Pupkan není z cukru

Prosinec 2015

13.FLO

31. prosince 2015 v 17:32 | Autor:Dykot
Černí - Vítek, Jarda, Dykot, Capouš
Bílí- Lubo, Štěpán, Michal, Filip, Víťa

Skóre- vítězství černých 23 : 12


Poslední flóčko roku 2015 se z mého pohledu vydařilo, neboť jsem byl draftován do vítězného teamu.
Padalo nám tam prakticky všechno do čeho jsme plácli. Ovšem nejvíc nás potěšilo Lubovo házení hokejkou a nadávky a následné Víťovo trucování i s předčasným odchodem z hrací plochy
V Evropáku nám moc chutnalo a v rámci oslavy mých jmenin (bylo zrovna Dykota) jsem se krásně zbořil nefiltrem a hruškama. Na závěr se vytáhl personál Evropáku s tajemnou obálkou a po jejím otevření nám poklesla čelist a oči se dojetím zpotili od slz... viz obr.
I přes výraznou neúčast výrazných a k rozhodování kompetentních postav Pupkaního hnutí jsme rozhodli kout železo dokud je žhavé a objednat občerstvení na středu 6.1.2015 a to v konfiguraci: za litr řízečky, za litr pizzy. Jednak je to první flóčko roku 2016 a jednak s tim svezu svoje narozky
Takže za týden se těšim na fšechny na fločko a následný raut- jídlo Evropák, pití Dykot

A přeju do nového roku fšem, fšechno.

Prostě Fšechno !!! 2016


Předvánoční flo No.12

24. prosince 2015 v 16:45 | Gadži
Sešlo se nás optimálních 10...před smutně zamčenou tělovičnou...čip na otevření nestačil, ale Vítek po telefonu zatahal za nitky a pan s klíčema do čtvrthodiny přijel a vpustil nás k slavnostnímu mači( jsem si myslel ).
Nebudu jmenovat, stačí, že hráli černí proti bílým a těm bílým se podařilo vyhrávat po první čtvrthodině 7:0, než se černí vzpamatovali ze šoku a začli taky trochu lépe brátit i dávat góly. Do poločasu to stáhli na 10:11, ale po výměně stran to zas byla bída, o čemž svědčí závěrečné skóre 11:17...V Evropáku to bylo veselejší, náladu mi sice Birelly nespravili,ale pikanntí pizza El Paso ano, Dykotovi ani ta ne, až dojetí Vítkovo hranolek ;-)
Vítek nám přichystal dárečky, ale smíme ja rozbalit až dnes.

A vybrali jsme další termín pupkaní akce-

SMRK: 13.-15.5.2015.


(asi komorní) FLO 23.12.2015

22. prosince 2015 v 20:04 | Gadži
Finta s hlasováním se úplně neujala- 3 lidi nemůžou nebo jsou pryč a jen 3 tu potvrdili,že jdou a zbylých 10 se nevyjádřilo. Ale že v Berchplatzu to vypadalo na velký zájem a Dykot to popohnal smskama, zítra, i kdyby 3 na 3, flo bude! Pokud teda přijde někdo s čipem. A pokud se Mára staví, půjčím počítadlo.

A pozor: máme termín na Olafův dárek: 11.-12.6.2016 KEMP KOPŘIVNÁ - Enduro/XC!

Více info zde. Zatím ještě nebylo spuštěno přihlašování,tak máte čas popřemýšlet, kdo by taky jel potrénovat bunny hop, sjezdy, výjezdy, klopenky, boule,základy skákání! Je to od soboty, ale že to je celkem daleko, navrhuji jet už v pátek a trochu se rozpít, teda připravit na náročný víkend...

Fotky z včerejšího flo

17. prosince 2015 v 23:30 | od Seba
Konečně taky nějaký porno.

ZDE


FLO 11

17. prosince 2015 v 12:20 | Gadži
Tohle by šlo (až na tu cenu):


A teď report:

Kapitán: Mára a Vítek
Bílí: Mára, Sršáň Ráďa, Michal, Filip, Honza Mlátička a já
Černí: Vítek, Lubo, Víťa, Zbyněk, Štěpán

Nebyl Olaf ani Dykot..to byl tak náádhernej florbal ;-) A teď vážně. Od záčátku to bylo hrozně vyrovnaný. Zejména útočná dvojice Lubo-Vítek budila velký respekt (naštěstí si moc nehrávaliMrkající), navíc,když asi v druhý nebo třetí minutě gól dával celkem snadno střelou ze střední vzdálenosti Vítek a my jsme si ještě ani snad nesáhli na míč, jsem myslel, že je s námi ámen. Po gólu nám už ale míček pučit museli a začal tak strhující boj, že i já jsem běhal. Na naší straně se chytla dvojice Mára-Ráďa a já z Michalem jsme si taky pár gólových nahrávek vyměnili. Srovnali jsme na 1:1 a vyhrávali až 4:2, pak zas oni dotáhli a o gól vedli a tak to bylo furt dokola. Pár gólu by uspělo v "Neváhej a toč"....nevim kdo to přesně byl--střela-bomba od půlky těsně(tak o 2 metry) na bránu....pink do basketbalový desky..pink někomu do hlavy a pink ..hurááá...vlastní gól. A když bylo asi tak čtrvt hodiny před koncem vyrovnáno a po sprintu tam a zpět mi hrozil srdeční kolaps, navrhoval jsem to včas ukončit smírem a rozloučit se remízou...ale to prej néé, to by nešlo, kdo bude platit pivo a to se musí dohrát do konce i přes mou mrtvolu....Tak se teda hrálo dál, černí tlačili jak sviňa,naštěstí u nás v bráně zářil Filip, na druhé straně ale bohužel u soupeřů kouzlil Zbyněk (a já odpočíval na střídačce)....ale když jsem v poslední minutě za stavu 14:14 naskočil na plochu a z posledních sil křečovitě běžel k soupeřovic bráně, přišel čas na nacvičený signál...Michal mi přes celý hriště poslal přihrávku epesním obloučkem metr před bránu,že stačilo nastavil hůl a posunout lahůdkový volej do brány... góóól! Vítězství 15:14 bylo naše. To byl tak nádhernej florbal ;-)


Příští předvánoční flóčko(23.12 a před silvestrovské 30.12.) by mohlo být, pokud se nás sejde dost, se říkalo.
Takže kdo to ví určitě, že byl šel, nebo že určitě nepůjde ať napíše do komentáře.
Já třeba nevím jestli budu mít rodinohodiny(spíše ne) a než na flo bych možná přišel na po flo do Evropáku...ale vidim to tak, že budu hodný a pomáhat doma balit dárky....a 30.12. jsem pryč.

Zkouška postaviček

11. prosince 2015 v 10:37 | Gadži/Mlátička/Dykot

A ještě na podobné téma:


Kulaté 10.flo

10. prosince 2015 v 20:55 | Dykot
KULATÉ 10. FLO

Černí- Vítek, Filip, Mára, Dykot, Jarda, Zbyňda
Bílí- Sršáň Ráďa, Mlátička, Štěpán, Olaf, Lubo, Kulík

Skóre: vítězství černých 15 : 13


Začnu od konce. Kdosi v Evropáku prohlásil, že ty komentáře k reportům z flóčka nemá cenu psát, protože je to furt stejný, hráli bílí pro černým, jedni vyhráli a druzí prohráli. Zajímavosti typu otevřené zlomeniny femuru se skutečně nevidí každou středu a spektakulárních akcí stojících za zmínku je taky jako šafránu... Onen škarohlíd ovšem opomenul hlavní motivaci pisatele, totiž jeho literární exhibicionismus až voyeurismus, snahu vtáhnout čtenáře do děje pomocí nekonečných vančurovských souvětí, pobavit ho nadsázkou, zakabonit sarkasmem a ironií a polechtat jeho bránici pokusem u humor. Celou problematiku našich každostředečních slovních průjmů na blogu shrnul Jára Cimrman památnou větou: "Člověk se ani tak nepotřebuje dorozumět s ostatními, člověk se prostě potřebuje vykecat..."

No. Takže hráli bílí proti černým, bílí vedli dokonce 8:2 a 9:3 a padali jim tam neuvěřitelně hnusný a ubrďolený góly. My jsem se trápili, nějak to nešlo, ale Vítek nás burcoval k neutuchajícímu výkonu a skutečně- došlo na vyrovnání, pak jsem se chvíli přetahovali a nakonec jsme zaslouženě o 2 fíky odskočili a slavně zvítězili. Nejhezčí gól zaznamenal Mlátička neuvěřitelnou mrdou zvoleje pod víko, nejstrašnější zranění utrpěl Sršáň po kontaktu s Márou- měl štěnici na prstu a kluci už málem zahazovali rukavice jak v NHL. Bylo to bojovný a vyrovnaný, letos nejtěsnější rozdíl- jestli se nepletu, hihi. V Evropáku jsme to hezky semleli, plánovali Smrk, Livigno, Rychlebky, Pelhřimov... a kdosi prohlásil, že ty komentáře k reportům z flóčka nemá cenu psát........

Buďte dobří
Dykot

Nové postavičky

3. prosince 2015 v 22:55 | Gadži
Tak třeba Tom Hanks a Richard Gere by vás mohli úspešně dublovat!?


9.FLO

2. prosince 2015 v 23:55 | Gadži
Dnes celkem nezajímavý úvod (nebo, že se těšim, jak sem na závěr dám nový komix, tak to povídání chci zkrátit), i síly zdály se vyrované, no řekněte:
Černí: Jarda, Vítek, Filip, Zbyněk, Mára a já
Bílí: Ráďa, MIchal, Víťa, Dykot, Mlátička a Olaf (mimochodem potěšilo mě, že jsem před ním dostal přednost v draftu ;-) )
Z té vlny euforie, kterou jsme bez dvou úvodních minut tu hodinu a půl prožívali, si pamatuji, že první gól jsme si víceméně do brány doťukli sami, pak jsme se během 10 minut ujali vedení a to postupně navyšovali až do závěrečného hvizdu na konečných 19:9, i když teda hlavně Víťa v bráně nám v tom vehementně bránil, ale i my jsme naštěstí některými zákroky jejich útočníky frustrovali a trefili se do brány víckrát či minuli míňkrát.

Organizační věci: Pivní biketriatlon Kolovák 2016 bude v sobotu 25.6.2016

16.12.2015 se výjmečně nepůjde po flo do Evropáku, ale bude rezervačka v Becherplatzu

Poslední flo sezóny, pokud bude v tělocvičně volno, by mohl být v pátek 1.4.2015, že by to po flo mohlo být veselejší, když se v sobotu nepůjde do práce.

Taky se řeklo, že se někdy na jaře zase pojede na Smrk...už je to vlastně tradice.


A teď konečně komix (dle Vítkova vtipu )

Svačinka

1. prosince 2015 v 12:35 | Gadži

A jen stručný komentář páteční akce v Hájku: sešlo se nás dost, stoly se prohýbaly pod dobrotami, pivo chutnalo a tolik tataráku najednou jsem v životě nesežral. A co mě nejvíce pobavilo, když se Olafa ptali na jeho sportovní plány, tak odvětil, že na příští rok v plánu skoro nic nemá.... Až po dlooouhém zamyšlení, z něj vypadlo že "JEN" 2 ironmany".

G.