FLOX XVIII

1. února 2018 v 12:46 | Gadži
Zdá se, že pokud se neřekne "budou řízky", účast je velice chabá.

Z platících nepřítomni: Olaf, Mára, Lubo, Kulík, Mlátička, Michal , Jarda , Vítek, Itzbina.

Kápo černých Štěpán svým kamenem otupil mé kapitánské nůžky a bral jako prvního jistotu do branky Filipa, já, že tomu chlapci stále věřím, jsem si do bílého baletu vybral Sršáně, Štěpán pak Dykota, já Martina a poslední draftovaný byl Víťa, který po domluvě první poločas hrál s černými a druhý s bílými (bez střídání ve třech bychom druhou půli taky nemuseli přežít) a všechny nás uběhal a s oběma týmy vyhrál.
Do zápasu 3 na 3 jsme lépe vkročili my, co jsme první půli hráli bez střídání, ale nadějné vedení 2:0 jsme dlouho neudrželi, černí habáni srovnali a brzy šli do vedení a poločas vyhráli 14:10. Po poločase k nám dle plánu přestoupil Víťa a pomohl nám jejich nadějné vedení eleminovat-srovnali jsme myslím na 20:20, pak 10 minut před koncem zas černí vyhrávali o 3 góly a v nervydrásajícím závěru jsme dvě minuty před koncem srovnali na 24:24 a že již gól nepadl, Sršáň mohl slavit ukočení šňůry proher a my ostatní první letošní remízu.

Komorní atmosféru v Birelem velice špatně zásobeného Evropáku přišli pozvednout Kulda s Jéňou ( v Hájku nečekaně umřel Jim, co obsluhoval v hájecké knajpě - jo to je ten, co po něm Mára chtěl šnyt a on mu řekl "takže malý"- a zatím se náhrada nenašla,tak je zavřeno) a zase nás dost svrběli ruce s voucherem...tak jsem teď vymyslel, že jestli se nás zas někdy sejde 6-7, nebral bych ohledy na nepřítomné a udělal si s přítomnými večírek neplánovaně...(jeden z plánů možná je, nechat to na závěrečnou florbalovou středu 29.3.).

Příští týden snad v lepším počtu..a další týden jsou jarňáky- spousta z nás včetně mě bude pryč- tak asi flo nebude. Pokud by někdo měl enormní zájem jít si zatrénovat, dal bych mu čip....( pokud ne, ušetříme 975 Kč)