Pupkan není z cukru

Leden 2016

Někdo v sobotu do Irský? (sám nejdu)

29. ledna 2016 v 17:51 | Gadži
Podrobnosti ZDE


Zas jeden převzatý/ukradený

28. ledna 2016 v 22:54 | Gadži

FLO 17.

28. ledna 2016 v 14:05 | Gadži
Včera konečně vylosováni 2 nejhezčí a nejlepší kapitáni: já v černém a Michal v bílém- na 1-2-3 dávám nůžky a přestřihuji Michalovo papír, nechávám si černý dres a volím první a beru Vítka ( je nejlepší....až na to sekání, by mohl někdo namítnout)-Dykota (aby někdo čekal a stál u brány a zakončoval)- Filipa( legendární brankář-kouzelník)- Olafa (je běhavý a vystrkoval na mě prdelku při zodpovědné rozcvičce).
Michal bral Sršáně a Máru(velice sehraná dvojice)-Jardu ( běhá a jeho střely ze střední vzdálenosti soupeře ničí) a Kulíka (běhá a střelou umí překvapit) a že Martin S. dlouho nebyl a přišel pozdě a že jsem měl od spoluhráčů zakázáno po 18.hod. kohokoli do tělocvičny pouštět, potrestal jsem ho u dveří nominací do prohrávajícího bílého týmu ;-)

Po vhození míče do hry, se ho zmocnili ještě nerozehraní bílí, vběhli s ním do útočeného pásma, kde se pokoušeli kombinovat, ale hned třetí přihrávku zkazili, ale zachránil je Olaf,který si míček směřující nikam neomylně usměrnil do vlastní brány. Ale bylo to asi jediné vedení bílých během zápasu....S postupem času se úroveň hry na obou stranách zvyšovala, své plody nesl i minulý pojeb elektronickou tužkou (sado-masochisté touží po repete), ubylo forčekování ve dvou a pokud zrovna neochrnul nebo nepadal vyčerpáním, každý se svědomitě vracel do obrany. Takže když jsem měl takto vytvořené podmínky, že všichni brání, mohl jsem se flákat vepředu a nevracet se, nebo jenom o kousek, a hnedle se nám výtečně zadařila souhra s Olafem a mohl jsem si užívat svých 5-7 minut slávy, když co jeho přihrávka dopředu, to můj gól--a můj první čistý florbalový hattrick.
Ale bílí se nenechali zadupat do palubovky, snažili se seč mohli a neustále se dotahovali, emocema to na hřišti sršelo a když takhle Vítek takovým seknutím/neseknutím na hranici pravidel sebral Sršáňovi míček, napětí v tu ráno dosáhlo tak 10000 voltů a vypadalo to, že se i zahřmí a zableskne...ale dobře to dopadlo, jen se kluci tak lehce pošermovali hokejkama, chytli se pod krkem a vyměnili si pár ostřejších slov a vyjasnili si své výklady pravidel (a na konci zápasu si podali ruce) a hrálo se dál. A i když trochu opatrněji, stejně to Jardova hokejka odskákala.
Pak ke konci naše poměrně nadějně vyhlížející vedení o čtyři góly začli najednou bílí úplně hravě snižovat až na rozdíl gólu a ve vzduchu bylo cítít, že by mohli vybojovat remízu, Dykot ač oslaben ketodietou a během zápasu promarnil asi 10 velkých šancí, v rozhodujícím okamžiku rozhodně nezaváhal a neponechal nic náhodě a z brejku vstřelil krásný gól na 21:19 a tak to do závěrečného hvizdu zůstalo.

V Evropáku jsem krásně oslavili Filipovo narozeniny, ketodietáři to tak krásné neměli, z připravených řízečků vyžrali jen okurky a citrony a zapili to zas 15 matonkama, resp. že už není, tak koruníma.

A protože do konce příštího týdne bych měl poslat rámcovou přihlášku na bikekemp (i když zatím maj míst dost,chtěli to po mně radši dříve), tak se mi ještě jednou nahlašte, kdo 100%, ví že pojede! Připomínám termín: odjezd 24.6-kemp 25.6-26.6 -pak návrat ve večerních hodinách.

Víkend+pastafarián se slušivým cedníkem

28. ledna 2016 v 11:22 | Gadži
Report zrovna vymýšlím..a že jsem myslel, že by si snowbordující Pupkani mohli v neděli zazávodit, přikládám plakátek na nedělní akci na Neklidu (no, pak jsem koukl na webkameru a nevim, nevim..ale na snb závodech bez sněhu by nemuselo být moc účastníků, tak se zvyšuje šance být "na bedně" )Běžecká pozvánka

25. ledna 2016 v 10:36 | Michal H.

II. ročník: Běh Pivnífest.cz, který se uskuteční 16. 4. 2016 od 11h v Plzni!

Videjko z loňska zde


Další pastafariáni

21. ledna 2016 v 21:30 | G.

FLO No. 16 A EVROPÁK V PROBLÉMECH...

21. ledna 2016 v 14:33 | DYKOT
Bílí: Vítek, Štěpán, Dykot, Lubo, Michal, Mára

Černí: Filip, Sršáň Ráďa, Gadži, Jarda, Mlátička, Kulík

Drtivé vítězství Bílých 32:18

Detailní průběh mače podal náš odborník s elektronickou puškou Gadži, takže jen krátce.
Po rozlosování cítili někteří radost (třeba já), někteří nasranost (třeba Sršáň). Ale úvod zápasu byl překvapivý, řekl bych že bílí hráli trošku líp, ale černí dávali góly. Řádil hlavně sršáň, až mu žihadlo vzrušením pulzovalo (to je ale blbost...Smějící se). Černí vedli až o 4 góly a ovládli cca první třetinu utkání, pak se však postupně začala projevovat kvalita a taktická a fyzická vyzrálost Bílého týmu. Snajprem našeho týmu byl Štěpán, kombinační trio Lubo, Vítek a Michal si pohrávalo s loptičkou a postupně jsme navyšovali skóre proti postupně víc a víc frustrovanému soupeři. V závěru se i trochu zablýsklo ale na krev nedošlo.
Evropák byl úplně narvanej, uštvaní číšníci byli skutečně very buzy, na Keto-klobásu jsem čekal asi třičtvrtě hodiny a Vítek musel dokonce dělat že ruší objednávku a jako odchází... aby přiměl personál pivnice k větší rychlosti.

Tak, a potom jsme řešili Smrk, jako jestli původní termín 27-29.5. s jedním bungalovem anebo 3-5.6. se dvěma bungalovama. Nakonec zvítězila varianta poslední víkend v květnu + Vítkovo obytňák + stany. Takže je 8 míst na posteli v bungalovu a zbytek se namáčkne do stanů, obytňáku, eventuelně do spacáku na karimámu na terásce. Tímto si zabírám jedno místo v bungalovu na posteli- ne na palandě! O ostatní místa se porvěte stylem kdo dřív napíše do komentáře že jede a chce spát v bungalovu - vítězí ! Smějící se

P.S.

Prosim fšechny ať si doplní fotku s cedníkem na hlavě a odešlou via MMS nebo e-mail Gadžimu..

MAPA

21. ledna 2016 v 11:31 | Mára
Bud objednávat plastickou mapu Karlovarského kraje vel. 75x100cm měřítko 1:100 000 - vhodná třeba na zeď na hajzlík k plánování našich výletů...

Kdo chce, závazně hlásit do konce týdne....
Cena 1100Kč
viz odkaz: http://rekap.cz/rekap/

dobrý rozklikat, ať máte představu.....viz další foto

něco jako "elektronická tužka"

21. ledna 2016 v 11:11 | Gadži
Na reportu právě pracuje Dykot,tak ho nebudeme rušit a ukrátíme si chvíli rozborem chyb černých a tím tak trochu vyzradím, že o dost prohráli....až jsem málem rozmlátil další hokejku, protože jsme nehráli špatně i jsme dali docela dost gólů, ale, a to mě vždycky dostane do kolen, dost jsme jich dostali ze situace opakující se jak přes kopírák.... o co jde -- naši 2 bránící útočníci napadají protihráče s míčkem někde v rohu nebo u jejich branky, což když je Lubo, Michal nebo Vítek, končí většinou tím,že udělaj kličku,bez problému přihrajou nabíhajícím spoluhráčům, ještě jim pomůže brankář a ty dva naši se nestíhaj vrátit a soupeř jde ve třech proti jednomu na našeho brankáře... a v 99% skórují...rozerhrajeme, ztratíme míč, bílí si daj zpětnou přihrávku do rohu a sitace se opakuje...útočníci zase neúspěšně ve dvou forčekují daleko vpředu, nestíhaj se vracet....to pak hulákám a prudim ať se na to vyserou a ať se vracejí do obrany, ale je to marný, je to marný, je to marný ;-) A samožřejmě pak když dostanu míč já, vyběhnu z brány, obehraju 2 hráče, nenahraju nikomu, narazim na Dykota, ten mi to sebere a dá nám gól, kdo by pak nebyl naštvanej ;-)

Situace: Lubo má míč, jde na něj Filip s Martinem(nebo Jarda, nebo Mlátička) ..klička, přihrávka...brankář vybíhá, černí nestíhaj a trojice Vítek, Michal, Mára jdou proti Sršáňovi a mě dát gól...a pak ještě 5x až 10x;) To musíme příště zlepšit ;-) Já bych taky rád někdy vyhrál ( a nechci slyšet, že za ty prohry můžu já! Mrkající)
(to červené je míček)

Noční vtip

20. ledna 2016 v 10:40 | Gadži
(rozhodně to v té tmě nemluví Olaf ani Dykot)

Pozvánka na koncik

17. ledna 2016 v 20:00 | Gadži

Já se chystám!
G.

P.s.
Jó a kdyby na horách slezl sníh, nepůjdem se v sobotu mrknout (i třeba s dětma ) na flo? ;-)


Flo. č 15 a Létající špagetové monstrum

15. ledna 2016 v 0:30 | Gadži
Milý pastafariáni, bez přislíbených pizz a řízečků účast trochu slabší ( a po flo v hospodě skoro samý řidič, takže když Sršáň navíc ještě vyčkal,až další 2-3 lidi odejdou a pak až rozjel oslavu svých narozenin a začal objednávat kořalky, vypadala objednávka následovně: Vrchní: "Tak co to bude, chlapi?", Sršáň si nás prohlédl a dvakrát přepočítal a hlásil: " Jednu becherovku!" )

Černí včera byli : Mára, Sršáň, Filip a já ( takže bez střídání)
Bílí: Vítek, Dykot, Olaf, Jarda a Štepán

Samozřejmě průběh neodpovídal alespon do posledních 10 minut závěrečnému skore 19:14 pro bílé: Černí, tím že bez střídání, se snažili hrát takticky, hodně a rychle si nahrávat a co nejlépe bránit, což celkem dlouho vycházelo a až do poslední 20 minutovky alespoň o gól vyhrávali, pak teda vedení na chvíli ztratiIi, ale zase na 13:13 srovnali a celou hru nutili bílé k zoufalým zákrokům (3 x hraní rukou, 1xhození hokejky pod nohy (škoda ,že Mára nařízené tresné střílení neproměnil), hra vysokou holí, hraní míčku hlavou, odkopy nohama), pár nečistým zákrokům ba faulům ale i nevídaným výkonům-třeba Dykot běžel! A jak! Pln odhodlání vyrazil s míčkem od své brány, prokličkoval se hřištěm před naší bránu, kde udělal kolečko před bránícími hráči a netroufaje si vystřelit ni nahrát zas doběhl s míčkem ke své bráně... No krize přišla na černé přišla v posledních 15 minutách...jednak z důvodu vyčerpání - pokud jsme vyběli do útoku, tak jsme už neměli sílu se vrátit a mě navíc ještě i psychiku zlomilo, když jsem myslel, že nám po jedné luxusní akci vstřelený gól soupeři neuznali,protože byl míček nakřáplý (až po zápase jsem se dozvěděl, že nám ho uznali a byl to ten na 13:13) a dovršilo to, když se nám asi 4 x po sobě povedla finta,že jsme pracně vybojovali míč, dostali se do přečíslení před jejich branku a pak hráč z křídla v útoku nahrál zpětnou přihrávku na střed,kde ale nikdo z našich nebyl, naopak, byla z toho náádherná příhra opožděně se vracejícímu protihráči do samostatného brejku/nájezdu na brankáře...velice,velice frustrující moment, který způsobil, že jsem si vzteky o branku z hokejky vyrobil 3 hůlčičky.... Ale tím se mi zase výrazně ulevilo a to závěrečné skore pak už bylo úsměvné.

V Evropáku pak krom běžných řečí o florbale, kole, běhání a ketodietě jsme taky probírali duchovní věci, na základě čehož někteří z nás konvertovali k pastafariánství a přidali se k víře v božské Létající špagetové monstrum (Flying Spaghetti Monster) a začali nosit cedník. Bližší info ZDE.

P.S.

CHCEME V DUBNU VYZKOUŠET SRAZ NA KOLO UŽ V 17.HOD.!


A platí termíny, co se řekli posledně - opáčko:
21.5.2016 KV půlmaraton
SINGLTREK SMRK: 27-29.5.2016
X-TERRA: 11.6.2016
KOLOVÁK / (a pro někoho bohužel) Moraviaman : 18.6.2016
ENDURO/XC KEMP: 24-26.6.206-skiareál Kyčerka, Velké Karlovice
TUATARA -termín bude upřesněn
BRUTAL ASSAULT: 10.-13.8.2016
Karlovarský AM bikemaraton: 13.08.2016
SPOKE Maraton Kralovice: 27.8.2016
STONEMAN: 3.9.2016
ČASOVKA (tým A bez, tým B s občerstvením na trati): 12.11.2016

G.

Napínavý flo. č.14 a Dykotovo narozky

7. ledna 2016 v 22:00 | Gadži
Pohádka na dobrou noc :

Na začátku nás bylo 12:
Kapitán bílých ketodietář Olaf + Sršáň v novém dresíku, Víťa, Jarda, já a Zbyněk.
Kapitán černých keto-Dykot, k němu Lubo, Štěpán, Mára, Filip a Mlátička a pak opozdivší se Vítek, za což jsme ho zkásli a Mlátička dostal za uši, že ho vpustil do již půlhodiny rozehrané napínavé partie, kde oba týmy ač v bojovné náladě, prvních 15-20 minut hrály bez gólů, když sice útočily jak o život, ale také výborně bránily O život šlo zejména Olafovi, kterému chvíli trvalo přepnout své ketodieotu otřesené tělo do sportovního módu, než že by běhal, divně se ploužil a asi 4x si sám podrazil nohy a vůbec nenadával. Pak se černým podařilo poskočit o 3 góly, ale bílí s nevzdávali, nenechali se rozhodit, dál zodpovědně bránili a pak tu hezkou akcí v brejku, tu důsledným forčekingem a dorážením před bránou taky rozvířili síť za Filipovými zády. A pak taky ještě vyrobili několik míčko-razítek na Márově krku a hrudníku. Poločas vyšel lépe černým: 5:3. Po změně stran se zas chvíli víc dařilo bílým-nejlepší skóre bylo 10:8, ale pro změnu ke konci černí zabojovali (což silně pocítila Víťovo dolní čelist) a závěrečný hvizd přišel za smířlivého stavu 11:11. Po společné sprše potmě následoval přesun do Evropáku, kde již pivo objednával Kulda s Jéňou. Pan vrchní jen nás zbystřil, nelenil a hned co jsme usedli, už nosil slíbené pizzy a řízečky. Tragikomický pohled byl na naše hubnoucí odhodlané ketodienáře Olafa a Dykota--z objednané česnečky úzkostlivě vyndavali kousky opečeného chleba, na nás požírače pizz a řízečků koukali jako na vrahy a úhlavní nepřátele. Ale nám to vůbec nevadilo, rádi jsme se i za ně nacpali k prasknutí. Abych nekecal, že se řízků nedotkli, Dykot na setinu vteřiny (když myslel ,že se nikdo nekouká) polevil a jeden mikrořízek velikosti 1x1,5 cm přece jen bleskově pozřel, ale že byl přistižen, půlhodiny se pak tvářil provinile. Pak ho to přešlo až když už nebyly pizzy ani řízky a zkoušel ukecat Olafa, že ty arašídy a chipsy na baru jsou hrozně keto. Jo a a kdyby to, co pili, pili na každé oslavě či pupkaní středě, tak by se o tom dalo svobodně psát... a i tak, by to bylo neuvěřitelný- jen příklad: Olaf: smršť 6 Mattonek, pak na zahřátí 2 zelené čaje a pak mu zachutnaly ovocné a dal nejméně další dva....

Pár organizačních úprav (ale sledujte dál blog, může se to ještě změnit, páč mi to v mém kalendáříku v telefonu nějak nesedí):

SINGLTREK SMRK: 27-29.5.2016
Je nějaká akce 4.6.2016 ?
X-TERRA: 11.6.2016
KOLOVÁK: 18.6.2016
ENDURO/XC KEMP: 24-26.6.206---A pozor, to jsme myslim včera přehlédli: v tomto termínu není Kopřivná pod Pradědem ale skiareál Kyčerka, Velké Karlovice( je to kousek za Vsetínem)
TUATARA ?
BRUTAL ASSAULT: 10.-13.8.2016
Karlovarský AM bikemaraton: 13.08.2016
SPOKE Maraton Kralovice: 27.8.2016
STONEMAN: 3.9.2016
ČASOVKA (tým A bez, tým B s občerstvením na trati): 12.11.2016

Běžecký akce:
21.5.2016 KV půlmaraton
18.6.2016 Moraviaman (héj to se kryje s Kolovákem)

Pupkani-motorkáři se ještě domluví, kdy a kam si udělat výlet.

A nedluží někdo někomu nějaký sud?

G.


SPZ

4. ledna 2016 v 15:10 | Gadži


---zrada: poplatek 10 000 Kč (5000 za tabulku)

Nicméně pokud by někdo měl o značku na přání ve tvaru PUP KAN a dvoumístné číslo zájem, tak jsme se předposledně v Evropáku,neznaje celkovou sumu, domlouvali, že si u mě může nějaké své oblíbené dvoučíslí zarezervovat, abychom se pak nehádali.

Zabraná/zarezervovaná jsou zatím čísla: 01; 77; 17; 11; 10; 69, 82.

Změna programu!

3. ledna 2016 v 13:52 | Gadži

Zjistili jsme, že bude XTERRA v sobotu 11.6.2016...tak, že by se jelo do Kopřivné pod Pradědem na kemp až v termínu 27.-28.8.2016.