Pupkan není z cukru

Červenec 2017

Od Vlášků na Hubertus

27. července 2017 v 10:24 | Gadži
Nadpis plně vystihuje popis včerejší trasy, aby to bylo květnatější, tak hlásím, že ač meteoradar hlásil všude a pořád déšť, na startu U Vlášků nepršelo a bylo nás tam jedenáct. A že mraků sice bylo dost ale ne a né začít pršet, tak jsme se přece jen v šest hodin rozhodli aspoň někam kousek vyrazit, se lehce zahřát....volba padla na Hubertus. Dojeli jsme, nezmokli jsme, dali jsme něco k zakousnutí a pár Krušnohorů (já myslim, že byli nealko, ale blíže jsem to nezkoumal. Ale tak určitě, protože jinak bych se po pěti kousích určitě hrozně motal a na kolo nesedl, takhle jsem úpně fff poďohe voe dojel domů).

Příšít týden sraz U Rožců a 17. 30 odjezd směr Horní hrad..nezapomeňte dobít svá světélka, blikačky a čelovky, již se brzy stmívá.

A ještě prosím o pozornost: otevírám diskuzi na téma DRES

Nejmíň pět lidí už potřebuje nový (a tento počet má většina firem jako minimální pro zahájení výroby).

Možností máme několik: pokračovat v současném designu a u firmy Kalas ( pozn. je na výběr řada materiálů od dražších funkčních jemných a prodyšných až po odolnější, méně funkční až igelitové, ale levnější a od nechutných obtažených silničních rozepínacích na zip až po volné MTB bez zipu ( Kalas )

Nebo oslovit jinou firmu ( hodně se mluvilo o chomutovských Sweep) , zda jsou schopni nám rovněž udělat tento pivní design nebo, že jsem zaznamenal kladné reakce, tyto společenské (ev. místo černé v žluté či nějaké pivní variantě) samozřejmě s pupkaním pivním logem na zádech)


Tákže:
kdo je pro zůstat u Kalas a pivního?
Jiná firma a pivní?
Jiná firma a kravata/ motýlek + ev. jiná barva saka?


------------------------------------------------------------------------------------
reklama:

Sáňky v létě..

26. července 2017 v 11:27 | G.
...a jak se hodily


Koupačka a kochačka

20. července 2017 v 13:54 | Gadži
Po dvoutýdenní pauze (whatsapp zabíjí blog, lenoši ! ) vám přináším čerstvý report z včerejšího pupkaního dne a časem přidám pár fotek z nedávných akcí, který si posíláme do telefonů....(FOTKY ZDE)


U Vlášků se sešlo 11 žáruvzdorných Pupkanů, trasérství se chopil Burák, který nás přes zajímavé brdky (které by mě, nemít motůrek, asi zabily) protáhl lesy kolem Linhartu a dovezl se zchladit na koupák v Březové....to týmu B a pár dalším víceméně stačilo,někdo měl problém s přehazkou, někdo chvátal na grilovačku, tak jen pětice se nechala Burákem nalákat na výšlap k Moučným pytlům ("Přírodní památka Moučné pytle se rozprostírá kolem Jeleního vrchu v CHKO Slavkovský les. Na území se nachází několik skalních výchozů a skalek s odlučností žuly, které vytváří tzv. mrazové sruby" ), což jsme ale ještě nevěděli, o co jde. Každopádně z Doubí tam vede poměrně dlouhý a strmý kopec-takže Burák si po asi 200 mětrech při přehazování přetrhl řetěz a v témže okamžiku se Dykotovi, když si chtěl také přehodit z dědka na ještě většího dědka, kterého ale nemá, dostal řetěz mezi kazetu a výplet a jeho vyprošťování ho od dalšího pokračování jinam než do Evropáku (potažmo Hájecký,jak se pak ukázalo) odradilo, přestože mu Burák přesvědčivě lhal, že už jsme v půli kopce a že to nejhorší má za sebou a že si pytle nesmí nechat uniknout..Cha cha cha. V 5 lidech jsme k Moučným pytlům asi za 30 minut šlapání víceméně furt do kopce skutečně dorazili a mě bolely nohy i na elektru. Že bylo i v lese vedro a nebylo tam pivo, tak jsme Buráka moc nechválili, ale aby náš zážitek a žízeň byla o mnoho intenzivnější, tak nás vyvezl ještě dál přes Kozí hřbety blíže k Lokti na další skálu s nevýdaným rozhledem na Ohři (v mapy.cz se to jmenuje Vyhlídka).

Hezké to bylo,slunce se blížilo k horizontu a tak konečně zavelel k návratu do Evropáku...kde jak se ukázalo, bylo na terásce totálně narváno a nikdo z naších... naštěstí jeden stůl zrovna platil, tak do 5 minut už jsme měli chlazenou Plzíňku před sebou a příjemné počasí vydrželo až do půlnoci.