Pupkan není z cukru

LÁZEŇSKÝ BLOUD

25. září 2018 v 18:52 | Autor: Burák
Milí běžci, běžkyně, poběhlíci, běhny jakož i ostatní milovníci pobytu v lázeňských hvozdechdovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník závodu v dezorientačním běhu"lázeňský bloud"


Kdy: 17. listopadu 2018, start v 13.00


Kde: Karlovarské lázeňské lesy


Prezentace: Restaurace Jelení skok od 12.00 do 12.50Systém:§ závodníci budou na trasu vybíhat hromadně, resp. ve třech startovacích vlnách (takže tentokrát dojděte na prezentaci včas)

§ na startu obdrží každý závodník mapu s vyznačenými kontrolními body v terénu, které musí všechny oběhnout v libovolném pořadí a libovolně zvolenou trasou.

§ na kontrolním stanovišti bude připraven zásobník s testovací tekutinou (na každém stanovišti jinou), z něhož každý závodník část odčerpá do přiložené kontrolní nádobky a celý obsah kontrolní nádobky požije a následně zaznamená identifikaci tekutiny do předtištěné kolonky v mapě.

§ každá neidentifikovaná nebo špatně identifikovaná kontrolní tekutina je penalizována přičtením deseti minut k výslednému času závodníka.

§ zvítězí závodník s nejlepším časem a náladou.

§ po závodě následuje vyhlášení výsledků, rozbor akce a hromadná likvidace nepoužité části testovacích tekutin.

§ následuje nezbytná společenská část akce, jíž bude provázet hudební překvapení (cca od 17.00)Předpokládané vyhlášení výsledků: 16.00 v Restauraci Jelení skok, zde je možné se najíst, napít, převléct, usušit, odbahnit, ošetřit, zpívat, kritizovat, diskutovat a mít všeobecně dobrou vůli.Parkování:

Parkování je možné na parkovišti pod restaurací vedle dětského hřiště Kaštánek.

Pro povolení k vjezdu do lázeňského území je třeba zakoupit lístek v automatu v budově Městské policie Karlovy Vary, Moskevská 34Doporučené vybavení:

dobrá nálada, vybroušená chuť, boty pro ty, co nepoběží bosi, buzola pro ty, co se neorientují, čelovka (pozor bude překvapení:-)), hudební nástroje jako kastaněty, harfy, fagoty a šalmaje vítány.

Lázeňští šviháci a Známka punku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama