Pupkan není z cukru

Další tropická středa

10. srpna 2018 v 12:28 | Gadži


Úmorné vedro nás od Vlášků po nezbytném startovním nahnalo se zchladit do sedel, béčko to zalomilo rovnou na Velase, áčko s béčkovým odpadlíkem na elektru se pak vydrápalo na jezírko v kopci nad Odeří, kde proběhla koupačka, pak sjezdík a zpět na Velas za béčkem,které již konzumovalo dobroty u Páji . Legrace spousty, ze všech vtípků mi utkvělo, když si Dykot uvědomil jisté souvilosti a láteřil Vítkovi: "Mě chcípaj zvířata a ty jedeš do Kanady..." a zavzpomínal, jak se lopotil v mínus dvaceti stupních, když se mu do promrzlé země nedařilo vyhloubit dostatečně hlubokou jámu na hrob, do kterého by se vešla krabice se zemřelým hlodavcem po neúspěšné operaci. Tak mu Vítek koupil večeři, proběhl stejk-diving a byl klid. Po západu slunce jsme se začali rozprchat a těšíme se na další středy, neboť:
Příště trasér Olaf: SRAZ 17.00 U ROŽCŮ -odjezd striktně 17.30 ! Směr Horní hrad, tam zastávka na doplnění tekutin a pak koupačka a pití u traséra na zahradě.
A další středu maj zamluvenou traséři Mára a Vítek-- sraz/start v Bistru u Sršáně.

G.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulda Kulda | 10. srpna 2018 v 20:45 | Reagovat

krásný to bylo i s koupačkou v lomu u Velasu. doma nás to vcůclo do hájecký kde se svítilo a Dykot ukecal slečnu výčepní na jedno starým vtipem: že nám dáte...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama