný a smekám před ďábelským časem Vítka Z. Loni jsem se honil kvůli Kuldovi,  letos kvůli Dykotovi,  tak jen tak dál. Jednou tech 1:30 taky dáme,  když se budete všichni takto zlepšovat. Mile mě překvapilo překvapila účast Rádi a jak se stím bez řečí popral. Tak za rok...

8 Gadži Gadži | 26. května 2015 v 12:03 | Reagovat

Chcete něco vědět? Nemám vás rád, chrti ;-) RUNNING SUCKS!

9 kulda kulda | 26. května 2015 v 14:58 | Reagovat

Gadži, my Tebe jo! :D

10 Jéňa Jéňa | 26. května 2015 v 16:34 | Reagovat

Příště vezmem Gadžiho na záda :-) a budem se střídat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama