Pupkan není z cukru

2.VYJÍŽĎKA-minireport

17. dubna 2018 v 20:37 | AUTOR: Dykot

Zuřivě se omlouvám, a i když je to už off topic, píšu opožděnej minireport...
Na startu U Vlášku výrazně slabší účast- tuším že asi tak poloviční- prostě jak neni zajištěnej catering, tak to spoustě panáčků Pupkanů nevoní... Někoho bolej zádíčka, někomu se asi vybila baterka v elektropéru, někdo zřejmě jezdí za barákem s bagrem aby stihnul vybudovat Pupkaní nálevnu v předtermínu a někteří pravidelní florbaloví účastníci si nenašli chvilku na bajka v letošní sezóně ještě ani jednou!!!
A přitom to byla taková krása! Jeli jsme hezky spořádaně celý hejno pospolu od startu až do cíle, vyšlápli Drahovicema ke hřbitovu, pak stoupajícím traverzem na červenou přes novou Pražskou, za kterou se díky štědré unijní dotaci podařilo nějakým čůrákům konečně z rozbité pěšinky táhnoucí se bukovým lesem za pomoci těžké techniky vyrobit nádherný 3 metry široký přivaděč s gabiony a rozšířenými úseky, kde se v pohodě vyhnou 2 kamióny s Matonkou. Krásně utažený mikroštěrk se doufám brzo pokryje hlaďoučkým asfaltovým kobercem, okolí ozdobí značky a patníky s odrazkami a chudák bajker se již nebude muset natřásat na kamenech, kořenech a bloudit. Eurohujerská zvůle naštěstí ZATÍM končí u potůčku Hloubek, takže se hnusně panenskou přírodou probojováváme do Sedlečka, u školky v Šemnici sjíždíme k mostu a pěšinou podél vody na druhé straně přijíždíme na Hubertus, kde vyhlížíme boudu stlučenou z (asi pěti) smrkových prken, a kde (jak pevně doufáme) zopakujeme loňský rituál otevírání Ohře pomocí piva a panáků, ale nikde ani živáčka... Takže pokračujem až do Dalovic Pod Most, kde dáváme Plzeň, odmítáme pohoštění osmičlenné grupy pěti klobásami a kotvíme U Vlášků. Halušky, utopenci i bůček se zelim a knedlíkama tečou proudem, vrchní i štamgasti pokojně vyhulujou v hospodě Unie Neunie, krása! Tradiční návrat domu s blikačkama a narvanejma pupkama.
Líbilo se mi to! Smějící se
Dykot
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gadži Gadži | 17. dubna 2018 v 20:51 | Reagovat

Nabíjím. Zítra jedu! Traséra prosím taky o cíl se žrádlem.

2 Štěpán Štěpán | 18. dubna 2018 v 8:13 | Reagovat

Vymetám pavučinky z kola a jdu dnes taky! ( Při dnešním počasí by to už bylo fakt trapný, počítám, že se ani nezacákám....)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama