Pupkan není z cukru

Duben 2018

4.vyjížďka

30. dubna 2018 v 14:09 | Gadži
Řeknu vám, report s obrázkama dobrý nápad, ale je s tím hrozný sraní, pokud je těch fotek víc. A výmýšlet a dopisovat k tomu rádobyvtipné popisky je úplný jebání...budu-li někdy znovu požádán...se na to příště asi vys... Mrkající Dám fotky do galerie a basta.

Trasér Mára nás protáhl od Vlášků přes Novou Roli do Chodova, zpět přes Mírovou a do Evropáku (tým A bez mezi piva, Béčko se na občerstvení trhlo v Roli) ...


Startovní

Olafovo "plnovous" čekající na výhru VK Karlovarsko

1.kopeček- s úsměvem

Sršáň na trailu

Vychcaní

Kupředu

Pozor, zákruta

Nad stádem koní...

Na elektru vždy radostně

Nová Role-most

Sršáň a teleskopka dolů

Tady mnoho z nás v životě nebylo

ale tady jo

Pivo teda cíl už je blízko

friendly Evropák..úschovna kol

Ale jako velká mňamka!!! Doporučuju!

Dykot se Sršáněm milujou šnyt...

Pochvala pro obsluhu-slečna fakt kmitala.

POZVÁNKA

19. dubna 2018 v 21:50 | -od: Miloš Dvořák

(pozn. správce blogu: zveřejňuji e-mail, co přišel Vítkovi)

Milí kamarádi, sousedé a příznivci budoucího pivovaru na Ryžovně!


Jestli všechno dopadne jak má, v průběhu letošního léta otevřeme pivovarský výčep s občerstvením - šalandu Pivovaru Ryžovna. Zatím ještě nevyužíváme vlastní pivovarskou technologii, ale vaříme ve spřátelených pivovarech a ladíme recepty. První zkušební várka piva nám zraje a veřejnosti ho oficiálně představíme 16/6/2018 v parku Grébovka v Praze na Apetit Pikniku.

Jsme ale patrioti a úplně první půllitry našeho prvního piva vařeného "ve velkém" bychom chtěli vypít s Vámi, místními, přímo u nás na Ryžovně. A aby to byla akce zajímavá nejen pro pivaře, ale i pro jejich blízké, spojíme tuto ochutnávku s pálením čarodějnic.

Udělejte si čas a přijeďte k nám na budoucí pivovar Ryžovna, který vzniká v budově bývalé školy,
30/4/2018 od 14,00 (zapálení ohně v cca 18,00).
Připraven pro Vás bude k ochutnání světlý ležák Boží Dar (zatím budeme čepovat do kelímků, ovšem znalci si jistě raději dovezou vlastní půllitr), abertamské špekáčky a chleba z Rychnova.
Budeme moc rádi, pokud se na výsledky naší dosavadní práce přijedete podívat a seznámit se přímo na místě s našimi dalšími plány. Ale hlavně se těšíme na Vaše názory na nové pivo, jehož chuť, barvu i říz budete moci hodnotit i přímo s naším sládkem.


Parkovacích míst máme dost.


Těšíme se na Vás!

(další pozn. správce blogu: z plánovaných akcí o kterých krom Smrku vím:
16.6.2018: Karlovarský AM Bikemaraton České spořitelny... masovka, ale doma, pánové.... pro MTB lazy beer team povinnost!? Teda krom těch, co jednou reprezentovat do Klagenfurtu...
23.6.2018: Kolovák
6.7.2018: Kuldovo narozky v Hájku a nebo v Lokti koncik: Tři sestry + Horkýže Slíže- Radegast tour 2018
26.9.2018 zakončení sezóny + časovka?
3.10.2018 flóčko

A Dykot slíbil propozice na kulturně cykloturistickou akci nazvanou asi "Rezavý šlapák" ( kultura bude spočívat v tom, že na daném místě vztyčíme či zabodneme do země rezavý šlapák, poblíž zakopeme flašku něčeho dobrého a jednou za rok tam přijedeme, zase ji vykopeme a dáme si z ní po kalíšku) - možná jsme už i určili termín,ale nikam jsem si nenapsal, tak nevím).

G.)

Dík za připomenutí:
8.6. Pivní maraton Hájek
16.6. XTerra Ostrov

3. vyjížďka

19. dubna 2018 v 11:28 | Gadži

Sraz U Vlášků v podstatě v létě a léto vydrželo až do cíle opět U Vlášků. Dykot nás protáhl kolem Velasu přes Nivy, Děpoltovice, občerstvení v Nové Roli, dále přes Mezirolí, Čankov, Sedlec a Bohatice. Trasa převážně v lese se spoustou sjezdíků, asi i občas stoupání,ale určitě to nevím, na elektru to nějak nevnímám ;-) Teda jedno trio vytvořilo ortodoxní B-tým - u Velasu chtěli gynekologickou vložku- pivo u Vagíny, ale měla zavřeno, tak si museli dát tři na hrázi. A do cíle dorazili až po Áčku.
Za týden trasér Mára...při vymýšlení cíle nezapomeň: život je moc krátký na to, abychom pili hnusné pivo!

G.

2.VYJÍŽĎKA-minireport

17. dubna 2018 v 20:37 | AUTOR: Dykot

Zuřivě se omlouvám, a i když je to už off topic, píšu opožděnej minireport...
Na startu U Vlášku výrazně slabší účast- tuším že asi tak poloviční- prostě jak neni zajištěnej catering, tak to spoustě panáčků Pupkanů nevoní... Někoho bolej zádíčka, někomu se asi vybila baterka v elektropéru, někdo zřejmě jezdí za barákem s bagrem aby stihnul vybudovat Pupkaní nálevnu v předtermínu a někteří pravidelní florbaloví účastníci si nenašli chvilku na bajka v letošní sezóně ještě ani jednou!!!
A přitom to byla taková krása! Jeli jsme hezky spořádaně celý hejno pospolu od startu až do cíle, vyšlápli Drahovicema ke hřbitovu, pak stoupajícím traverzem na červenou přes novou Pražskou, za kterou se díky štědré unijní dotaci podařilo nějakým čůrákům konečně z rozbité pěšinky táhnoucí se bukovým lesem za pomoci těžké techniky vyrobit nádherný 3 metry široký přivaděč s gabiony a rozšířenými úseky, kde se v pohodě vyhnou 2 kamióny s Matonkou. Krásně utažený mikroštěrk se doufám brzo pokryje hlaďoučkým asfaltovým kobercem, okolí ozdobí značky a patníky s odrazkami a chudák bajker se již nebude muset natřásat na kamenech, kořenech a bloudit. Eurohujerská zvůle naštěstí ZATÍM končí u potůčku Hloubek, takže se hnusně panenskou přírodou probojováváme do Sedlečka, u školky v Šemnici sjíždíme k mostu a pěšinou podél vody na druhé straně přijíždíme na Hubertus, kde vyhlížíme boudu stlučenou z (asi pěti) smrkových prken, a kde (jak pevně doufáme) zopakujeme loňský rituál otevírání Ohře pomocí piva a panáků, ale nikde ani živáčka... Takže pokračujem až do Dalovic Pod Most, kde dáváme Plzeň, odmítáme pohoštění osmičlenné grupy pěti klobásami a kotvíme U Vlášků. Halušky, utopenci i bůček se zelim a knedlíkama tečou proudem, vrchní i štamgasti pokojně vyhulujou v hospodě Unie Neunie, krása! Tradiční návrat domu s blikačkama a narvanejma pupkama.
Líbilo se mi to! Smějící se
Dykot

2. vyjížďka

15. dubna 2018 v 21:10 | autor ještě není
...tak kdo byl trasér?

Chtěl bych pro naše čtenáře alespoň info, že start byl U Vlášků a kde byl cíl!?

G.

ZAHÁJENÍ PUPKANÍ MTB SEZÓNY 2018

6. dubna 2018 v 11:20 | Gadži

První dubnová středa se vyvedla náramně. Slunečno, nebe bez mraků a mraky zase bez nebe, stříbřivá voda řek a i zázraky jménem les, z výkřiku sojky poznáš jednou i ... pardon nechal jsem se unést. Prostě voe počasí na kraťasy a triko s krátkym a sešlo se nás U Vlášků 3 prdele (15 bajkerů a Míra na motorce...hele, neměl bys nějakej zfušovanej obraz, co by se dal dát do Kuldovny Mrkající ? )
Dali jsme startovní a hurá do pedálů po Dykotem ve Whatsappu nastíněné trase s mírnýma úpravama,hlavně když jsme někde v lese nad Čankovem místo pěšin a stromů natrefili na skoro asfalové náměstí s přivaděči jak na dálnici...tak zpět na lesní pěsiny a pak před Velasem otočka kormidla na Hájek a fofrem do Kuldovny na slavnostní přestřižení pásky.
Těm, co maj natrénováno, to přišlo krátký, ostatní byli rádi, že těch prvních 15-20 km přežili a bylo to krásný. Bouři a déšť jsme přečkali v Kuldově, kde se stoly prohýbaly pod neuvěřitelným množstvím proviantu, kamna hřála a pivo ze sudu mělo teplotu jak má mít. Laťka enormě vysoko....


G.

PIVNÍ MARATON 2018

4. dubna 2018 v 8:48 | Michal H.