Pupkan není z cukru

Říjen 2016

Pupkan v telce

28. října 2016 v 18:52 | G.
Nebojácný Pupkan versus pes zabiják ve večerních zprávách 20.10.2016 (v čase 7:25 -hned po Trumpovi)


3.FLO

27. října 2016 v 10:27 | Gadži


Mé plány vyrazit pro Olafa, Máru a Sršáně brzy, abychom se stihli rozcvičit a natrénovat fintičky, vzali za své, když mě ve chvíli, kdy už jsem měl být na cestě do Hájku, přibrzdily prudké tenesmy asi z nervozity, jestli vyhraju nebo prohraju mísu řízků ( pro nelékaře z lékařského slovníku: tenesmus=nucení na stolici, které není doprovázeno uspokojivým vyprázdněním, odchází jen malé množství stolice nebo hlenu s krví a často se opakuje..v tomto případě nebyl ani hlen ani krev jen silnější vánek)
Asi nervozita dále způsobila jisté chyby v plánování a načasování, takže jsem spoluhráče vyzvedával v tom nejméně vhodném pořadí a pokud možno jsem míjel ty správné odbočky, ale zase jsme s Olafem viděli kus světa. Ale před šestou už jsme v tělocvičně byli a nebyli jsme poslední. Málo nás také nebylo--- 4 na 4 a na každé straně 2 na střídání….
Kapitáni a hráči : za bílé Lubo a Mára, Dykot, Filip, Martin S., Štěpán
Za černé: Olaf a Sršáň, Capouš, Mlátička, Jarda a já.
Opět vyrovnané utkání, s ohledem na 2 střídající ve vysokém tempu (aspoň první 20 minut).
Poločas skončil 8:8.
Druhý poločas se více dařilo bílým a černí o to více kazili a i když je v bráně výrazně podržel Mlátička, bílí poodskočili na 13:8…tak jsme zase trochu přitlačili, ale ani Filipa s Martinem nebyl snadné prostřelit, tak to skončilo vítězstvím bílých 17:15 ( resp. kdyby časomíra (to jsem byl v tu chvíli já doufaje v ještě jeden gól černých) nefixlovala tak 16:15).

Pak přesun do Evropáku..tam nám přes whatsapp všem dorazila fotka/pozdrav bikerů Kuldy s Jéňou z Klínovce a na to jsme si připili. O avizovanou mísu řízků vítězný tým zájem ani neměl, tak jsme zůstali u osvědčeného proplácení si vítězného piva či Birellu a k jídlu si dal, co kdo chtěl.

Kolem půl desáté se to začalo rozprchat,jen jádro zůsatalo až do půl půlnoci....a říkali jsme, že po flóčku 16.11. (pak je druhý den volno), kdo ten den odejde před dvanáctou je srab nebo tak něco ošklivéhoMrkající

G.

2.flo aneb 8 statečných

19. října 2016 v 23:53 | Gadži
Jak předesílá nadpis, úplně moc se nás dnes nesešlo- hra 4 na 4 bez střídání.
Bílí: Dykot, Gadži, Víťa (ode dneška přezdívaný Radko Gudas), Sršáň.
Černí: Filip, Jarda, ultra běhavý Kulík a otloukánek Olaf Usmívající se

Vlítli jsme na černé a záhy vyhrávali 2:0 ...pak to po 2 minutách mě a Dykotovi doběhalo a rázem se skore otočilo na 2:4...naštěstí ač byli černí běhavější a často nás přečíslovali a bušili to do nás míčkem,co to dalo, což pocítil můj nos a Sršáňovo prso, dařilo se nám držet přijatelné skóre až do stavu 8:8. Pak se na chvíli přestalo dařit naší útočné néúplně často se vracející dvojici Víťa/Sršáň a já s Dykotem v bráně jsme se taky moc nepředvedli, takže se černí namlsali a odskočili na 8:13. Pak při jednom brejku( a možná u dřív), když se na naší bránu nebezpečně řitil Olaf, poslal ho k zemi koňárem Víťa aka Gudas...a Oldovo šance letos naběhat 1000 km rázem klesly, i když po jedné noze hopsal celkem obstojně. Nevím jak, ale nějak jsme se ztopořili (no i černí už toho měli v závěru dost) a stáhli jsme skore a i když jsme ještě jednou inkasovali, minutu před koncem to bylo 13:14.....a při jednom z posledních závarů připomínající nejvíce rugbyový mlýn před černých bránou se od Víti míč krásně odrazil do brány a bylo srováno! A záhy byl konec a jelo se do Evropáku.
Víťa měl dobrý nápad..krom toho,že objednal mísu řízečků(což byl po salámo-papriko-cibulové pizze ideální masitý dezert, možná lešpí než bývá moučník od Dášenky u Rožců), tak navrhl, že bychom příště mohli hrát ne o to,kdo platí soupeři pivo, ale o mísu řízků, na kterou bychom se složili! To by i mohlo zvednout účastSmějící se

Pupkaní Apalucha,

17. října 2016 v 15:30 | Štěpán
Pupkaní Apalucha, termín 4. - 6. listopad, horská chata Hájenka

http://www.e-chalupy.cz/krusne_hory/ubytovani-klinovec-horska-chata-hajenka-8717.php

Chata je reservovaná, kapacita je 40 osob, cena za celou chatu je 9.900 za víkend ( což se nám asi vyplatí, než 300/ osobu/ den ). Je možnost objednat snídani a/nebo večeři. Večeře samotná je pak za 70 kč, snídani si můžem udělat vlastní.

Sud - majitel zajistí dovoz sudu dle výběru za 100 Kč + 100 kč poplatek za chlazení. ( čili se platí cena sudu + 200 Kč )

Piště prosím do pátku 21.10. počet osob ( dospělý + pupkáně ), at vím, jak jsme na tom s kapacitou. Kdo dřív napíše, ten jede. Peníze bych vybíral předem, nejspíš příští týden po FLO.

1.FLO

13. října 2016 v 13:47 | Gadži
Ve vyvoněných šatnách zrekonstruované tělocvičny se spoustou laviček a háčků se na zahajovací mač sešla samá slavná jména, po rozhození hokejek a výběru kapitánů se síly rozdělily následovně:
černí: Mára, Michal, Štěpán, Dykot, Gadži
bílí: Lubo, Sršáň, Mlátička, Filip,Víťa, Jarda
(posily v Evropáku: Kulík,Jéňa,Seb,Vítek,Burák)

Bezflóčková pauza nebyla skoro znát (krom toho,že naše tělesné schránky určitým pohybům odvykly a pak odchod z tělocvičny připomínal záběry německého vojska opouštějící bojiště po bitvě u Stalingradu), minimum nepřesných přihrávek, spousta elegantních akcí. Úvodní desetiminutovka úplně, zbytek první poloviny a kousíček druhé patřil spíše černým, skoro pořád vyhrávali o 1-2 góly, a bílí jen dotahovali,hodně je nad vodou držel skoro neprůstřelný Filip, pak ale černým začaly docházet síly více než bílým, krom Filipa začal v bráně čarovat i Mlátička a měli jsme sérii neúspěšně zakončených útoků, z kterých vznikl úspěšně zakončený protiútok....Jednu chvíli bílí vyhrávali i o 5 gólů, tak Mára, když se z posledních sil sotva doplazil na střídačku, zavelel ať taky více běháme, tak jsme se aspoň na chvíli bičli a trochu to průšvihem zavánějící skóŕe upravili... konec byl 20:22.

Následoval přesun do Evropáku,kam dorazily i posily a zejména novopečený čtyřicátník Seb, který nás příjemně pohostil.
( kdo nebyl nebo nezaslechl-- k narozeninám dostal příslib snowboardového kempu---totiž jak ještě není sníh, nejsou zatím ani žádné termíny....pokud by to probíhalo někde zde na Klínovci, mohli bychom to spojit s jednou večerní kalbou na Božáku (a prekolaudací Márovo chalupy) ).

Ponz.: 23.11.(středa) ve Slashi koncert Ektomorf...šel by někdo po flo místo Evropáku?


Zahájení Flo sezóny a 40 v Evropáku

10. října 2016 v 21:40 | Seb
Zdar moji milí Pupkani,

pojďme si dát tuhle středu od 20 hodin v Evropáku pivko a gulášek na počest mých kulatin a na zahájení florbalové sezony.

Peťa aka SEB Pedro

Pozn.správce blogu: flo už bude, branky ještě asi ty starý, ale jsou objednaný nový....

Středeční setkání

6. října 2016 v 13:59 | Gadži
Včera večír v Evropáku 7 platících budoucích flobralistů, k tomu Kulda s Jéňou,Timm (který asi jako jediný dorazil na zrušený start k Vláškům) a Krtek, takže nebyla nuda a k tomu mělo pivo říz a jídlo bylo výtečné....
Pro nepřítomné: žádné nové divoké sázky uzavřeny nebyly, o Vítkovo zlomené klíčni kosti asi víme všichni z Whatsappu a držíme mu palce, ať mu to hezky srůstá.

Flóčko tedy příští týden --sraz kolem 17.45 -- buly 18.00.

LÁZEŇSKÝ BLOUD

3. října 2016 v 23:03 | Poslal: BURÁK
Milí běžci, běžkyně, poběhlíci, běhny jakož i ostatní milovníci pobytu v lázeňských hvozdech

dovolujeme si Vás pozvat na 3. ročník závodu v dezorientačním běhu "lázeňský bloud"

Kdy: 12. listopadu 2016, start v 13.00

Kde: Karlovarské lázeňské lesy

Prezentace: Restaurace Jelení skok od 12.00 do 12.50

Systém:


§ jednotliví závodníci budou na trasu vybíhat v tříminutových intervalech

§ na startu obdrží závodník mapu s vyznačenými kontrolními body v terénu, které musí všechny oběhnout v libovolném pořadí a libovolně zvolenou trasou.

§ na kontrolním stanovišti bude připraven zásobník s testovací tekutinou (na každém stanovišti jinou), z něhož každý závodník část odčerpá do přiložené kontrolní nádobky a celý obsah kontrolní nádobky požije a následně zaznamená identifikaci tekutiny do předtištěné kolonky v mapě.

§ každá neidentifikovaná nebo špatně identifikovaná kontrolní tekutina je penalizována přičtením deseti minut k výslednému času závodníka.

§ zvítězí závodník s nejlepším časem a náladou.

§ po závodě následuje vyhlášení výsledků, rozbor akce a hromadná likvidace nepoužité části testovacích tekutin.

§ společenskou částí akce bude hudebně provázet kapela Pokračující závada

Předpokládané vyhlášení výsledků: 16.00 v Restauraci Jelení skok, zde je možné se najíst, napít, převléct, usušit, odbahnit, ošetřit, zpívat, kritizovat, diskutovat a mít všeobecně dobrou vůli.

Parkování: Parkování je možné na parkovišti pod restaurací vedle dětského hřiště Kaštánek.

Pro povolení k vjezdu do lázeňského území je třeba zakoupit lístek (30 Kč na den) v automatu v budově Městské policie Karlovy Vary, Moskevská 34

Lázeňští šviháci a Známka punku