Pupkan není z cukru

20.6.2018

22. června 2018 v 12:38 | Vítek

Z takřka povinného postsvátkového trasérství, který jsem anoncoval na vocase, se vyklubala jak jinak cesta do Stružné. Jak jsem předpokládal , nezúčastnili se všichni největší srabi, co si říkají " tvrdý pupkanský jádro", ale zase nemohli mít kecy na dva příchozí novice Prtíka na ekole se švárou Pájou. Když se Štěpán dozvěděl o cíli, protáhl ksicht a startovní pivo mu zkyslo v mordě. Krom těchto zmíněných se posilnilo velkým a malým ještě dalších 6. Byl jsem tvrdej a vyhnal jsem je 17,45 na trasu s novýma prvkama přes Drahovice pod 3+++, přes hvězdárnu a Hůrky na Vítkovku. Mára cosi navrhoval jet sjezdem na březovkou část piváku kolováku, ale žízeň a hlad mě přiměla držet se kratší varianty na východ. Takže přes Kolovou kolem ranveje do Pily a po žluté, pak doprava brodíčkem k žalmanovské polňačce. Pro krásu houpavých sjezdíků a výjezdíků a slušnou kondici se zarputilostí pupkanů jsem zbytek teamu protáhl brodkem Mlýnskýho potoka přes Peklo, Novou vísku k Tašovickýmu lomu a dorazili jsme to přes pražskou do Stružné. Mínus jeden pupkan Filip se oddělil prý domů??...ha,ha,ha… po Vítkovce s vyhžezlou duší, kterouž se úspěšně pokusil zahřeznout igelitkou ikea. Jelikož všichni jeli spořádaně a jak draci, dopřál jsem jim jednu plzeň na návsi, ..ta zasyčela. Pak už jen piánko dorazit do 117, koupačka, naražení sudu, bůček, saláty,krkovička na grilu, mokrá buchta… ženy…zpěv…, sud zasyčel.Torza pupkanů se pak ve tmě vydávají zpět dubinskou šikanou k Ohři a pak časovkou podél řeky k domovům. Jen zkušení Míra se Štěpánem ještě pobudou a vyčkají na odvoz. Taková byla další, myslím vydařená středa.

V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gadži Gadži | 22. června 2018 v 12:42 | Reagovat

Kráááása!   Report i projíždka. Já doma sral a sral.  A seru dál i když už né tolik...Dnes od půlnoci do teď jem byl už jen 4x, což je velký pokrok. Dnes večer to zaleju plzní v Evropáku a zítra snad na závod budu ready, když nám tak supr vychází počasí.

2 Jéňa Jéňa | 22. června 2018 v 16:37 | Reagovat

Zase komplet luxusní, ani jsme nezáviděli Ironmaidnum, krásný nový cesty s brodíkama a super výhledama, parádní koupání s kapříkama, žranice i hostesky supr....jak to ve Stružné uměj, díky

3 Stepan Stepan | 24. června 2018 v 17:19 | Reagovat

Pěju pochvalu na Vítka! Je vidět, že to má prostě vše dobře srovnané - trasu, kolo, doma, i v rybníce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama