Pupkan není z cukru

5. vyjížďka- lázeňské lesy

3. května 2018 v 22:48 | Gadži
Na start jsem dorazil přesně ve chvíli,kdy se už pod taktovkou Buráka vyráželo od Vlášků směr Drahovice a lázeňské lesy-již po asfaltovém stoupání ke hřbitovu se málem zformovalo béčko, které by už rádo do Evropáku, ale trasér kramle beroucí jedince stíhal odchytávat a vracet do pelotonu, takže jsme po postupně po pěšinách s různě krásnými výhledy všichni společně vystoupali až k lešením obehnané Goethovce, i když chvílemi cestou padala na adresu traséra zejména z chvostu pelotonu spousta peprých a erotických nadávek.


Po sjezdíku a kusu po rovině se v nestřeženém okamžiku oddělilo trio či kvarteto, které odmítlo vystoupat na Ottovu výšinu a prchlo někam k výčepu. Zbytek si to však nahoru dal, pokochal se a pokračoval dál dolů a nahóru přes další a další brdky a růzé cesty necesty.


U Hůrek bylo jedno místo zvláště vypečené- bylo třeba lehce poskočit přes kládičku a zároveň se skrčit před větví rostoucí v úrovni hlavy. Další překvapení bylo po sjezdu od altánku na Richmondem, kudy se jezdí pivní triatlon-- je tam zbudovaný elektrický ohradník proti divočákům (a kupodivu to na Dykota a další Pupkany nějak nezapůsobilo) a pak o kus dál solidně rozmrdaná cesta od traktorů či buldozerů- teda děkujeme.


A vůbec jsme zas narazili na spoustu úseků, které vypadají, jako příprava na to, že někdo má moc asfaltu a rozhodl se, že s ním vojede půlku lesa. Fuj. Tak jsme sjeli ke Kome a když nad Letňákem zase začali stoupat, množily se hlasy volající po pivní osvěžovně. Po výjezdu a sjezdu z Karlovy vyhlídky došlo k finálnímu úprku dalších kusů a traséra jsme do závěrečného stoupání následovali jen tři, ale o to víc jsme si pak užili závěrečný sjezdík "Panorámou" až ke střelnici a pak Evropáku.
Pivní polévka opět nezklamala.
Důležité info:
Štěpán bude mít v pondělí 40 a tak ve středu zve všechny Pupkany: start klasicky u Vlášků, platí startovní a pak taky. Trasa se uvidí, hlavně to musí končit v nějaký dobrý hospodě :-)
Další středu ( 16.05. ) trasér Martin! Start v Doubí u něj v ordinaci a cíl taky, kde bude ochutnávka nového piva. Jen jeden soudek, nejsme žádní alkáči.....
Baner-má někdo pupkaní baner? Hodil by se tam.

P.s. jestli se vám ty obrázky na stránce načítaj stejně bizarně jako mě, jistě pochopíte, proč příště budu fotit asi tak v 10x menším rozlišení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulda Kulda | 4. května 2018 v 21:44 | Reagovat

tvl následující středy vypadají velmi zajímavě, jedu! a baner mám v Kuldovně, beru ho s sebou na start k Martinovi . ta poslední středa byla krásná, prchnul jsem včas a v Evropáku to bylo pěkný. Odjel jsem taky včas bez pumpování :-)

2 Mr Peanut Mr Peanut | 4. května 2018 v 22:08 | Reagovat

Jak jsou ta fota zavádějící! Takhle to vypadá, jako kdybysme jezdili po staveništi, přitom to byla jedna přírodní krása a druhou.

P.S. kdo všechno pumpoval?

3 Gadži Gadži | 5. května 2018 v 0:10 | Reagovat

Jen já a Sršáň...Dykot s Olafem tam nechali kola a jeli domů tágem....

4 product key product key | E-mail | Web | 25. května 2018 v 6:53 | Reagovat

Great, your article gives me useful information and a fresh perspective on the subject.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama