Pupkan není z cukru

FLO XII

21. prosince 2017 v 0:30 | Gadži

Z dnešního flo a pak pár pivek a mnoho řízků v Evropáku jsem plný dojmů, že ani nevím,co napsat dřív, určitě zas zapomenu něco důležitého napsat...nebo to udělám schválně, aby ožily komentáře.
Zkušení kapitáni Dykot a Jarda- první volil Dykot a tak k sobě získal 5 hráčů, zatímco Jarda jen čtyři.
Bílí: Dykot, Lubo, Mára, Filip, Martin S. a já.
Černí: Jarda, Sršáň, Štěpán, Michal a v bráně převážně Mlátička. U něj se na chvilku zastavím, v evropáckých kuloárech běžela hláška, že před zápasem měl nějakou alergickou reakci snad na dres, tak si vzal (anti)doping v podobě antihistaminika, které na alergii výborně zabralo, avšak asi poněkud přibrzdilo jeho reakční časy a rozhodilo zaostřování na míček..ale obětavý byl jako vždy,jen se někdy vrhal na opačnou stranu ,než útočník střílel ;-)

Do zápasu lépe nastoupili bílí, po pár minutách vedli 2:0,ale černí ještě stačili srovnat a chvíli držet tempo. Bíli zabrali a jednu chvíli poskočili do vedení i o 4 góly (či 6?). Černí zase kontrovali a ještě do poločasu to stáhli na 12:14 a po poločase naposledy srovnali na 14:14. A pak už se vezli. Bílí rozehráli svůj koncert nahrávek, obrannných zákroků, přečíslení a brejků, Filip z brány báječně rozehrával a i když jsem mu to občas kazil, že jsem třeba z ničeho nic před naší bránou upad a ztraceného míčku se chopil Sršáň a nekompromisně zavěsil, černí již neměli šanci. Krom chorálů došlo na naší dvojčlenné střídačce i na mexickou vlnu a zavzpomínali jsme na Olafa. Byla to velká radost, skoro co akce to gól. A s kažým dalším gólem rostlo seběvědomí bílých a chuť útočit(a přitom nezapomínali na obranu), zatímco na černých bylo vidět, že už se jim ani moc hrát nechce.
Při závěrečném hvizdu bylo skóre 30:17 pro bílé. Zlí jazykové (nebo milí vtipálci) tvrdí, že ke konci už bílí ani gól nechtěli dát, protože počítadlo máme jen do 30.

Oslavenec Martin pak v Evropáku zasponzoroval řízečky, za což děkujeme a všichni gratulujeme!

Další radostná zpráva nás zastihla při odchodu-dostali jsme zas voucher s velice,velice milou částkou na útratu v Evropáku (4000)!
Příští týden nás tam asi bude málo, tak to necháme spíš na leden či únor....

Gadži

p.s. Tabulka po 12.kole
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Olaf Olaf | 21. prosince 2017 v 21:24 | Reagovat

Já bach jen připomněl držitele rekordů. Minulý zápas byl rekord v nejméně vstřelenych golů (8) a tento zápas nejvíce obdržených golů.(30) And the winner is...???? :))))

2 Gadži Gadži | 21. prosince 2017 v 22:02 | Reagovat

...doplňuji čárky a za chvíli zveřejním tabulku po 12.kole. Nejvíce výher ( a žádnu prohru) má stále Olaf. A nevím jestli to nesouvisí s tím, že ty čárky připisuju já, každopádně koukám, že, alespoň  co se výher týká, jsem se šesti na druhém místě já! A připomínám- příští týden 27.12. flóčko je!

3 Dykot Dykot | 21. prosince 2017 v 22:57 | Reagovat

Zase mě jednou to flóčko teda hooodně bavilo. Mám pocit že to nakonec bylo 30:16 a ne 30:17, ale na té černé ostudě to moc nemění. To co naše hvězdná formace předvedla od stavu 14:14 nemá dlouho obdoby, na co jsme šáhli to tam padlo a naše nadšení rostlo stejně rovnoměrně jako frustrace našich soupeřů. Na sváteční utkání 27.12.17 se těšim minimálně stejně jako na dárky pod stromečkem, i když se bojim že dostanu na prdel, roztřískám hokejku a pobleju palubovku  směsí řízků, salátu a štrůdlu.......

4 Gadži Gadži | 21. prosince 2017 v 23:45 | Reagovat

Skončilo to v půl osmý a skore bylo půl šestý(17:30) to jsem si na 50 % jist

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama