Pupkan není z cukru

Říjen 2015

4.FLO

30. října 2015 v 19:39 | Autor:DYKOT
Černí: Cpt. Dykot, Olaf, Štěpán, Capouš, Sršáň
Bílí: Cpt. Filip, Vítek, Víťa, Zbyněk, Mára, Kulík

Slavné vítězství All Blacks 29 : 27 (?)


Sváteční flóčko přivábilo 9 zkušených florbalistů a 2 florbalové prvničky- Capouše a Zbyňdu. Kapitáni Filip a já, rozdělení viz výše. Úvod patřil bílým, dostali se do vedení až 9:5, pak ovšem černí zabrali, na jejich hole se nalepilo florbalové štěstíčko a těsnou výhru už nepustili. Několik zajímavostí heslovitě:
- Zbyněk se v bráně blýskl obětavými až sebedestrukčními zákroky
- Capouš se asi v polovině zápasu rozstřílel a odvděčil se mi krásnými góly za jeho riskantní draft v 1. kole
- Olaf si zase hrál na Mourinha, dokonce mi vynadal i když jsem dal fíka...
- Vítek za nepříznivého stavu začal třískat hokejkou do protihráčů a jejich holí a říkal tomu "rychlá hra"
- Filip mě dvakrát poslal k zemi a Capoušovi napálil míček do hlavy. Nepotrestal ho pánbůh ale Capouš, když mu v bráně přirazil prsty
- Výhru jsme si náramně užívali, catering v Evropáku opět bez chybky...

Dykot

(poznámka pokladníka:Ti prvničky a Kulík 100 Kč zaplatili? Budou-li chodit pravidelně tak 1400 Kč příště mě a další poznámak- nebylo -li tak již učiněno, tak by bylo vhodné zarazervovat plac na tom Velase "U Pájy" a spočítat a objednat ty kachny....někdo teda možná chtěl husu, ale tuším,že po zkušenosti od Rožců, kdy husa byla nějaká seschlá a dvakrát dražší než kachna, nebude na tom trvat...)

REZERVACE

25. října 2015 v 9:27 | Štěpán
Chalupa na Apaluchu, 20. - 22. listopadu je zareservována, záloha zaplacena. Celková cena za víkend 6.000 Kč + energie. Povlečení nutno předem nahlásit. Snídaně vlastní, večeře možno domluvit v hospodě přes ulici.
Více na www.umusketyru.cz

Štěpán

"APALUCHA"

22. října 2015 v 22:03 | ------------------

Výlet/nocleh/chlapi hlídaj děti o víkendu 20-22.11.2015


-potvrďtě svou účast+ nahlašte počet dospělých/dětí ještě jednou sem do komentářů --a nejlépe do příští středy, ať se to může zarezervovat (a než se tenhle příspěvek ztratí pod dalším příspěvkem).

Pozn.: děti do 3 let si můžou celý den hrát variace špuntované.

3.flo

22. října 2015 v 21:58 | Gadži
Bílí: Lubo, Ráďa, Jarda, Víťa, Vítek, Venca a já
Černí: Dykot, Olaf, Mlátička, Štěpán, Filip a Mára.

Během včerejšího flórbalu se sice nic mimořádného nestalo, bylo to strašně krásné, konečně jsem byl ve vítězném týmu- skóre plus mínus 24:18 pro bílé ! A Dykot házel vzteky hokejku až ke stropu a Olaf mi platil pivo a Sršán nám nadělil luxusní potíka. A špenátovo-salámo-klobáso-šunko-sýrová pizza v Evropáku taky neměla chybu. Jinak černí se ze začátku tvářili ze skladby našeho týmu dosti vyděšeně a vymýšleli koho z našich si vzít na svou stranu, pak si chtěli dodat sílu úvodní hakou, ale než s ní skončili, dostali prvního góla, nebo si ho dal Mára? Pak to bylo dost dlouho vyrované s těsným vedením o max. 1 gól, než se v závěrečné části v bráně úžasně rozchytal Venca a i mě se povedlo pár šancí zneškodnit, Dykot nedostával své přihrávky před naší bránu, Olaf si sám třikrát vyvrk kotník, Mlátičkovi skládky na Víťu vyšly na prázdno, Štěpána i s jeho rozsahem paží přes 1/4 hřiště jsme pohlídali,nebo se netrefil, Filip s Márou se mám pocit před naší bránu moc nepouštěli, ale zato našim chlapcům vpředu se několikrát zadařilo, tak jsme o pár branek poposkočili a myslím, že zaslouženě zvítězili.
Příští týden (28.10.) florbal je.

ČASOVKA

19. října 2015 v 16:28 | Gadži

4.ročník

-7.11.2015 sraz ve 14.hod. U Vlášků

-Trasa /cíl - za kachnama a husama kořenovkou na Velas do hospůdky "U Páji"
LÁZEŇSKÝ BLOUD

17. října 2015 v 10:47 | Lázeňští šviháci a Známka punku


Milí běžci, běžkyně, poběhlíci, běhny jakož i ostatní běhumilovní tvorové


dovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník závodu v dezorientačním běhu


"lázeňský bloud"


Kdy: 14. listopadu 2015, start v 13.33


Kde: Karlovarské lázeňské lesy


Prezentace: Restaurace Jelení skok od 12.12 do 13.13


Systém:


§ jednotliví závodníci budou na trasu vybíhat v tříminutových intervalech

§ na startu obdrží závodník mapu s vyznačenými kontrolními body v terénu, které musí všechny oběhnout v libovolném pořadí a libovolně zvolenou trasou.

§ na kontrolním stanovišti bude připraven zásobník s testovací tekutinou (na každém stanovišti jinou), z něhož každý závodník část odčerpá do přiložené kontrolní nádobky a celý obsah kontrolní nádobky požije a následně zaznamená identifikaci tekutiny do předtištěné kolonky v mapě.

§ každá neidentifikovaná nebo špatně identifikovaná kontrolní tekutina je penalizována přičtením deseti minut k výslednému času závodníka.

§ zvítězí závodník s nejlepším časem a náladou.

§ po závodě následuje vyhlášení výsledků, rozbor akce a hromadná likvidace nepoužité části testovacích tekutin.

§ společenskou částí akce bude hudebně provázet kapela Kryštůfek RobinMůžete se kousnout na krev nebo to pojmout jako příjemnou procházku po lesích i s dětmi.


Předpokládané vyhlášení výsledků: 16.00 v Restauraci Jelení skok, zde je možné se najíst, napít, převléct, usušit, odbahnit, ošetřit, zpívat, kritizovat, diskutovat a mít všeobecně dobrou vůli.Prosíme ty, kdo zvažují účast, o předběžnou nezávaznou zprávu o účasti z důvodu zajištění dostatku kontrolních tekutin.Parkování: Parkování je možné na parkovišti pod restaurací vedle dětského hřiště Kaštánek.

Pro povolení k vjezdu do lázeňského území je třeba zakoupit lístek (30 Kč na den) v automatu v budově Městské policie Karlovy Vary, Moskevská 34Pozvání šiřte dálLázeňští šviháci a Známka punku

Jak rychle shodit

16. října 2015 v 10:09 | Gadži

Dykota si jako rodičku hladili v neoprenu před Ironmanem, mě se teď taky nějak často stává, že mi lidi dloubaj prstem do břicha, co to jako je...ketodieta mě neléká, tak jsem prohledal internet, jak dokázat snadno a rychle něco shodit a našel jsem tady Zbyška:
2-podzimní FLO

15. října 2015 v 9:24 | Gadži
Včera: kapitáni (nevím přesně zrovna jsem močil,když se losovalo) myslím Vítek a Filip
Vítek bral Dykot, Víťu, Jardu (černí) a Filip Luba, Martina S. a mě, že už tam nikdo jiný nebyl(bílí).

První gól sice padl do naší brány,pak jsme ale asi na 7 minut rozehráli nevídaný koncert ( než se Víťa skamarádil s balónkem a hokejkou a přestal si dávat vlastní góly) a otočili skore až na 7:1...a pak za zbylou hodinu a čtrvt jsme již stejný počet vstřelit nedokázali....navíc jsme hodně, hodně kazili rozehrávky, přicházeli o míč, za což nás černí nemilsordně trestali, narozdíl od jejich, náš forčeking také nebyl moc efektivní, naopak pak akorát útočník chyběl v obraně,naše střely míjely bránu či trefovaly brankáře a když už už jsme s vypětím všech sil jejich rozehrnou akci ubránili, nějak jsme (teda hlavně já) si tam ten míč šoupli do brány několikrát sami...
31:13 to skončilo.

Cykloslet v Hájku jsme usoudili, že bude nejlepáí udělat v pátek 27.11. od 18.hod.

1.FLO sezony 2015/2016

8. října 2015 v 9:18 | Gadži a pak Dykot
Dykot slíbil napsat odpoledne oslavný report....tak já jen, kdyby to zapomněl napsat, chci podotknout k vysokému rozdílu ve skóre, že jsme nehráli špatně na to, že se na hřišti sešel na jedné straně oddíl sportovců, běžců a maratonců a na druhé mrzáků s bolavýma nohama,vykloubenýma ramenama, špatnýma meniskama a vyhřezlýma plotýnkama. Za nás běhal hlavně Olaf, který se tím pádem nejvíc dostával do šancí, které ale až neuvěřitelně často dokázal neproměnit Mrkající A pak s náma ani nechtěl sedět u jednoho stolu v Evropáku a přisedl k nějakým volejbalistům a tím se vyhl dvouhodině posměšků vítězného týmu.

A hlašte se, kdo by chtěl jet na "Apaluchu" s dětma o tom víkendu (20.)- 21.-22.11....

14.01 JE TU REPORT:

FLO I.Černí: Cpt. Mlátička, Olaf, Gadži, Míša, Sršáň,
Bílí: Cpt. Dykot, Jarda, Vítek, Martin S., Štěpán

Skóre Č : B 14 : 30

Tak se po půl roce toho vyjebanýho kola Sršáň dočkal! Nebyl to pro něj a pro celý černý tým sice úplně šťastný start do sezóny, ale o tom později. První dějství našeho křížence florbalu a rugby přilákalo 10 borců, aréna AC Start zůstala krásně neposkvrněna úpravami či dokonce investicemi a mile nás přivítala zimou, smradem, upachtěnými umakartovými kabinami a kapajícími sprchami. Abych nekecal- v hale vyměnili 2 žárovky, takže oproti loňsku bylo trochu vidět i v rozích. Gadžiho pěkný pokus o připomenutí pravidel florbalu nepadl zcela na úrodnou půdu, takže jsme to mydlili úplně stejně jako minulou sezónu. Rozhodli jsme o modelu 4 na 4 na velké brány s jedním střídajícím na každé straně. Draft na první pohled vyrovnaný, spíš jsem se obával převahy All Blacks, ale chyba lávky! Od prvních minut Bílí navyšovali skóre, jak by řekl Olaf "předváděli reklamu na Florbal a rozdávali radost". Padlo nám tam prakticky všechno do čeho jsme plácli. Černí celkem zdatně kombinovali i s vysunutým gólmanem, ale to koncovka, Hujere, v tvym věku... Marnost nad marnost. Míšovi to nekombinovalo, Gadžimu to nestřílelo, Mlátičkovi to nemlátilo, Sršáňovi to tam vůbec nepadalo jak jsme od něj zvyklí, a Olaf se svou novou svítivě růžovou plácačkou za litr byl s prominutím pro smích našim zadákům a brankářům . V našich řadách panovala pohoda, k úžasného výkonu se vzepjali především Štěpán a hlavně Martin S., který vsítil víc fíků než za celou loňskou sezónu. Koneckonců výsledek hovoří za vše. Sršáň už se na to nemoh koukat a tak si radši vestoje a zcela osamocen vyvrknul kotník a došlo i na vzteklé házení hokejkama do stropu... Poslední náš gól byl naprosto symbolický, po Štěpánovo nahrávce a mojí nepovedené střele si tam ten poslední hřebík do rakve vrazili černoši sami.
Třešničkou na dortu byly chmelové dezerty s názvem Plzeň 12 nefiltr. v Evropáku. Tam Olaf zapomněl na text písně "neopouštěj staré známé pro nové" a prachsprostě nás vyměnil za jakousi extraligovou volejbalovou partičku. Ostuda!
Bylo to krásné a nikdo se vážněji nezranil, akorát dneska mě hrozně bolí jakési svaly v okolí prdele, ale to patří k věci... Tak zase za týden!

Dykot

Už se to blíží

4. října 2015 v 18:08 | Gadži
Ve středu začínáme s flóčkem, ještě zjistíme, jestli nám krom tělocvičny půjčí i nějaký brány Mrkající


A než se z toho stane holomajzna, lehká připomínka alespoň části oficiálních pravidel(lehce upraveno) :

-Brankář: chytá bez hokejky (v našem případě je na zvážení, že pokud bude mít hokejku, tak rukama nechytá,maximálně si kryje hlavu, krk, vercajk)

-Hra rukou:je zakázaná. Navíc se úmyslně nesmíte míčku ani dotknout hlavou. A pozor, nohou si smíte míč pouze zpracovat, nahrát spoluhráči nelze.

-Menší fauly: podobně jako ve fotbale soupeř získává výhodu volného úderu (přímý kop).

-Vysoká hůl: V hokeji se můžete ohánět až do výšky branky, ve florbalu jen do úrovně svých kolen.

-Nadzvedávání hokejky: Oproti hokeji nesmíte protihráčům nadzvedávat ani sklepávat hůl. Stane-li se tak, následuje volný úder.

Přestupky:
-pokud hráč zasáhne, blokuje, zvedne, přidrží nebo kopne do soupeře nebo soupeřovy hokejky.
-zvedne-li hráč v poli čepel hokejky nad úroveň pasu v nápřahu vzad před zasažením míče, nebo při došvihu vpřed po zasažení míče (vysoký došvih je dovolen, není-li jiný hráč v těsné blízkosti a nehrozí-li nebezpečí zranění. Za úroveň pasu se pokládá úroveň hráčova pasu při vzpřímeném postoji)
-Hraje-li hráč, nebo snaží-li se hrát chodidlem nebo jakoukoliv částí hokejky nad úrovní kolen.
-zastavení míče stehnem není považováno za hru nad úrovní kolen, pokud to není považováno za nebezpečné. Za úroveň kolen se pokládá úroveň kolen při vzpřímeném postoji.
-vloží-li hráč v poli svou hokejku, chodidlo či nohu mezi soupeřovy nohy či chodidla.
-pokud hráč v poli ovládající míč nebo ve snaze ho získat strká nebo tlačí soupeře jinak než ramenem na rameno.
-jestliže hráč při vedení míče nebo ve snaze získat míč nebo lepší postavení naběhne nebo vrazí zády do soupeře, nebo zabrání soupeři v pohybu zamýšleným směrem.
-kopne-li hráč v poli míč úmyslně dvakrát za sebou, aniž se mezitím míč dotkl jeho hokejky, jiného hráče či vybavení jiného hráče.
-přijme-li hráč přihrávku nohou od spoluhráče v poli.
-pokud hráč v poli úmyslně posune soupeřovu bránu.
-vyskočí-li hráč v poli a zastaví tak míč.
-má-li brankář míč pod kontrolou déle než tři sekundy.

Nedělní projížďka

4. října 2015 v 1:54 | Gadži
..už dlouho nebyl komix...tak aspoň jeden další slabší pokus:


ZÁVĚR BAJKOVÉ SEZÓNY

1. října 2015 v 14:05 | AUTOR: DYKOT


Letošní bajkovou sezónu jsme v sychravém podzimním počasí zakončili v důstojném počtu devíti Pupkanů.
Po startovním občerstvení U Vlášků jsme, vzhledem k počasí a postupující tmě, rozhodli symbolicky projet trasu Nové Časovky. Jediným zpestřením byl Mírovo defekt zadního kola v Sadově- všichni jsme se zájmem sledovali jak se s tím lopotí a fouká zadní gumu pumpou o objemu sifonové bombičky, a pak jsme spořádaně dorazili k Páje. Jinak se nám v klubu pěkně šíří epidemie s názvem RB IQ, po mě, Jardovi a Gadžim jsou zřejmě dalšími nakaženými Martin S., Capouš a dokonce i Štěpán. Začínaj mě všichni podezírat že beru provize za kus...
U Páji padalo samozřejmě spoustu mouder, různé druhy moků a žrádel a já předvedl rekordní výkon se zmrzlinou "Mozartovy koule"- kromě mistrovo žláz jsem ztláskal i koule Mozartovo dvou bráchů, strejdy i bratránka!
Pak se tam zjevil středečník Roman a vyhrožoval tradiční Hájeckou bajkovou veselicí v kulturáku, zatim jsme nastřelili 2 termíny - jestli se dobře pamatuju tak 14.11.15 a 21.11.15, kdyžtak mě opravte... Tak se k tomu máme nějak vyjádřit nebo dokonce postavit.
Jo a musíme závazně potvrdit panu Borůvkovi a paní Páje termín a množství účastníků husovo/kachnových, čili drůbežích, orgií v rámci Pupkaní časovky, a taky by někdo měl (Sršáni...) zabukovat stůl v Evropáku po flóčku, které jak všichni doufáme začíná příští středu 7.10.15 v 18 hodin na AC Start. Dál je ve hře Žluťák (nevíme termín), celodenní bajkovej výlet z Petrohradu domu (předběžně na 14.11.15 pokud nebude bajková veselice v Hájku) a každonedělní projížďky dle počasí (teď 4.10.15 v 9 hodin start z Hájku, cca do 13 hodin doma u mamky).


Dykot