Pupkan není z cukru

Únor 2016

PUPKANI V TV A IRON HUSBAND...

27. února 2016 v 10:53 | Dykot
Jsem zaplaven adrenalinem! Dmu se pýchou! Pýřím se nadšením! Slzím hrdostí!
Ani migrační krize, ani pohřeb jakéhosi tvora jménem Jonák, ani návštěva jakéhosi tvora jménem prezident Zeman v Lomnici nad Popelkou, ani umělé oplodnění slonice v ZOO Zlín. PrimeTime Televizních novin naší celostátní celoplošné bulvární televize Nova 26.2.2016 v čase 03:57 ovládli Pupkani Gadži s Mlátičkou s rozborem výskytu viru Zika na území Karlovarska. Fakt! Pro zájemce je záznam k dispozici na www.tn.nova/tv-archiv/televizni-noviny. Upozorňuji na Gadžiho Formulové křeslo s lemem v barvě Kawa Green. Jedinou výtkou směrem k aktérům skeče je absence Pupkaního loga

Tak a teď vážně.
Půlmaraton, Maraton, Ironman? Brnkačka. Je tady skutečná výzva pro skutečného Pupkana. Iron Husband !!!
Test, který prověří Vaší odolnost a manželskou loajalitu, napne šlachy vašich organizačních schopností k prasknutí, a po jehož zdolání budete utahaný jak šňůra od hajzlu. Manželka je taky člověk. A Pupkaní manželka je člověk, který s láskou máchá zasraná funkční tričánka a přišívá záplaty na prodřené trencle. Zaslouží si den jak z pohádky...vole!

1. NÁKUP V IKEA
Tak, IKEA otvírá v 9. Takže v 6:30 budíček, políbit Pupkaní vlajku, snídaně pro princeznu do postýlky a v 9:00 na Zličíně. Poležet na matraci Hovag, posedět na gaučíku Ektorp, sežrat koňské masové koule a lososa. Vozík se plní: lampička Varby, polštářek Hylle, a 36 dalších nutných skandinávských píčovin a domu.

2. PÁRTY PRO MANŽELKU A JEJÍ KAMARÁDKY
Ftipná zástěra s vymakanym břichem na Pupkanim mozolu. Dolévat vínečko, organizovat kroket, vést zábavnou konverzaci, otočit panenku na grilu, dáš si taky kávičku?

3. MANŽELSKÝ SEX
Bez komentáře. Snad jen že je povolen doping, není povoleno použití kaskadéra.

P.S. všechny disciplíny nutno absolvovat s VLASTNÍ manželkou...
P.P.S. Za úvahu stojí hromadná akce, bod 3 s otazníkem

Co my na to...?


Dykot

Pozn. správce a marketingového guru: hned si přes Sršáně nechám vyrobit aspoň 2 polokošile s logem Pupkani a budu mít v práci připravený cedník na hlavu;-)
Screenshoty z primetime :

A ještě tuhle říkal někdo vtip a krásně se hodí na bod č. 3 a do komixu (no až mi jednou aktéři rozbijou hubu, dobře mi tak).
Gadži

Rada

26. února 2016 v 14:50 | Gadži

FLO 21.

25. února 2016 v 8:57 | Gadži
Týmy:
Bílí: Martin S., Sršáň, Mára, Filip, Dykot, Víťa a Jarda
Černí: Já, Lubo, Michal,Olaf, Mlátička,Štěpán a Vítek

Sešlo se nás hodně, trojice hráčů na střídačce včera znamenala neustálý přísun čerstvých sil, takže hra byla rychlá, běhavá, plno střel , plno gólů,sem tam faulíček a nějaký to vystřelený oko, vyražený zub či rozražená lebka (málem). Černí měli myslím trvale mírně navrch, častěji okupovali území protihráčů, snažili se uspět kombinační hrou, nicméně bíli srdnatě bránili a těžili z brejků a z našich chybných rozehrávek, takže se jim dařilo nenechat nás vyhrávat o víc jak 1-2 góly až nějak na konec to bylo o 3....18:15.

Příště sraz opět nejlépe v 17.45 ! Prosíme (Olaf o to dokonce důrazně žádá a hrozí uzamčením tělocvičny a vyhrožuje pokutou i tomu, kdo by ji opozdilci odemkl Mrkající) nedochvilce o dochvilnost, 18.00 je buly a pak už navolené týmy měnit nechceme.

P.s.
Prosím skupinu jedoucí na 24.-26.6 na enduro kemp, aby mi dali vědět, jestli tedy opravdu pojedou a jestli už poslali přihlášky, abych tam náhodu nejel sám (já svou už poslal, vyčkávám s placením zálohy).

začátek flo

24. února 2016 v 10:30 | Gadži
Máme čip!
Sraz před tělocvičnou 17.45!

Wohnouti

21. února 2016 v 22:40 | Gadži
V Liďáku před Velikonocema koncik...jdém né?

(a pak následující pátek, bude-li volno v tělocvičně, poslední florbal a sraz v Evropáku)


GT

20. února 2016 v 21:21 | Gadži
...s novou hračkou se na to vyjebaný kolo už i já celkem těším...

20. FLO!

18. února 2016 v 10:56 | Gadži

Hráčská nadrženost či zvědavost, jestli to Sršáň konečně vyhraje, přilákala asi plný počet florbalových předplatitelů. A i když jsme seděli po třech na každé lavičce, vyplatilo se. Sršáňův tým vyhrál 18:13! (Vítkovo zvolání v poslední minutě, když jsme o 6 gólů vyhrávali, že kdo dá gól, vyhrál, bych považoval za irelevantní, navíc závěrečný gól si dal Martin do vlastní brány, tak, kdyby to platilo doslova, vlastě by měl vyhrál on Mrkající )

Vše podstatné asi bylo řečeno, ještě doplním týmy:
kapitáni Sršáň x Štěpán
Bílí: Sršáň, Vítek, Lubo-víc si kapitán snad ani přát nemohl a ještě na něj zbyl Mára, Olaf, já a Martin S.
Černí: Štěpán, Michal, Dykot,Filip, Mlátička, Kulík, Jarda

V Evropáku pak stanging ovations pro SrŠáně, nějaká jídla a pití a návrat domů.
Řešilo se, jestli náhodou náš tým nebyl moc silný atp., tak jsem vymyslel(a že by to mohlo i posunout naše mezilidské vztahy), že by si kapitáni nevolili s kým chtěj hrát,ale naopak: nejdříve by vybírali, s kým nechtěj hrát a dotyčného by poslali soupeřova týmu Mrkající

FLO 19

12. února 2016 v 8:53 | Autor : Dykot
Bílí: Lubo, Sršáň Ráďa, Jarda, Mára, Dykot
Černí: Štěpán (v hnědém), Vítek, Filip, Martin S., Mlátička


Vítězství černých 18 : 15 (nebo tak nějak, chybělo Gadžiho počítadlo...)Ideální počet 10-ti halových sportovců se choulilo v děsný kose před naším flórbalovým svatostánkem než někdo (žeby Vítek?) otevřel a vpustil nadržené plejery do Arény. Po rozlosování se Ráďa zatetelil blahem a po temné sérii asi deseti výprasků ve své nové výbavičce od ježíška za hoodně tisíc očekával jasné vítězství. No já taky. Realita byla z našeho pohledu tristní. Velice záhy jsme prohrávali asi o 6 gólů, Filip podal n e u v ě ř i t e l n ý výkon, lapal jak Mrázek, Vítkovi tam spadlo naprosto fšchno do čeho plácnul, Štěpán byl svým pavoučím stylem vedení balonku asi 3 metry od těla totálně na zabití a Martin s Mlátičkou vůbec nechybovali a dokonce dávali góly. Z jejich obrany by měl Gadži nelíčenou radost a elektronická tužka by si ani neškrtla. Nejhorší na tom utrpení bylo to, že jsme v půlce zaveleli ke stíhací jízdě a dokonce jsem chvíli asi o 3 fíky vedli, dostali jsme čuchnout k vítězství a pak jsme to definitivně projeli.
Na jiskření tentokrát prakticky nedošlo, jenom já jsem si hezky zaházel hokejkou do stropu a těšil se až bude té hrůzy konec. Ráďa propadl ještě větší trudomyslnosti a dokonce začal v Evropáku mluvit a vyjebanym kole . Pro změnu má bajka v opravě- a hádejte co mu opravujou. Teleskopickou sedlovku. Měl by si pořídit i teleskopoickou flórbalku. Lubo se všem pochlubil svým staronovým vodičákem ke kterémi si pořídil rovnou i nové vozidlo a nenechal se ukecat k tomu to pořádně zapít. Já dal 3 Birely a v půl desátý jsme vyrazili k domovům.

Dykot

--------------------------------------------------

FLO 18

4. února 2016 v 8:58 | Gadži
Včera: bílí: Štěpán, Sršáň, Mára, Kulík, jarda a já
černí: Lubo, Olaf, Vítek,Dykot, Michal, Filip

Bílí dali první gól a začali hrát útočný florbal s daleko vysunutým forčekingem, mělo to ovšem háček, že tím pádem byla výrazně oslabená obrana, navíc z pěti rozehrávek a přihrávek tak 4 končily na hokejkách sopupeřů....takže se během sedmi- deseti minut skóre otočilo na 7:1 a to pak byl můj čas- zlomit hokejku se mi zrovna nechtělo, tak jsem zjebal spoluhráče a ti začít hrát svědomitě od zadu a hned to bylo znát, přestali nám tam padat jeden gól za druhým ...Po chvíli se navíc střelecky chytl Jarda, Sršáň pár dalších gólů přidal a mi ostatní jsme taky přicmrndli, Mára v bráně kouzlil a Dykot nemohl najít svou střeleckou parketu a Vítek hrál čistě, tak se nám podařilo vedení bílých stáhnout chvílemi až na rozdíl jednoho gólu... Nakonec jsem teda i tak prohráli, ale závěrečené skóre nebylo tak mizerné jak to zezačátku vypadalo...14:16.


21.5.2016 - po KV půlmaratonu máme od 20 hod. zamluvený vršek v Evropáku(cca 35 lidí se tam vejde)..a kdo bude z Pupkanlů v cíli půlmaratonu první, platí všem piva, jsme odhlasovali.

Připomínka pravidel

3. února 2016 v 14:08 | Gadži
...kdyby nááhodu bylo něco nejasného (sporným momentům jako minule-jestli to bylo nejdřív do hokejky nebo do míčku- se nevyhneme, spíš aby se to nezvrhlo v holomajznu)....

-Vysoká hůl: ohánět se možno pouze do úrovně svých kolen.
-Nadzvedávání hokejky: Oproti hokeji nesmíte protihráčům nadzvedávat ani sklepávat hůl. Stane-li se tak, následuje volný úder.
Přestupek je též:
-pokud hráč zasáhne, blokuje, zvedne, přidrží nebo kopne do soupeře nebo soupeřovy hokejky.
-zvedne-li hráč v poli čepel hokejky nad úroveň pasu v nápřahu vzad před zasažením míče, nebo při došvihu vpřed po zasažení míče (vysoký došvih je dovolen, není-li jiný hráč v těsné blízkosti a nehrozí-li nebezpečí zranění. Za úroveň pasu se pokládá úroveň hráčova pasu při vzpřímeném postoji)
-Hraje-li hráč, nebo snaží-li se hrát chodidlem nebo jakoukoliv částí hokejky nad úrovní kolen.
-zastavení míče stehnem není považováno za hru nad úrovní kolen, pokud to není považováno za nebezpečné. Za úroveň kolen se pokládá úroveň kolen při vzpřímeném postoji.
-vloží-li hráč v poli svou hokejku, chodidlo či nohu mezi soupeřovy nohy či chodidla.
-pokud hráč v poli ovládající míč nebo ve snaze ho získat strká nebo tlačí soupeře jinak než ramenem na rameno.
-jestliže hráč při vedení míče nebo ve snaze získat míč nebo lepší postavení naběhne nebo vrazí zády do soupeře, nebo zabrání soupeři v pohybu zamýšleným směrem.
-kopne-li hráč v poli míč úmyslně dvakrát za sebou, aniž se mezitím míč dotkl jeho hokejky, jiného hráče či vybavení jiného hráče.
-přijme-li hráč přihrávku nohou od spoluhráče v poli.

TUATARA 2016

1. února 2016 v 17:12 | -propozice

Termín:Sobota 23.7. 2016

(pro mě je to konečně také zajímavé-krom tras 98 a 37 km je tam i hobby: 14 km !)

G.