Poslední mač roku 2017 přilákal šest odhodlaných.

Standardní losovačka hokejek určila kapitány Martina S. a Filipa.

Černí: Martin, Sršáň, Dykot
Bílí: Filip, Štěpán a já.

První gól jsme inkasovali my bílí, pak ještě jeden, pak se jsme to stáhli a celou první půli to bylo střídavě gól-vedení, gól- vyrovnáno, gól - vedení, gól vyrovnáno. Poločas myslím 14:12 pro bílé. Pak ještě jednou černí zabrali a šli do vedení, ale nedali jsme se, pár neproměněných tutovek černých, pár našich povedných akcí, párkrát jsem hrozivou střelu úspěšně vytěsnil vanou, něco polapil Filip a postupně jsme začali navyšovat skóre až na závěrečných 31:24.