Pupkan není z cukru

SVÁTEČNÍ FLÓČKO

28. prosince 2018 v 8:49 | Autor: Dykot

Bílí: Štěpán, Jarda, Martin, Itsbina
Černí: Filip, Sršáň, Já

Skóre: Vítězství černých 25:18

Na sváteční Štěpánské flóčko se nás i se Štěpánem sešlo nepříjemně lichých sedm. Kapitáni i průběh draftu mi unikli, protože jsem si zavazoval tkaničky což je čím dál tím složitější procedůra- kór během vánoc. Takže když jsem se vynořil od bot ocitl jsem se v týmu se Sršáněm a Filipem a zjistil že nebudu střídat...
Skore se přelévalo tu tam a tu sem, po výměně stran jsem očekával, že nám se Sršněm dojde šťáva a dostaneme na prdel, ale Filip s Ráďou lítali jak zamlada, rozehrávali, přihrávali, dohrávali a hlavně nahrávali, a já se postavil na svoje místečko před bránou a do čeho jsem plácnul to mi tam spadlo Takže i když Itsbina dělal co mohl a Jardovi tam padaly ty šumivky zdálky, podařilo se nám odskočit soupeři a konečné skore bylo tušim 25:19 pro All Blacks.
V Evropáku jsme s hrůzou zjistili že náš prominentní stůl štamgastů je obsazenej, přestože to Sršáň údajně domlouval (hahaha), ale využili jsme nepřítomnosti Čádů a obsadili jejich místečko v rohu. Dorazila i Hájecká skupina, dali jsme pizzu, hrušku a nejlepší pívo na světě a jeli domu.

Dykot
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gadži Gadži | 28. prosince 2018 v 9:21 | Reagovat

Tým bílých bych z brány pojebal, ať líp hlídá Dykota!  ;-)   Připomínám, že 10 a více gólů = sud od autora ( již kdysi jednohlasně schváleno - resp. navrhoval a  hlasoval jsem já a nikdo nebyl proti)

2 stepan stepan | 29. prosince 2018 v 20:04 | Reagovat

Trochu se stydím za průběh utkání, ale černí hráli fakt dobře. Hlavně si byli schopni nahrát a Dykot měl svůj extra den.
Sud od Dykota mi vůbec nevadí, může ho vzít už příští sobotu rovnou od pramene. 😎

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama