Pupkan není z cukru

FLO XVII

25. ledna 2018 v 9:58 | Gadži
Avizované Filipovo narozky a řízečky a napjaté očekávání, jestli bude zlom a Olaf už konečně prohraje a Sršáň po dlouhé době vyhraje, přilákaly na sportoviště skoro dvojnásobek aktérů než minulý týden.

Kapitáni: Olaf a Martin

Černí zvoleni: Olaf, Sršáň ( i když se bránil), Štěpán, Mlátička, Dykot, Michal a Kulík.
Bílí: Martin, Lubo, Filip, Mára, Víťa a já.

My bílí jsme měli trochu větší strach, že dostanem na prdel, tak jsme prvních dvacet minut hráli úplně naplno v útoku a maximálně koncentrovaně a svědomitě v obraně, ztracených míčů a nevynucených chyb bylo minimum a povedlo se několik útoků, zatímco Filip držel nulu, tak se nám povedlo vytvořit si asi rozhodující náskok 6:0, než se Sršáňovi povedlo poprvé zaskórovat. Zázračný obrat jako kdysi se ovšem nekonal, góly sice přibývaly, ale na obou stranách a více jsme jich dávali my ... početní převaha černých na střídačce se asi ukázala být nevýhodou, přeci jen se tolik nedostávali do hry a když po střídání vběhli na palubovku, hráli více roztržitě/rozevlátě a ztráceli často kontrolu nad míčkem, což byla voda na náš útočný mlýn.
Bílí zvítězili 19:11.

V Evropáku se konali výtečné slíbené řízečky a pivní osvěžení a i poražení byli maximálně spokojeni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gadži Gadži | 25. ledna 2018 v 12:52 | Reagovat

Málem bych zapomněl na samochválu: v druhém poločase,kdy už jsme měli dostatečný gólový náskok,  sáhl jsem po své nejstarší olupující se florbalce,co mám  na zorro triky, že už by bylo načase ji vzteky po nějaké nevydařené akci zlomit ( mám ve futrále koupenou novou a další dvě náradní), ale chudinka se asi lekla a během jednoho střídání co střela vyslaná na bránu to gól, až z toho byl hattrick a pak už jsem si musel sednout a pro tentokrát jsem ji ještě ušetřil.

2 Štěpán Štěpán | 25. ledna 2018 v 12:52 | Reagovat

Bylo to moc rychlý, moc lidí, moc zbrklý, moc testosteronu.. zlatý 3 na 3.

A co se pak dělo v Evropáku, to nemá obdoby a žádám přísné disciplinární potrestání - nejsme ani cestovka, ani pojištovna a nový členy nebereme, takže to chování nechápu! A přitom jsme si s klukama u NAŠEHO stolu tak pěkně povídali - třeba o tom, jak v Livignu napadlo hodně sněhu. :-)

3 Filip Filip | 25. ledna 2018 v 13:07 | Reagovat

Hoši děkuji za krásný večer a bonusový  narozeninový dar, který vejde do  florbalových minidějin:  trojitý hattrick Ráďovo proher plus jedna k tomu, výkonostní pád až na dno u bývalého Pupkana Olafa, kdysi  zadečkem útočící Dykot ztracený v kérovaném dekoltu ... vzpomínám, usmívám se a děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama