1.flo sezóny 2018/19

4. října 2018 v 14:47 | gadži
černí- cpt. Olaf + Filip, Jarda, Michal,Dykot
bílí cpt. Gadži+Sršáň ,Mára, Štěpán, Mlátička

Půlroční florbalová abstinence se jednak projevila tak, že se hned od začátku strašně běhalo a jednak,že třeba mým přihrávkám a střelám ke správnému směru a cíli chyběly tak 2-3 metry ( a tímto beru nicmoc výsledek na sebe, takový strašný minely, co jsme vyrobil, fuj, ještě v noci se mi o tom zdálo ). Do zápasu lépe vstoupili prvním a druhý gólem bílí, pak se ale chytli černí, srovnali, pak jsem dvakrát před naší bránou blbě rozhrál a rázem šli do vedení, pak ještě jeden náš pokažený útok a propad v obraně a už vedli o 3 góly... a na míň jsme to v průběhu zápasu už nestáhli. Poločas 7:4 pro černé. V druhém poločase oběma stranám znatelně docházeli síly, obrany slábly, ale ještě chvíli jsme víc gólů dostávali my, pak jsme se na chvíli vzepjali a začali stahovat, když Mlátička přešel z brány do útoku a vypálil přesně z dáli, což jsme před tím moc nezkoušeli. Ale černí si výsledek pohlídali, použili svou (ne)tajnou zbraň-nevracejícího se Dykota, který dostával přihrávky před naší bránu od svých obránců, kteří obírali naše útočníky.... Závěrečné skore: 17:14.
Pak přesun do Evropáku... Štěpán objednal spoustu pizz a bylo tuze blaze.