Pupkan není z cukru

22.flo

8. března 2018 v 11:24 | Gadži

Kapitán černých Olaf s právem první volby: Lubo, Jarda, Sršáň, Dykot a Otloukánek (dříve Mlátička, ale že už 22 zápasů nefauloval, naopak, schytává neuvěřitlený rány míčkem a florbalkama od surových střelců a útočníků, tak dostal novou přezdívku )
kapitán bílých Martin: Mára (nově zvaný hlavně soupeři Mlátička, ale podle mě to fauly nebyly), Filip, Štěpán, Víťa a já


A bereme to vážně. Sešlo se nás 6 na 6 a v šest je buly, tak když Kulík těsně přes šestou volal, že za chvíli vyrazí z práce a komu má pak brnknout, aby mu otevřel, normálně se žádný dobrovolník nenašel ...je pravda, že i kdyby se našel, asi by neměl čas ke dveřím odběhnout, páč se hrálo ve vysokém tempu a na střídačce dlouho nikdo neseděl (samozřejmě už kdysi na Hubertusu jsme říkali, že pozdní příchody jsou nepřípustné,ale být nás 3 na 2 přimhouříme,včera nebylo v šatně skoro kam sednout ). Poměrně dlouhé čekání na první gól, který si myslím, že padl do naší brány po mé chybě v rozehrávce ( mě se včera vůbec nedařilo jednak ubránit Luba a už vůbec ne nějak přejít či rozehrát přes Jardu,kterej mi ten míček asi 10xsebral a tak nějak celkově jsem v našem týmu kazič a slabina byl já...ale na rozdíl třeba od Olafa jsem dal dva-tři góly ). Naštěstí měl včera svůj den Mára, který skóroval tu z brejku, tu prokličkoval faulnefaul mezi několka útočníky, tu bomba z dálky, tu super nahrávka, Víťa a Filip za mě taky zachránili a uběhali co se dalo a Štěpán se taky neflákal, tak to hoši brzy srovnali a šli jsme do vedení a vůbec převážnou část zápasu jsme to byli my, kdo o gól vedl a černí museli dotahovat.... poločas 5:5 (málo gólů, že jo!?) . Pak šli na chvíli černí do vedení Otloukánkovo dělovkou z půlky ( jsme si s Márou-Mlátičkou navzájem mysleli, že ho má bránit ten druhej, tak měl spoustu prostoru a času na střelu a pak se nám to samý stalo i se Sršáňěm), ale hned po rozehrávce jsme to zase srovnali a za další chvíli i otočili... o dva góly to bylo za stavu 11:9, pak ještě černí naposledy zahrozili 10. gólem. Že si od začátku na nás dost věřili, ale zápas se vyvíjel jinak, než si představovali, byli z toho ke konci už moc rozhození na to, aby založili kloudnou akci, tak jim tam myslim Martin a Štěpán ještě 2 goly přidali a tak bílí zaslouženě vyhráli 13:10.

V Evropáku paráda. Po minulé a předminulé návštěvě, kdy to pokulhávalo, to tam teď fungovalo eňo ňuňo (skoro si říkám, jestli nečetli kritiku na našem blogu)...nasadili na nás obě mladé blonďaté servírky, které byly milé, rychlé, pozorné a nic nezapomněly. Filip partě piánových stěhováků platil řízky, já přihodil pizzy a byl to fajn večer, i když jsem byl na Birellu-Mattonce a kapučínu.

G.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Filip Filip | 8. března 2018 v 13:25 | Reagovat

Hoši, po rozlosování to vypadalo na rychlou smrt, ale KLOBOUK DOLŮ, jak jste zodpovědně bojovali o každý metr haly Tubex až do vítězného konce. Respekt ! pozn: omačkané rameno z transportu piana si v ničem nezadá s rostřílenou hrudí

2 ViV ViV | 8. března 2018 v 14:01 | Reagovat

Bylo to hezký, bez nervů a vulgarismů, klidná a pohodová neunavující hra až do vítězného konce... :)

Hostitelům dodatečně děkuji za catering, byl znamenitý!

ViV

3 Olaf Olaf | 8. března 2018 v 15:12 | Reagovat

stalo to za hovno:)))))))

4 Štěpán Štěpán | 9. března 2018 v 11:01 | Reagovat

Družstvo lůzrů proti machrům. Tak tomu říkali v Evropáku, kde se cpt. černých vyjádřil, že měli lůzry rozsekat o 10 golů. S postupem večera i o 20..., pak nevím, šel jsem domů. Jarda mi při úvodní rozehrávce přátelsky nabízel, že kdyby to bylo blbý, můžeme to v půlce proházet.... Tak takové jsem měli vyhlídky!

Pro mě velký obdiv Vítovi, který hrál svůj životní zápas a Otloukánek, který tam po zemi vychytal vše.
Poděkování Filipovi za řízečky a Gadžimu za pizzy a piva!

5 sršáň sršáň | 9. března 2018 v 13:12 | Reagovat

ješte si pošlete srdíčka borcíí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama