Dost nejapná účast-sešli jsme se 3 na 3 a na cestě byl Michal

Štěpán to navrhoval bez losování rozdělit na já, Víťa, Mlátička a možná Michal (který letos chodí spíše sporadicky a teprve se rozstřeluje) proti jemu, Filipovi a Martinovi- při rozpětí Štěpánovo a Filipovo paží nám to nepřišlo jako vyrované rozvržení sil, tak se vylosovali kapitáni: já a Filip

Černí: já, Štěpán, Mlátička (a v druhé půli Michal)
Bílí: Filip, Víťa, Martin (a opožděně v prvé půli Michal)

Tak (nejen) v první půli byli bílí běhavější a měli více ze hry a lépe využívali na rozehru brankáře - otevřeli skóre a pak gól přidali, my jsme ale brzy kontrovali střelami z dálky a srovnali, pak se vedení tu i tam přelévalo , poločas 10:10. I druhý poločas byl vyrovaný, možná bílí na chvíli o 2-3 góly odskočili, ale zase jsme se dotáhli a možná bychom i srovnali, ale když necelou minutu před koncem Víťa Štěpána fauloval a Štěpán to zahlásil a přestal hrát, tak ale Michal si toho nevšiml a v akci pokračoval a netrefil a už bylo pozdě na reklamaci a nové rozehrání... čas vypřšel... Bílí vyhráli 26:25 a já byl rád, že jsem to přežil.
Celkové hodnocení výkonu černých: na to že neběhám a na ten počet nevynucených chyb, co jsme vyrobili je ten výsledek nádherný o občas se nám povedla i hezká akce.

Uběhaní jako psi jsme i přes protesty absentérů uvažovali, že jim za trest prožereme voucher...ale udrželi jsme se.