Pupkan není z cukru

Únor 2018

FLo XIX

8. února 2018 v 14:26 | Gadži
Včejší skoro debakl černých je za námi, spoustu věcí jsme si řekli v Evropáku, tak kdo nebyl a neslyšel:

černí: Mára, Sršáň, Já, Mlátička, Kulík
bílí: Olaf, Lubo, Štěpán, Martin, Víťa

Řekl jsem si, tento report napíšu pozitivně - takže, slušné individuální výkony černých, ale kolektivní nic moc, v první řadě nám vázla souhra v obraně, skoro bych řekl, že chvílemi nebyla žádná, nebo strašně nedůsledná, podtrženo hrubkami při rozehrávce a (ne)úspěšností mizerné a nepříliš časté střelby na bránu, sečteno - první gól dáváme, až když prohráváme 4:0....hele, nejde za černé psát pozitivně...Do poločasu přidáváme už jen jeden gól a prohráváme pvní půli 13:2...o přestávce si něco řekneme o útoku i obraně, chvíli to jde, ale bílí jsou dnes prostě lepší, po dalších 5-10 minutách je jasné, že se kázání minulo účinkem, dostáváme další a další góly, jde na mě pocit až totálního zmaru, nefuguji a když obránci přede mnou neubrání jednu celkem nekomplikovanou situaci, rezignuji, vůbec nemám chuť v tu chvíli být v bráně, pouštím laciný gól, pak přidávám ( a Mára taky ) jeden vlastní a nakonec si zoufale a vyčerpaně lehám do brány...což, jak se posléze ukázalo, nebyl špatný tah a nakonec to mělo aspoň trochu efekt-nebylo možné nám dát gól po zemi a mohl jsem se semtam blýsknout lapením míčku ve vzduchu, pak jsme se na chvíli střelecky chytli či spíše, bílí zvolnili a nechali nás se chytnout... ale nic naplat: prohráváme propastným rozdílem 25:13. Jo Martin v bráně (a rozehrávce) bílé taky dost podržel, tak jsme ho cestou domů vyhlásili hráčem uktání.
Měl jsem ze sebe v Evropáku trochu špatný pocit, že jsem na hřiští káral své spoluhráče a tím jsem jim možná hru znechutil (a pak i sám vyrobil neskutečný minely) ,ale uklidňoval mě Olaf, že kárání je málo, když se dál prohrává, je třeba svůj tým pořádně seřvat a zjebat, že jsem byl příliš sametový...No, hned jsem se cítil líp. A taky, že jsem neřídil a mohl si dát několik plzní ... nevím jak vám, mě ale poslední dobou nějak nedělá dobře- v noci jsme vyprodukoval neuvěřitelný množství plynu, jehož explozivní či eruptivní odchod mě do rána několikrát vzdubil. A asi nejen mě. A ráno mě teda pěkně bolela hlava ( ale to mohlo být jen z cikár).

Není těžké uhodnout kdo vyhrál:

A 14.2. flo není.

G.

FLOX XVIII

1. února 2018 v 12:46 | Gadži
Zdá se, že pokud se neřekne "budou řízky", účast je velice chabá.

Z platících nepřítomni: Olaf, Mára, Lubo, Kulík, Mlátička, Michal , Jarda , Vítek, Itzbina.

Kápo černých Štěpán svým kamenem otupil mé kapitánské nůžky a bral jako prvního jistotu do branky Filipa, já, že tomu chlapci stále věřím, jsem si do bílého baletu vybral Sršáně, Štěpán pak Dykota, já Martina a poslední draftovaný byl Víťa, který po domluvě první poločas hrál s černými a druhý s bílými (bez střídání ve třech bychom druhou půli taky nemuseli přežít) a všechny nás uběhal a s oběma týmy vyhrál.
Do zápasu 3 na 3 jsme lépe vkročili my, co jsme první půli hráli bez střídání, ale nadějné vedení 2:0 jsme dlouho neudrželi, černí habáni srovnali a brzy šli do vedení a poločas vyhráli 14:10. Po poločase k nám dle plánu přestoupil Víťa a pomohl nám jejich nadějné vedení eleminovat-srovnali jsme myslím na 20:20, pak 10 minut před koncem zas černí vyhrávali o 3 góly a v nervydrásajícím závěru jsme dvě minuty před koncem srovnali na 24:24 a že již gól nepadl, Sršáň mohl slavit ukočení šňůry proher a my ostatní první letošní remízu.

Komorní atmosféru v Birelem velice špatně zásobeného Evropáku přišli pozvednout Kulda s Jéňou ( v Hájku nečekaně umřel Jim, co obsluhoval v hájecké knajpě - jo to je ten, co po něm Mára chtěl šnyt a on mu řekl "takže malý"- a zatím se náhrada nenašla,tak je zavřeno) a zase nás dost svrběli ruce s voucherem...tak jsem teď vymyslel, že jestli se nás zas někdy sejde 6-7, nebral bych ohledy na nepřítomné a udělal si s přítomnými večírek neplánovaně...(jeden z plánů možná je, nechat to na závěrečnou florbalovou středu 29.3.).


Příští týden snad v lepším počtu..a další týden jsou jarňáky- spousta z nás včetně mě bude pryč- tak asi flo nebude. Pokud by někdo měl enormní zájem jít si zatrénovat, dal bych mu čip....( pokud ne, ušetříme 975 Kč)

G.