Pupkan není z cukru

POZVÁNKA

19. dubna 2018 v 21:50 | -od: Miloš Dvořák

(pozn. správce blogu: zveřejňuji e-mail, co přišel Vítkovi)

Milí kamarádi, sousedé a příznivci budoucího pivovaru na Ryžovně!


Jestli všechno dopadne jak má, v průběhu letošního léta otevřeme pivovarský výčep s občerstvením - šalandu Pivovaru Ryžovna. Zatím ještě nevyužíváme vlastní pivovarskou technologii, ale vaříme ve spřátelených pivovarech a ladíme recepty. První zkušební várka piva nám zraje a veřejnosti ho oficiálně představíme 16/6/2018 v parku Grébovka v Praze na Apetit Pikniku.

Jsme ale patrioti a úplně první půllitry našeho prvního piva vařeného "ve velkém" bychom chtěli vypít s Vámi, místními, přímo u nás na Ryžovně. A aby to byla akce zajímavá nejen pro pivaře, ale i pro jejich blízké, spojíme tuto ochutnávku s pálením čarodějnic.

Udělejte si čas a přijeďte k nám na budoucí pivovar Ryžovna, který vzniká v budově bývalé školy,
30/4/2018 od 14,00 (zapálení ohně v cca 18,00).
Připraven pro Vás bude k ochutnání světlý ležák Boží Dar (zatím budeme čepovat do kelímků, ovšem znalci si jistě raději dovezou vlastní půllitr), abertamské špekáčky a chleba z Rychnova.
Budeme moc rádi, pokud se na výsledky naší dosavadní práce přijedete podívat a seznámit se přímo na místě s našimi dalšími plány. Ale hlavně se těšíme na Vaše názory na nové pivo, jehož chuť, barvu i říz budete moci hodnotit i přímo s naším sládkem.


Parkovacích míst máme dost.


Těšíme se na Vás!

(další pozn. správce blogu: z plánovaných akcí o kterých krom Smrku vím:
16.6.2018: Karlovarský AM Bikemaraton České spořitelny... masovka, ale doma, pánové.... pro MTB lazy beer team povinnost!? Teda krom těch, co jednou reprezentovat do Klagenfurtu...
23.6.2018: Kolovák
6.7.2018: Kuldovo narozky v Hájku a nebo v Lokti koncik: Tři sestry + Horkýže Slíže- Radegast tour 2018
26.9.2018 zakončení sezóny + časovka?
3.10.2018 flóčko

A Dykot slíbil propozice na kulturně cykloturistickou akci nazvanou asi "Rezavý šlapák" ( kultura bude spočívat v tom, že na daném místě vztyčíme či zabodneme do země rezavý šlapák, poblíž zakopeme flašku něčeho dobrého a jednou za rok tam přijedeme, zase ji vykopeme a dáme si z ní po kalíšku) - možná jsme už i určili termín,ale nikam jsem si nenapsal, tak nevím).

G.)

Dík za připomenutí:
8.6. Pivní maraton Hájek
16.6. XTerra Ostrov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | 20. dubna 2018 v 8:14 | Reagovat

8.6. Pivní maraton Hájek
16.6. XTerra Ostrov

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama