Pupkan není z cukru

BAJK No. XIV

19. července 2018 v 15:11 | AUTOR: Dykot
Středomořské klima nalákalo k Vláškům 13 jezdců a teráska se krásně zažlutila. Dress code kazil pouze Burák, kterej navíc zřejmě šlohnul helmu Fandovi. Po občerstvení, který zacvakala největší celebrita mezi českými řemeslníky jsme vyrazili podél Ohře k Pulovickýmu mostu, hned zkraje jsem si to svoje stádečko musel hlídat jak salašnickej pes, ale stejně mi Hubertus sežral Ráďu s Kuldou, to jsme prohlásili za povolené ztráty a pokračovali v jedenácti až do cíle. Za mostem jsme se vydrápali do Šemnice, pak Sedlečko, na červenou až k Hloubku a výjezdem na golf, kde pár seňorů smutně tahalo vozíčky po vysychajícím pažitu. Pokračujeme krásnýma pěšinkama lesem do chatovky u Andělky, pak pasáží který řikám tundra (nevim co to je ale takhle si to představuju), takový to vřesovišťátko u letiště s brusinkama, břízama a borovicema, po žlutý na Pilu, Kolovou a Vítkovku, kde vysušenýmu mužstvu zakazuju doplnění tekutin, bo slunce již líže horizont a stejně tam maj jenom Budvar. No a pak už jednom Hůrky, hvězdárna, a labužnickym sjezdem traverzem až ke Slávii, kde premiérově hážeme kotvu U Pavouka, mladá pani se moc nevyptává a natočí 11 plzní a 11 smažáků s tatarkou a hranolama. Pochlastávání a žraní na tribuně stadionu v krásném teplém letním podvečeru je magické, pronášíme velká moudra, zjišťujeme že Donaldovo manželka je v podstatě taková Trumpolína, řešíme migrační krizi při pozorování romů čutajících na bránu a okolo se smráká. Trháme se s Hájeckou skupinou, jako dezert dáváme plzničku Pod mostem, potom ještě překvapíme Ráďu v garáži, vychlastáme mu rum a portský a doblikáváme domu....
Éňo Ňůňo !!!!! A na tacháči cca 47 km...

Dykot

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gadži Gadži | 19. července 2018 v 20:28 | Reagovat

Hezký. Já jsem se pečlivě skrýval před deštěm, který nepřišel. Příště by mohl být trasér Kulda nebo Sršáň, hrozně rád bych to zas někdy zkusil na kole bez motůrku, takže žádný maratóny.  Nebo si brzy po startu založím tým B...

2 Martin's Martin's | 20. července 2018 v 11:16 | Reagovat

Krásná vyjížďka s netradičním občerstvením v cíli a jen malou kaňkou. To pivo cestou to fakt chtělo. Dávám trasérovi 4 a půl bludišťáka z pěti :-)

3 Mr Peanut Mr Peanut | 20. července 2018 v 13:12 | Reagovat

Skvělá trasa, počasí jak malovaný. Zásadní pro úspěch akce bylo Dykotovo mistrný manažerský zvládnutí krizový situace u Hubertusu, kde vše hrozilo celkovou vzpourou žíznivých.

Pití piva a požívání smažáku na laminátem obitý tribuně má kouzlo, který by Bohdan Sláma jistě mistrně přetvořil do filmu.

4 Jéňa Jéňa | 20. července 2018 v 14:44 | Reagovat

Krásný to bylo, tak si klidně vyser voko :-)

5 Lubo Lubo | 21. července 2018 v 10:58 | Reagovat

krasna vyjizdka ..jen se tak prasilo za nama ..::D ke konci i z pusy .. a netradicne obcerstveni u Pavouka.. supr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama