Pupkan není z cukru

Srpen 2016

VÝLET ZA PIVEM

30. srpna 2016 v 16:18 | DYKOT

Jak mnozí ví, jedním z darů pro čerstvého čtyřicátníka Máru je exkurze do Prazdroje. Upřímně řečeno, o Máru v případě tohodle dárku zas tak úplně nešlo. Je to dárek pro nás pro všechny! "PUPKANI SOBĚ!!!"
Takže, exkurze trvá 100 minut, stojí pro jednoho 180 korun, od října dál je poslední exkurze v 16 hodin, ubytování v centru Plzně od 500 Kč.
Otázky znějí- kolik by nás jelo, kdy by se jelo, jak s dopravou (auta, bus, vlak), jestli nějakej doprovodnej sportovní nebo kulturní program... Nabízí se zarezervovat si navečer stůl v nějaký kultovní hospůdce i se žranicí- např. Na Parkáně nebo Na Spilce
Prosím o lehce bohatější příspěvkovou smršť v komentářích než vyvolal můj poslední článek o koupání v rybníku- a to jsem nasadil i Pupkaní Soft Porno fotku !!!!!!

Dykot


Pozn. správce...pište do komentářů a můžete i cvičně hlasovat,kdy se to hodí, kdy možná a kdy ne, přes následující link, ale nevím, jestli to bude fungovat : http://doodle.com/poll/xsxkin2e9w94ktyi
(vycházel jsem z toho, že by se to odehrálo někdy v sobotu v září nebo říjnu)

STŘEDA 31.8.2016

29. srpna 2016 v 11:13 | Gadži

-poslední prázdninovou středu bude startovní pivo u Máry v Dalovicích (zbylo pár piv z narozeninového sudu) - sraz asi mezi 17.00 -17.20.

Pozn. správce blogu: LAZY BEER TEAM..lenoši, nikdo nedodal report z poslední středy! A to to vypadalo,že jeden tým pojede od Vlášků s Burákem a jeden od Rožců s Kuldou!?


11.29...ooops, pardon, až teď jsem kouknul od mailu...pochvala DYKOT poslal report:

VEDRO A PUPKANÍ PRDELE


V ohlušujícím vedru 24.8.46 odpoledne se U Vlášků sjel velmi slušný dvouciferný počet z(s)pařených Pupkanů. Více či méně čerství Kodaňští Ironmani se pochlubili slušivými medailemi a nad škopkem lahodné plzně jsme prožili tradiční rituál čekání na Buráka který si zamluvil trasování. Tentokrát jsme se nedočkali a Mr. Peanut bude muset příště vysolit pěknou řádku hlenů! Záhy jsem se rozdělili na tým který to vedro chce jenom přežít a na tým který se navíc chce ještě vykoupat. Tým A v počtu 6-ti bicyklistů vyrazil rozvážným tempem dobýt Odeřské Jezero po trase Sadov, kořenovka, Velas, Nivy, Ruprechtov, Odeř a brutálním výjezdem v tetelícím se prachu až k Jezeru. Ovšem odměnou byl kýčovitý zážitek v podobě koupání v lahodně teplé průzračné rašelinové vodě v zapadajícím slunci. Předtím jsme se rozhodli potěšit četné fanynky našeho blogu a v překrásné kompozici zlatého řezu (jak jinak- fotil to malíř Míra V...) zvěčnit naše vyrýsované prdele. Osvěženi jsme traversem najeli na zelenou a nádherným downhillem sjeli do Hroznětína, odolali lákavému volání Ježků na Rafandě a nekonečnou kraví cestou okolo obory, slalomem mezi lejny dorazili až k Rožcům. Záhy dorazil tým B a společně jsme zakončili středu pivovo-řízkovo-segedínským matiné...
Vrcholem týdne byla sobotní oslava Márovo kulatých narozenin na Dalovickém fotbalovém hřišti která se vysloveně vydařila- doufám že s podrobnějším popisem se vytasí sám oslavenec!!!

Dykot

Bratři f tryku


Zátiší

Pupkaní prdele

Několikátá středa

18. srpna 2016 v 11:07 | Gadži
Lehce ospalá prosluněná středa a nepřítomnost asertivních kopcůchtivých trasérů a touha všech být v týmu Bé způsobila, že submisivní trasér jsem byl já a několik našeptávačů mi resp. nám připravilo celkem luxusní projížďku,sice úplně na opačnou stranu než jsem zamýšel,ale zase s několima snesitelnými brdečky a vzhledem k tomu až se skoro nepochopitelným množstvím sjezdů a sjezdíků. Člověk by nevěřil, co se dá zažít kořenovkou na Velas přes Ruprechtov na Děpoltovice, muničák a pivo v Nové Roli a pak cyklostezkou do Evropáku.


Dotaz: jak by se vám líbil termín 6.11.(neděle) na časovku+ husy/kachny U Páji
(5.11. se pár lidí chystá na Žluťáka a 12.11 na Blouda )

pozn. pro škarohlídy: časovka s občerstvením u Sršáně by byla stejně jako olympiáda jen jednou az 4 roky.

Blížící se akce

16. srpna 2016 v 6:59 | Gé
Zítra sraz standardně U Vlášků (aby, kdyby pršelo, i háječtí ujeli vác jak 5 km a že nebudu mít motor, bude jistě tým B) a odjezd 17.30.


Dále připomínám blížící se oslavu Márovo kulatin - 27.8.2016 na dalovickém fotbalovém hřišti-výkop plánován na 16,00hod.


A Burák zase plánuje na 12.11. dezorientační běh "LÁZEŇSKSKÝ BLOUD".


A názory se diametrálně liší a je otázka, jestli dál pořádat v listopadu časovku s husama/kachnama....

VIRTUÁLNÍ HAUENŠTEJN A TATRANSKÝ TRIP

11. srpna 2016 v 23:00 | Autor: Dykot
Hned v úvodu musim říct, že trasérská dvojice Olaf + Víťa se pochlapila a tenhle výlet na Hauenštejn si budeme fšichni pamatovat...
Já sice jenom první polovinu, ale nevadí.
I přes zakaboněnou oblohu se k Rožcům přišoural početný zástup Pupkanů (pozn. správce blogu: 14) - všichni byli zřejmě zvědaví na Gadžiho náhle získanou formu, která ho vedla k několika svalnatým prohlášeném na blogu, a skutečně- Gadži přidrandil na úchvatné motorce značky Specialized, samozřejmě v barvě kawa green, společně jsme ji všichni vynesli na terásku a konstatovali, že Gadžimu sluší a že tudy rozhodně vede cesta. A navíc není ani tak těžká jako Ráďovo Skalnatý Stroj!
Pak jsme chvíli mudrovali, ukousli pár zrzků a krásnou asfaltovou agónií sjeli do Ostrova, kde Víťa využil svého slaměného vdovectví a uspořádal mejdan na zahrádce u činžáku. Burák chytil sladké dřevo, zavoněl salámek, narazil se soudek Heinekena a bylo to moc hezké- Víťovo sousedi by určitě mohli vyprávět. Potom se ke mě dostala flaška Tatranského čaje a další průběh začíná být trochu nepřehledný... Vidím jen výjevy: jedu na Gadžiho motorce, bubnuju cuketou do stolu, chci se koupat v bazénku ale nikdo jinej nechce, motám se na kole do kopce podél průmyslový zóny, sedim s Gadžim u mě na terase a chci grilovat zmrzlý vepřový z mrazáku, střih a jsem s Kuldou a Jéňou U Rožcú a tlačim do krku řízek, dlouhej střih a jsem doma na gauči a je ráno... Prosím komentáře s doplněním střípků do mozaiky jinak jistě nádherného večera...

Dykot

Nářadí na dobrou náladu

11. srpna 2016 v 12:49 | Gadži
(Odkaz na Wohnoutí video klip ZDE )

Dykot slíbil report, tak se teď nebudu obtěžovat popisováním, jak to bylo včera krásný, jen velká,vééélká škoda, že se nejelo na Horní hrad přes Klínovec, Aberg, Tři kříže,Goethovku či třeba i Sněžku, páč mi to včera s tímhle Specialized skoro Kawasaki elektrokolem s gumama macatýma jako hroch do kopce i z kopce jelo jak nikdy....

STŘEDA 10.8.2016

8. srpna 2016 v 13:21 | Gadži
Ve středu sraz v 17. hodin U Nosorožců, odjezd 17.27.

Trasér na Hauenštej Olaf, na cestu zpět Víťa.

Déšť nás neodradí.

Tým B- Kudla- po silnici, já mám výjmečně ambice uviset tým A.

Gadži

Stýskalo se Vám?!

4. srpna 2016 v 13:10 | Gadži

Spacák

3. srpna 2016 v 11:35 | Gadži
V pátek jsem si taky poňuchňal Olafův parádní nový trávníček...po pár pivech a kořalkách se dá použít i jako spacák.