Pupkan není z cukru

Září 2018

Z Úlu rovnou do Kuldovny

27. září 2018 v 14:15 | Gadži
Pro většinu z nás poslední bajková středa začala startovní dvanáctkou a pizzou u Sršáně v bistru a končila pivem a gulášem u Kuldy v Kuldovně, trasu vystihuje nadpis. Hezčí jsem si to přát ani nemohl. A jednu chvíli jsem v Kuldovně napočítal přítomných asi 21 lidí. Už se těším, jak si to na jaře zopakujeme.


Na kole se ještě sejdeme na časovce 24.listopadu! Jinak až 3.4.2019.

G.

LÁZEŇSKÝ BLOUD

25. září 2018 v 18:52 | Autor: Burák
Milí běžci, běžkyně, poběhlíci, běhny jakož i ostatní milovníci pobytu v lázeňských hvozdechdovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník závodu v dezorientačním běhu"lázeňský bloud"


Kdy: 17. listopadu 2018, start v 13.00


Kde: Karlovarské lázeňské lesy


Prezentace: Restaurace Jelení skok od 12.00 do 12.50Systém:§ závodníci budou na trasu vybíhat hromadně, resp. ve třech startovacích vlnách (takže tentokrát dojděte na prezentaci včas)

§ na startu obdrží každý závodník mapu s vyznačenými kontrolními body v terénu, které musí všechny oběhnout v libovolném pořadí a libovolně zvolenou trasou.

§ na kontrolním stanovišti bude připraven zásobník s testovací tekutinou (na každém stanovišti jinou), z něhož každý závodník část odčerpá do přiložené kontrolní nádobky a celý obsah kontrolní nádobky požije a následně zaznamená identifikaci tekutiny do předtištěné kolonky v mapě.

§ každá neidentifikovaná nebo špatně identifikovaná kontrolní tekutina je penalizována přičtením deseti minut k výslednému času závodníka.

§ zvítězí závodník s nejlepším časem a náladou.

§ po závodě následuje vyhlášení výsledků, rozbor akce a hromadná likvidace nepoužité části testovacích tekutin.

§ následuje nezbytná společenská část akce, jíž bude provázet hudební překvapení (cca od 17.00)Předpokládané vyhlášení výsledků: 16.00 v Restauraci Jelení skok, zde je možné se najíst, napít, převléct, usušit, odbahnit, ošetřit, zpívat, kritizovat, diskutovat a mít všeobecně dobrou vůli.Parkování:

Parkování je možné na parkovišti pod restaurací vedle dětského hřiště Kaštánek.

Pro povolení k vjezdu do lázeňského území je třeba zakoupit lístek v automatu v budově Městské policie Karlovy Vary, Moskevská 34Doporučené vybavení:

dobrá nálada, vybroušená chuť, boty pro ty, co nepoběží bosi, buzola pro ty, co se neorientují, čelovka (pozor bude překvapení:-)), hudební nástroje jako kastaněty, harfy, fagoty a šalmaje vítány.

Lázeňští šviháci a Známka punku

Pod dalovickou taktovkou

20. září 2018 v 13:53 | Gadži
Nesnesitelná absence reportů z několika posledních projížděk mě včera vyhnala z gauče a také byl nejvyšší čas, abych poprvé navštívil Úl. Krásný to má. Sešli jsme se tedy v Sršáňovo bistru a s Márou v čele nás vyrazilo 8 a měli jsme to fakt hezký.. Protáhl nás nahoru Dalovicema na tu panelku mezi poli, jeli jsme dlouho rovně k asfaltce, z který se pak odbočí vlevo na lesní cestu s typickým brdkem Dykoťákem a pak hezkými sjezdíky až do Kyselky. Tam si Itsbina s asistenty spravil přetržený řetěz. Pak jsme se přesunuli na druhý břeh a vydrápali se k Lesní kapli a pokochali se výhledy na řeku Ohři. Sjezdík dolů, pak ze silnice v Šemnici přes most zpět na cestu podél řeky až k již uklizenému tábořišti Hubertus. Cestou píchnul Mára, tak pro změnu při výměně asistoval Itsbina (mám video , s tou minipumpičkou mu to šlo výborně). Pak výšlap do kopce nad Hubertus, někudy vlevo lehce z kopce a vynořujeme se nad Dalovicema,kde nás Mára ještě protáhnul nějakou hadí stezkou nebo co se to v tom svahu či srázu klikatilo. Jsem rád , že už bylo šero a moc jsem neviděl, jinak bych si možná strachy stříknul do textilu. Dorážíme do bistra, kde se nás ujímá Sršáň, nosí nám piva, pizzy,utopence,chipsy a když se začalo smrákat a ochlazovat balí nás do dek. Nádhera.
Za týden sraz opět tam, ale pak cíl v Kuldovně (béčko to asi vezme co nejkratší cestou)...

Gadži

opraveny překlepy a chyby a tady pár fotek:

Mezi stromy bylo možné spatřit duhu

(přísahal bych, že jsme jeli dlouho a furt po panelech, ale proč na tý fotce nejsou, netuším)Trinkhale v Kyselce


A do akce jde nýtovačka a nýtovací skupina :Lesní altán a kochačkaA pak tu máme jedno konsilium nad prázdnou duší


A hádanka: když si budovu kreslíte zepředu je to nárys, když ji pomyslně říznete metr nad zemí je to půdorys, když se dívate z boku je to bokorys. A co uvídíte, když se podíváte na ženskou zespoda? Klitoris!
A když zespoda vyfotíte Pupkany? Mě to přišlo zajímavý.


A na závěr: pizza zachycená fotopastí