Pupkan není z cukru

Březen 2017

23. flo-odveta odvety

30. března 2017 v 12:15 | Gadži
Týmy, černí i bílí, opět stejné , k černým přibyl Capouš ( a myslím, že jim dost pomohl)

První desetiminutovka přinesla více radosti bílým, kdy Sršáň doháněl gólové manko ze svých absencí a co jeho střela to gól ...až do stavu 3:0 černí nestíhali. Pak se ale vzpamatovali a naše vedení stáhli. Dále góly padaly tu do jedné tu do druhé brány a poločas pak byl smířlivých 8:8. Já osobně jsem toho měl v druhé půlce plný brelje, ještě že byl v bráně tvrďák Mlátička, který spoustu akcí nejen z mých pokažených přihrávek zachránil (jo a když ho Dykot nabral kolem do hlavy, ještě se mu za to omluvil). 20 minut před koncem to bylo asi 13:14, ale pak nám závěr utkání úplně utekl. Černí až do konce udrželi svůj běhavý a agresivní styl hry a robíjeli naše rozehrávky a trestali chyby a celkem zaslouženě vyhráli 17:14 a tak slízli pomyslnou smetanu a vyhráli skutečné řízky a po pivu.

Následovala podrobná rozprava v Evropáku,díky které nemusím psát příliš podrobný report o mači, vše podstatné jsme si tam řekli a vyříkali Mrkající

Pak jsme se také celkem dlouho a kupodivu celkem dobře bavili na účet jednoho našeho kamaráda (jak říká jeden náš advokát: vyděšený klient je nejlepší klient) a jeho nosného sádrokartonu a baráku na odstřel. Ale držíme palce, aby to dobře dopadlo, páč ten nosný sádroš odstanil, aby se nás tam mohlo vejít víc na kalbu a tu my chceme.

A příští týden: BIKE (někdo e-bajk): Sraz 17.00 U Vlášků, odjezd 17.30!!!
Zákaz mobilních telefonu od startu do cíle...

V případě extrémní nepřízně počasí si dáme zde nebo přes WhatsApp vědět, že by se šlo ev. ještě jednou naposledy na flo.

První neoficiální vyjížďka

30. března 2017 v 7:57 | Autor: Kulda
Ještě březnová avšak teplá středa si přímo říká o vyjížďku. Pro tým B je to už třetí letos a ke mě coby trasérovi a Jéňovi se přidává Vítek a Michal H. a na narážky typu kluci z kapely říkali, že Vítkovi letos flóčko moc nejde, tak si honí triko na vyjížďkách s týmem B reaguju tak, že nám prostě flóčkaři záviděj :-)

Vyjíždíme z Pupkaní ulice bez(!) startovního do Ostrova na cyklostezku a přes Květnovou a les nás cesta vyplivne přímo ve Vojkovicích u hospody kde nás vítá na terásce Bohouš. Občerstvíme se, probereme s ním důležitý věci a vydáme se podél řeky do Velichova, kde nejedem přes most ale vydáme se hledat cestu po levým břehu řeky. Přeci tam musí bejt, když jsou tam všude chatky! :-) nevím určitě, jestli byla nebo nebyla, ale kus musíme po kolejích. I tak je to krásný, vyjíždíme mezi chatkama a dole u královský,
kterou mineme, že dneska fakt ne a jedeme na silnici přes Stráň, kde se odpoutá Vítek, ještě společný foto a mažeme k Rožcům. Tam nás čeká luxusní večeře, kterou si za těch 28km můžeme dovolit! Nacpeme se tak, že už se ani nestavíme na plzeň a v půl desátý jsme doma.

Nádherný to fakt bylo a už se těším na příští týden na první oficiální!


Kulda
Stěhování.

25. března 2017 v 19:55 | Zbyněk/Itsbina
V pátek v 19.00 se konalo stěhování pianina za účasti osmi stěhováků. Jako první s téměř hodinovým předstihem se objevil Vítek s asi 20 metry popruhů. Promysleli jsme důkladně postup stěhování a plán umístění jednotlivých popruhů pod piano a vektory sil, které se budou uplatňovat při zdvižení břemene a jeho transportu. Nebylo totiž jisté, zda se dostaví pověstný fortelný stěhovák Olda. To nám zabralo cca 1 hodinu čistého času a několik prazdrojů. V 19.00 se rozrazily dveře a do domu vpadl uragán Olaf . Připravené popruhy ignoroval a popadl na jedné straně piano a tlačil ho do schodů i s Márou, který se náhodou nacházel vepředu před pianem. Na schodiště se nakonec vměstnalo ještě několik členů stěhovacího týmu, kteří však pouze překáželi celému transportu. A z uctivé vzdálenosti vše střežil Ráďa. Během několika sekund byl cca 250kg vážící hudební nástroj v patře v pokoji našeho Honzíka. Po transportu dorazil Gadži a Capouš a příjemně jsme poseděli a zhodnotili celou akci a také výkony z posledního flo. Opět jsme chválili korektní obrannou činnost černých a stoický klid jejich střelce...

Zbyněk/Itsbina

PUPKANÍ FLORBAL- díl 22. : Odveta

23. března 2017 v 12:56 | Gadži
--------------------
Plánovaná odveta bílých proti černým proběhla ve zhruba stejných sestavách : chybějícího Filipa nahradil rovněž v bráně vynakající Itzbina, dále v černém pak zůstali: Víťa, Jarda, Dykot, Olaf.
Skoro uzdravený bílý hmyzí tým byl opět: Sršáň, pavouk, slunéčko sedmitečné v bráně, hovnivál a čiperný mraveneček + posila v podobě zvířecího doktora Martina.


Černí, přestože hráli skvěle a nasadili a udržovali vysoké tempo, jen prvních pár minut o gól vedli, než se bílí rozkoukali a poučeni z minulého nezdaru si začali dávat větší pozor v obraně hlavně na Jardu a jeho obávané střely z dálky a více a lépe než minule útočili (Štěpán krásně z první, přesně jak jsem si přál) i si přesněji nahrávali( a Mlátička to suveréně jistil v bráně ) a pak již celou dobu udržovali slibné 2-4 brankové vedení, které až v posledních minutách za bojovné černé Olaf stáhl na rozdíl jediného gólu: 17:16
Drama to bylo hlavně v druhé půli. Krev postupně některým hráčům napěnilo pár nepískaných hraničních zákroků, plácnutí přes hokejku, tu i tam neúplně regulerní střídání a zákrok brankáře, hity a pády a taky, že Dykot ( který s černými od začátku nechtěl zase hrát), který sice 4 góly dal a má talent se uvolnit a běžět sám na bránu a brankáře, ale dost často buď místo brány trefil baketbalovou desku nebo jen orazítkoval Mlátičku, což ho naprdlo, že místo aby dále věnoval pozornost hře (a moc krát by měl šanci ještě odražený míč znovu vystřelit či nahrát či si nechat nahrát) hnedle vzteky zahodil půjčenou hokejku a tím slibně se rovíjející akci svým ze všech sil se snažícím spoluhráčům utnul a ti si pak jednak vybíjeli hořkost na nás (viz Olafovo omluva pod předchozím článkem) a jednak si od nich leccos nehezkého vyslechl. Vášně utišilo až pár plzní v Evropáku resp., že byla spousta řidičů tak i nemálo Birellů.

21 flo

16. března 2017 v 9:44 | Gadži
Kapitáni Olaf a Mára volili následovně:

Bílí: Mára srdcem: tým (až na Štěpána) marodka: Já s vředem na patě, Šršáň s chromou pravou paží, Mlátička-viz fotky na Whatsappu
Černí Olaf: takticky: Filip, Jarda, běhavý Dykot a Víťa.

Nebudu to napínat a prozradím hned výsledek - 19:13 vyhráli černí.

Mě prohra strašně mrzela, páč jsme chvílemi vůbec nehráli špatně, byť po prvních 20 minutách skore 7:2 hovořilo výrazně v náš neprospěch, tak jme zabojovali a postupně to srovnali až na 10:10 (klíčový moment byl, když šel do brány nerad Olaf, že jakmile do stane gól, chce hned vystřídat, ale první dostal za 2 vteřiny a že pak jeho spoluhráči blbě rozehráli, další inkasoval do půl minuty, takže se moc neosvědčil).
Po poločase pak zase soupeři odskočili o 3 góly, Dykot běhal, Víťa jak nikdy zakončoval, jakž takž jsme ještě chvíli drželi krok a doufali, že tři góly dáme my a i když si Mlátička v bráně počínal zas neohroženě jak tygr z Mompračemu, bylo to naopak, nedáš-dostaneš, tak nás v závěru opět převálcovali, že jsme jeli do Evropáku dost frustrovaní, zatím co černí se opájeli slastným pocitem vítězství. Až mám obavu, že příště nepřijdou, aby jim ten pocit zůstal až do příští sezóny.

Původně jsem zde chtěl svým spoluhráčům vytknout spoustu věcí, ale když jsem dělal čárky do statistik prohra/výhra a dohromady s tím, co se říkalo večer v hospodě, že dal včera 8-9 gólů a je to lídr tabulky, tak se příčina naší prohry jeví úplně v jiném světle a není to, že bychom hráli hodně blbě a černí výborně a bez faulů (což si ale černí, podle toho jak byli ve sprše rozvrkočení, asi nemyslí), ale že jsme hlavně nepokryli Jardu a jeho oblíbenou střelbu ze střední i větší vzdálenost (já jsem teda jednu střelu vykryl držkou, až jsem si prokous sliznici horního i dolního rtu a nevěřil bych, že takovej míček, který váží nula nula nic, mě otřese a na několik minut mi znecitliví čtvrtku obličeje, že se mi asi půl hodiny vůbec nedařilo soustředit na hru, vnímal jsme jen, že necítím kus hlavy), takže není potřeba svým spoluhráčům nic vyčítat, můžu jim jen trochu poradit na příště- aby Mára lépe cílil přihrávky a nenahrával tak často do brejku soupeřům a Štěpán aby někdy zkusil vystřelit či přihrát hned z první a nesnažil se ten míček za každou cenu řádně zpracovat a dostat pod kontrolu (natož proti sekajícímu či oťukávajícímu soupeři) a přijít tím o moment překvapení a všem ostatím -bacha na Jardu ;-)

G.

Dytova práce..aneb když 5x netrefíš prázdnou bránuTýraný Mlátička

A TÝM B už zahájil a zdraví:
Martin S. poslal vtip (a následky si ponese sám)

13. března 2017 v 9:44 | Martin
Vzorná manželka


Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila krávu, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odvezla je do školy.Po návratu jsem naklepala kosu a pokosila trávu. Pak jsem šla do práce. V práci jsem se pohádala s nadřízeným a jednoho podřízeného z práce vyhodila. Cestou z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se zdržela... Zapomněla jsem totiž tomu svému koupit pivo, tak jsem se musela vrátit. Takže jsem koupila i klobásky na gril... ty má ten můj strašně rád. Pak jsem přijela domů, nasekala dřevo, připravila jídlo, dojela do školy pro děti, dala jsem jim svačinu, zpracovala daňové přiznání a šla na pole. Mezitím jsem stihla jít ke kosmetičce, objednala si nový balzám na ruce a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy, sebrala vejce v kurníku, připravila večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u auta a žárovku v chodbě, nakrmila děti, vykoupala je a dala spát.Pak jsem dala prát prádlo, šla na internet, přes internetbanking jsem zaplatila účty, přečetla poštu, dala sušit prádlo, včerejší jsem vyžehlila. Snědla jsem kousek mrkve, osprchovala se a jdu spokojeně spát.Když v tom mi blesklo hlavou: "HRŮZA" !!! Vylítla jsem z postele...


Můj muž leží od rána v obýváku na gauči u televize a ještě chudák nešukal !!!

Pivní maraton Hájek

12. března 2017 v 10:56 | Michal H.


(Správcovské opáčko kalendáře akcí:
5.4.2017 první bajková středa roku 2017
(APALUCHA 5.-8.5.2017)
20. 5. 2017 běhuchtivý běží varský Mattoni 1/2Maraton
2-4.6.2017 SMRK
9.6.2017 Pivní maraton Hájek / (9-11.6. 2017 Artík
18.6.2017 PIVNÍ TRIATLON KOLOVÁK: (neděle po Xteřee tedy asi )
24.6.2017 MORAVIAMAN / BERNARDFEST (HUMPOLEC): 23-24.6.2017
??? TUATARA
05. 08. 2017 v 10:00 Kiwi muž:Karlovy Vary - Rolava
12.8.2017 Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
9-12.8.2017 BRUTAL ASSAULT

ČASOVKA S UKONČENÍM BIKEOVÉ SEZÓNY: středa 27.9.2017 ( pozn. 28.9. je státní svátek)

Termín zatím není stanoven:

PROHLÍDKA VELKOPOPOVICKÉHO(KOZEL) či jiného PIVOVARU)

stěhování piána

9. března 2017 v 21:02 | Zbyněk/Itsbina
24.3. 2017 v 19.00 stěhujeme pianino z přízemí do 1.patra.

Habrová 1444, Ostrov. Občerstvení zajištěno.

Vzdělávací akce je pořádána dle vzdělávacího řádu MBT Team Pupkani Karlovy Vary a je zařazena do Registru vzdělávacích akcí pod evidenčním číslem 0002589715492 a hodnocena 12 kredity pro účely celoživotního vzdělávání pupkanů dle zákona č.95/2004 Sb.


Stěhováci nechť se hlásí na blogu.


Zbyněk/Itsbina

Jubilejní 20 flo.

9. března 2017 v 14:57 | Gadži
Jubilejní 20.flo.

Sudý počet hráčů na hřišti, 1 fanynka na lavičce a zhmoždné ruce z minula zahnaly Itzbinu do bazénu místo zakleknutí do brány ...tím pádem losovačka kapitánů rozhozením hokejek....

Bílí byli: Štěpán, Lubo, Mára, Mlátička a já
Černí: Martin. S., Filip, Dykot, Jarda a Víťa

Dykotovi se jako minule ani tento tým nezdál dost dobrý a nechtěl s ním hrát (až jsme si říkali, jestli to, co ty týmy oslabuje není náhodou Dykot)
Do brány černých zaklekl Filip, my jsem se ze začátku střídali, než pár promarněných/promáchnutých šancí zahnalo do klece Mlátičku, což byl ale vynikající tah, neboť, když mu jedna střela skoro vytlačila oční bulbus, dál obětavě snášel další a další rány a neváhl vrazit ruku mezi třískající hokejky ( a nevadilo mu ani, když jsem mu prsty přišlápl) a soupeři mu pak jako jendookému tolerovali držení míčku delší než povolené 3 vteřiny, tím pádem mohl lépe rozhrávat, než Filip, který toto pravidlo ctí a občas pak ve spěchu míček přihrál nám (ale zase častěji s hokejkou neuhlídal jen jedno koleno na zemi, říkal Mára).
Přes Dykotovo obavy začali černí úspěšněji( taky na začátku ještě běhal a dokázal trefit bránu), dost nás přehrávali a furt nám to kazili a když jsem si bráně asi 2 míčky za svá záda doklepl sám a když mě pak Martin prostřelil z nemožného úhlu a dal mi gól do levého horního vinglu škvírou mezi ramene a růžekm brány skoro menší než je míček, myslel jsem, že je s námi ámnen....Ale postupně jsme se sehráli, začali lépe bránit a hlavně také dávat góly a první poločas ještě prohráli no nevím přesně asi 6:8.. tak druhá půle se vydařila lépe. I když na nás černí po poradě nejdříve strašidelně vlítli a z hezké takové té rozehra- ťuk-ťuk-ťuk akce a nám dali rychlý gól,tak zvýšené tempo dlouho nevydrželi a když pak byl Mlátička trvale v bráně, už byli skoro bezradní. Několik našich vydařených akcí ( a Dykot v nadějné šanci asi 4x netrefil prázdnou bránu, což málem odskákala hokejka, bednění, koš, palubka a kolem stojící hráči) a skóre se otočilo na 14:10 a hned se nám běhalo lépe. To na chvíli vyhnalo z brány Filipa, který ještě také mohl běhat, ale již černým spásu nepřineslo. Pak ještě padlo několik gólů na obou stranách, ale větší drama se nekonalo a bílí vyhráli 18:16. Tekoucí pouze horká voda ve sprše umocnila již tak velkou žízeň, tak hurá do Evropáku.

A tuto o vyprazdňování znáte? (seriózní článek na náš seriózní blog)

6. března 2017 v 18:28 | Gadži
Duchovo sraní
Je typ, kde cítíte, že hovno jde ven, vidíte hovno na toaletním papíře, ale v míse žadný hovno není.

Čistý sraní
Je typ, kdy cítíte, že hovno jde ven, vidíte hovno v míse, ale na toaletním papíře po něm není ani stopy.

Mokrý sraní
Utřete si zadek padesátkrát, a pořád cítíte, že to není ono. Sraní úspěšně zakončíte vložením záchodového papíru mezi zadek a spodní prádlo, abyste ho (to pradlo) neponičili těma děsnýma hnědýma skvrnama.

Sraní ve druhý vlně
Takovýhle sraní se vyskytuje ve chvíli, kdy sraní končíte, kalhoty máte vytažené ke kolenům a náhle zjistíte, že potřebujete srát ještě dál.

Sraní typu "Mozek vyjíždí vaším nosem"
Občas také zvané "Sraní naskakující žíly na čele" Při takovém sraní musíte tlačit tak, že celí zfialovíte a dostanete téměř mrtvici.

Hovno zvaný Lincolnovo polínko
Tento druh hovna je tak obrovský, že máte strach ho spláchnout bez toho, aniž byste ho nejdříve nerozšťouchali na kousky záchodovým kartáčem.

"Bože, jak rád bych se vysral" sraní
Druh, kdy chcete srát, ale i poté, co téměř vytlačíte svá střeva, jediné co můžete dělat je, ochromený a prdící sedět na míse.

Sraní s mokrými půlkami
Též zvané "Rychlé vyložení". Je to druh, který projde ven tak rychle, že náraz na hladinu mísy ostříkne váš zadek.

Tekutý sraní
Druh, při kterém ze zadku vystříkne žlutohnědá tekutina, potřísní celou mísu, a zároveň ve stejné chvíli spálí citlivé zakončení vašeho tlustého střeva.

Sraní po mexickým jídle
Třída sama pro sebe.

Miláček davu (zvaný též Potěšení pro každého)
Tohle hovno je tak úchvatné svou velikostí a/nebo vzhledem, že ho prostě před spláchnutím musíte ukázat ještě někomu dalšímu.

Vylepšovač nálady
Je hovno, které se podaří vyrobit po delší zácpě, a vy zase můžete být konečně sám sebou.

Rituál
Sraní, které je prováděno v ten samý čas každý den a dokonalosti dosahuje za pomoci novin.

Hovno pro Guinessovu knihu rekordů
Hovno tak pozoruhodné, že by mělo být zaznamenáno pro další generace.

Sraní zvané "Konec líbánek"
Jakékoliv hovno vytvořené za přítomnosti jiné osoby.

Ten, který sténá, aneb Vzdychač
Tak obrovské hovno, že se nedostane ven bez vokální asistence.

Plavec aneb hydrofob
Toto hovno, který je charakterizováno svou plavbyschopností a nepotopitelností, je schopno se znovu a znovu vynořovat i po mnoha spláchnutích.

Zákopník
Hovno, který nejde setřást. Obvykle je na něj nutno zaútočit kolébavým či skákavým pohybem, často se ovšem také stává, že jediným řešením je popostrčit ho malým kouskem toaletního papíru.

Přízračné hovno
Takové hovno se záhadně objeví v záchodové míse a nikdo nepřipouští, že by ho tam kdy vložil.

Kuk-a-je-pryč hovno (peek-a-boo hovno)
Teď ho vidíte, teď zase ne. Tohle hovno si s vámi pěkně zahrává! Vyžaduje značnou dávku trpělivosti a výbornou kontrolu svěrače.

Vymeditované hovno
Vyvolané projímadlem. Nepočítá se.

Sraní zvaný Rychlá vykládka
Je to ten druh, který je venku tak rychle, že sotva dostanete kalhoty ke kotníkům ve chvíli, kdy už je po všem.

Hovno zvaný Tekutý instalatér, aneb Zátka
Tento druh hovna je tak velký, že totálně ucpe toaletu, která po spláchnutí přeteče a potřísní podlahu. (Měli jste se řídit radou uvedenou u Lincolnova polínka)

Sraní zvaný Mísní pumpa
Tohle hovno při cestě ven bolí tolik, že byste přísahali, že musi vycházet jinudy, než standardní cestou.

Sraní zvaný "Myslím, že dneska porodím zadkem"
Velmi podobný Lincolnově polínku nebo Mísní pumpě. Tvar a velikost tohoto bobku připomíná pullitrovou plechovku od piva. Poté, co se vám ho nakonec podaří vypudit zůstává na konci vašeho zažívacího traktu chvílí vzduchoprázdno.

Sraní při kterým si říkéte "Příště musím to jídlo rozkousat pořádně"
Je takové, při němž vám zbytky paprikových chipsů, které jste snědli včera večer, pořeže vnitřek análního otvoru ve chvíli, kdy si ráno ulevujete.

Poznámka: veškerá podobnost s reálnými osobami či událostmi je čistě náhodná a neúmyslná. Po dobu překládání tohoto článku nebyla zneužita žádná malá zvířátka a ani jim nebylo ublíženo

a ještě jeden

2. března 2017 v 11:19 | G.
...tenhle vtip včera proběhl, nebudu říkat, kdo ho říkal a nakoho se říkalo, že to sedí nejvíce, Olaf má prostě smůlu, že je na obrázku první vlevo ( abych si ho nerozkmotřil, říkal jsem mu, že když dodá fotku jiné komické dvojice, budu ty bubliny rád dávat do úst i někomu jinému)


19.flo

2. března 2017 v 10:05 | Gadži
Brankáři-kapitáni si vybrali hráče, Itsbinovo tým byl štastnější o jednoho střídajícího, my hráli ve 4 bez střídání
Černí: Itsbina, Štěpán, Jarda, Olaf, Mlátička
Bílý: Filip, já, Dykot, Martin S. (Filip místo sportovců draftoval jako prvního mě, asi že jsem měl poněkud smrsklé a tudíž obtažné tričko, které dalo vyniknotu mému bříšku a lá mamina v 7. měsíci gravidity, které již v šatně budilo pozdvižení a jako porodník si mě nenechal uniknout).
Dykot, když zjistil,co má za spoluhráče,smutně pokukoval po šatně a hlásil v předtuše výprasku :" Já s nima nechci hrát!"

Nicméně ač první čtyři góly jsme, asi jakože ještě nerozehraní, lovili z naší sítě a černí se předčasně těšili, jak nám to nandaj o deset a více a plánovali, že o poločase ty týmy proházíme, nevzdávali jsme se a z lehýnka náskok černých stahovali (poločas 4:7) a po urputném boji až na 10:10, kdy s postupujícím časem černým již začalo trnout...Ale překvapení se nekonalo, před Mlátičkovo dělovkou ze dvou metrů jsem se radši skryl za tyčku, pak se nám nepodařilo pokrýt Jardu a jeho střely z dálky,o Štěpánovo dlouhých pařátech nemluvě...takže škoda, prohráli jsme 14:10.
Ale i tak nás to těšilo.

G.

...než bude report

2. března 2017 v 8:07 | G.