Pupkan není z cukru

Pod dalovickou taktovkou

20. září 2018 v 13:53 | Gadži
Nesnesitelná absence reportů z několika posledních projížděk mě včera vyhnala z gauče a také byl nejvyšší čas, abych poprvé navštívil Úl. Krásný to má. Sešli jsme se tedy v Sršáňovo bistru a s Márou v čele nás vyrazilo 8 a měli jsme to fakt hezký.. Protáhl nás nahoru Dalovicema na tu panelku mezi poli, jeli jsme dlouho rovně k asfaltce, z který se pak odbočí vlevo na lesní cestu s typickým brdkem Dykoťákem a pak hezkými sjezdíky až do Kyselky. Tam si Itsbina s asistenty spravil přetržený řetěz. Pak jsme se přesunuli na druhý břeh a vydrápali se k Lesní kapli a pokochali se výhledy na řeku Ohři. Sjezdík dolů, pak ze silnice v Šemnici přes most zpět na cestu podél řeky až k již uklizenému tábořišti Hubertus. Cestou píchnul Mára, tak pro změnu při výměně asistoval Itsbina (mám video , s tou minipumpičkou mu to šlo výborně). Pak výšlap do kopce nad Hubertus, někudy vlevo lehce z kopce a vynořujeme se nad Dalovicema,kde nás Mára ještě protáhnul nějakou hadí stezkou nebo co se to v tom svahu či srázu klikatilo. Jsem rád , že už bylo šero a moc jsem neviděl, jinak bych si možná strachy stříknul do textilu. Dorážíme do bistra, kde se nás ujímá Sršáň, nosí nám piva, pizzy,utopence,chipsy a když se začalo smrákat a ochlazovat balí nás do dek. Nádhera.
Za týden sraz opět tam, ale pak cíl v Kuldovně (béčko to asi vezme co nejkratší cestou)...

Gadži

opraveny překlepy a chyby a tady pár fotek:

Mezi stromy bylo možné spatřit duhu

(přísahal bych, že jsme jeli dlouho a furt po panelech, ale proč na tý fotce nejsou, netuším)Trinkhale v Kyselce


A do akce jde nýtovačka a nýtovací skupina :Lesní altán a kochačkaA pak tu máme jedno konsilium nad prázdnou duší


A hádanka: když si budovu kreslíte zepředu je to nárys, když ji pomyslně říznete metr nad zemí je to půdorys, když se dívate z boku je to bokorys. A co uvídíte, když se podíváte na ženskou zespoda? Klitoris!
A když zespoda vyfotíte Pupkany? Mě to přišlo zajímavý.


A na závěr: pizza zachycená fotopastí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulda Kulda | 20. září 2018 v 21:03 | Reagovat

krásnej report a ještě krásnější steda. já to měl jen do úlu a domů. krásných 10

2 Itsbina Itsbina | 22. září 2018 v 15:41 | Reagovat

Moc pěkná vyjížďka pod Márovým vedením. Díky. Jistě byla poslední letošní s pěkným počasím. A taky jsem poprvé v životě přetrh řetěz. Netušil jsem ,že mám takovou sílu v nohách,...A potom v úlu u Sršáně, no prostě skvělé!!!!
Itsb.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama