28. prosince 2018 v 8:49 | Autor: Dykot

Bílí: Štěpán, Jarda, Martin, Itsbina
Černí: Filip, Sršáň, Já

Skóre: Vítězství černých 25:18

Na sváteční Štěpánské flóčko se nás i se Štěpánem sešlo nepříjemně lichých sedm. Kapitáni i průběh draftu mi unikli, protože jsem si zavazoval tkaničky což je čím dál tím složitější procedůra- kór během vánoc. Takže když jsem se vynořil od bot ocitl jsem se v týmu se Sršáněm a Filipem a zjistil že nebudu střídat...
Skore se přelévalo tu tam a tu sem, po výměně stran jsem očekával, že nám se Sršněm dojde šťáva a dostaneme na prdel, ale Filip s Ráďou lítali jak zamlada, rozehrávali, přihrávali, dohrávali a hlavně nahrávali, a já se postavil na svoje místečko před bránou a do čeho jsem plácnul to mi tam spadlo Takže i když Itsbina dělal co mohl a Jardovi tam padaly ty šumivky zdálky, podařilo se nám odskočit soupeři a konečné skore bylo tušim 25:19 pro All Blacks.
V Evropáku jsme s hrůzou zjistili že náš prominentní stůl štamgastů je obsazenej, přestože to Sršáň údajně domlouval (hahaha), ale využili jsme nepřítomnosti Čádů a obsadili jejich místečko v rohu. Dorazila i Hájecká skupina, dali jsme pizzu, hrušku a nejlepší pívo na světě a jeli domu.

Dykot

Zase klepec

20. prosince 2018 v 11:45 | Gadži

Jsem své spoluhráče prý minule pohaněl, ale myslel jsem to dobře, aby hráli lépe (a některé protihráče jsem přechválil), ale moc jsem si tím nepomohl, leda k tomu, že mě do týmu nikdo nechtěl, až tak jako ke konci draftu z milosrdenství na zahřívání střídačky. Krom obavy z toho, co napíšu do reportu, když prohrajem, že prý ani moc neběhám (já ale tvrdím, že mám cit pro hru a jsem výborný pozičně, své si pohlídám, tak běhat ani nemusím...problém mám, když se omylem rozeběhnu do útoku, to se pak do obrany sotva doplazím chůzí, natož běžet). A stalo se. Prohra. Ale žádný strach. Tím, že jsem nebyl v bráně a nejelo na mě jedno přečíslení za druhým, snáším to i psaní reportu lépe minule (a taky, že nás Martin pohostil hromadama pizz a řízků).
Na hrací ploše proti minule jsme ještě dokázali z 1:3 srovnat na 3:3, pak už jsme se skoro jen vezli... poločas tuším 4:9....V druhé půli jsme se ještě jednou šňůrkou dotáhli na rozdíl dvou gólů (asi 8:10, kdo to má v tom fofru sledovat), ale stačilo párkrát blbě rozehrát, šnůra černých, my už jen 1 gól (to učitě těch pár Zbyňdovo nedovolených zákroků s hokejkou v ruce a oběma kolenama na zemi a že jsme si nevydupali trestný střílení..ale jako chytal fakt dobře i když to bylo i podle regulí) a byl tam neřešitelný rozdíl 10 gólů...skóre 10:9 pro černé...oprava: 20:9

týmy:
(já zas nevím, kdo byli kapitáni, šteloval jsem počítadlo)
černí: Dykot, Sršáň, Itsbina, Jarda, Víťa, Lubo
bílí: Mára, Filip, Michal, Martin, Mlátička,já

Góly /střelci: (chybí mi černých 2 góĺy..Víťovo vlastní sem si napsal já, že mi ho možná vyfouk)

13. prosince 2018 v 9:20 | Gadži

Nejhorší je, že si myslím,že mí spoluhráči to spláchli, lehli do pelechu a ráno se probudili s čistou hlavou, zatímco já nebožák se k tomu provaru musím kvůli tomuhle vyjebanýmu reportu vrátit...tak jim to dám na konci sežrat Mrkající

cpt. bílých Sršáň: Mára, Filip, Mlátička
cpt. černých Michal: Kulík, Martin, já, Víťa.

Vyrovnaný zápas to byl prvních asi 10 minut, kdy jsme chvíli vedli 1:0, pak bílí srovnali a vzápětí zvýšili na 2:1 ( a že se řeklo ,že Víťá, který se vracel domů pro zapomenuté cvičky, půjde do toho týmu, který bude zrovna prohrávat přidal se k nám) a pak už otěže přebrali na furt.
Závěrečné skore 22:10 svědčí, že jsme nějaký góly sice dali ,ale daleko víc jich dostali, takže nic moc obrana/brána. Já jsem byl v bráně párkrát dosat načuřenej, když někdy v druhé půli v 10 minutovým intervalu jsme několikrát po sobě po gólu buď blbě rozehráli, nebo po nezdařené střele nezachytii protiútok soupeřů, který vyrazili ve dvou proti jednomu a neomylně snad 5x po sobě po šikovné nahrávce góly dali.

Pokud bych měl s tímhle samým týmem znovu hrát a chtěli bychom se pokusit to vyhrát tak:
Kulík dá dvojku a bude z didaktických důvodů chodit častějc, aby se rozehrál, získal přehled a jistotu při střelách a vedení míčku a nebude ani muset tolik běhat.
Druhej Martin se naučí dávat bomby z první forhendem a vůbec forhendem a bekhendem nahrávat a to po zemi.
Víťa si dá bacha , že když forčekuje, tak mu hlavně ten útočící hráč,kterého se snaží bránit, nesmí udělat kličku a utéct (to platí i pro Michala, Víťa v tom byl v včera možná víc nevinně resp. zvládal to dobíhat, Míša už tolik ne) a nebo když se do útoku zapojí i soupeřů brankář , tak je lepší se okamžitě stáhnout až na naší půlku a tam čekat.
Michal by měl taky chodit častějc, jednak by měl přesnější střely a taky by věděl, že Kulík sice supr běhá, ale byl letos hrát jen jednou a loni to taky dost flákal, takže si myslím, že spíš měl při losovačce vzít dřív Filipa, jehož útočnická hvězda stále stoupá vzhůru a v bráně je taky obtížně překonatelný.

6. prosince 2018 v 10:55 | Gadži

Napínavé utkání i s trochou toho čertění.

Bílí: Štěpán, Mára, Filip, Martin, Itsbina
Černí: Sršáň, Jarda, Mlátička, Víťa a já

Bílí měli od začátku lehce navrch, hodně těžili z brejků, dařilo se jim kazit a vypichovat naše rozehrávky a pak trefovat nekrytá místa Mlátičkovy brány a vytvořili si nadějné vedení 6:2. My se v útoku trápili, bílí nás měli přečtené a Itsbina toho strašně pochytal. Tak jsem se na chvíli prohodil s Mlátičkou v bráně, že by mohl zaúřadovat svýma tvrdýma rána a rameny trochu udělal vítr před bílých bránou ...ale dřív jsem gól inkasoval. Poločas tuším 7:3. Pak jsme se zas v bráně prostřídali, začali hrát více odzadu, snažili se si přesně přihrávat, sem tam brejk, lépe bránit a kýžené ovoce se dostavilo, bílí bylí ti, komu se dlouho nedařilo dát gól. Při závěrečném dramatu za stavu 9:9 by se napětí na palubovce dalo krájet, ale Mára tomu učinil přítrž, takovou divnou polovysokou ale vydařenou šudlou ještě s naší tečí v poslední minutě rozhodl o vítězství bílých 10:9.

P.s. jak mi někdo říkal, že jsem málo běhal-hovno, podle mě, já jsem strašně moc běhal a co chvíli sprintoval. Jen asi od 15. minuty jsem prostě už nemohl. Jsem byl tak uběhanej, že jsem v Evropáku ani neměl sílu nic pozřít, jen pít.