Pupkan není z cukru

25. a asi poslední mač ročníku 2017/2018

30. března 2018 v 1:50 | GADŽI
černí ve čtyřech: Dykot, Michal, Filip, Víťa
Bílí v pěti: Martin, Sršáň, Štěpán, Otloukánek a já.

Ze začátku nám to jde. I mě. Brzy vedeme 3:0. Pak se chytá střelecky z brejků Dykot a stahuje na 3:2....pak je to dlouho jako na houpačce. Ještě chvíli vedem, pak zas chvíli černí, chvíli my, chvíli černí ale furt maximálně o gól. Pár sporných momentů na obou stranách. Tu zas vedeme o 2 góly, pak o jeden prohráváme. 10-15 minut před koncem skore 16-16. Černí tlačí a nebezpečně dotírají, ale postupně jim dochází síly. Chybují v rozhrávce časteji než my, neproměňují tutovky. My ano. A kapitán Martin v rozhodující chvíli trefuje z nemožného úhlu do vinglu a dostává nás do bezpečného vedení.

Konééc: bílí 20:16 černí

Evropák. Kanálový smrad linoucí se od nevímekud přetrvává. Ale obsluha svižná. Máme stále co pít. Já však řídím, tak popíjím Korunní - "VODU, KTERÁ VÁS" (podle reklamy)" UDRŽÍ V IDEÁLNÍ ROVNOVÁZE". No nevím. Nebýt chlapci objednána špenátová, sýrová , nějaká cibulová a klobásová pizza, asi bych do půlnoci v rovnováze nebyl. Každopádně v deset jsem velel odchod. Ale nikdo z posádky mě neposlechl. V jedenáct už to bylo lepší. Proběhlo velké ústupové. Moc rychlé. Tak ještě jedno. No ale na ústup se pije šnyt. Tak ještě šnyta. A hele maj nějakou Master Velikonoční Zlatá 13.tak ústupovou....Ještě malou ústupovou.... Kucí, půlnoc, já už fakt jedu.... Gadži počkej, my už si pivo nedáme... Pane vrchní 5 hrušek...Ale jó. Po ovoci už se jelo.

A za týden se nedočkavci a natěšenci zaradují: první letošní oficiální bajková středa: sraz 17.00 u Vlášků. Předpokládaný odjezd 17.30- trasa dle počasí a cíl: KULDOVNA!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulda Kulda | 30. března 2018 v 7:53 | Reagovat

Konečně!!

2 Stepan Stepan | 31. března 2018 v 19:50 | Reagovat

Nádherný zakončení FLO sezony. Lepší to už snad být ani nemohlo... Je uměním přestat na vrcholu, takže příští týden vymetu bajk ze sklepa a hurá směr Kuldovna!

3 Sršáň Sršáň | 4. dubna 2018 v 15:46 | Reagovat

konec kujva, zrovna když přicházela vítězna šňůra, no nic tak ve středu na to vyj.. kolo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama