Pupkan není z cukru

1.novoroční flo

3. ledna 2019 v 12:48 | Gadži
Asi dozvuky silvestrovských oslav a blížící se Šalanda připoutali na lůžko jindy ukázněné sportovce, takže bylo včera
málo účastníků a lichý počet věstil minimálně početní převahu jednoho z týmů a spoustu potu a běhání.

kapitáni já a Štěpán- kámen-papír- nůžky- tapír- Spock -a chyba chyba--ztupil jsem si nůžky o jeho kámen a připravil se o možnost v zápase střídat

takže : bílí: Štěpán, Lubo, Filip, uzdravený Olaf, Martin
černí: já, Sršáň, Jarda, Mlátička

Úvod (ani závěr)nám moc nevyšel,ale jinak jsem si zahráli hezky a pěkně jsem to zdramatizovali, na to, že jsem měl strach, že to zas projedu o deset... Dost často jsme teda prohrávali, ale vyzdvihl bych, že jsme měli i spoustu světlých chvilek, zejména když jsme opakovaně několikagólovou ztrátu srovnali( až to i Luba stálo hokejku, když jebal svou rozhozenou obranu)). První gól jsme dali na 1:3, pak jsme tři dostali ( no jo no, moc mi to nešlo - jeden vlastňák jsem si do brány kopnul sám, 3 padly z mý nepřesný rozehrávky na Sršáně či Jardu upalujících do brejku, kdy mi míček čórnul Lubo nebo Štěpán), ale jako Fénix z popela jsme povstali a srovnali na 6:6, poločas jsem udrželi na 7:7. Druhá půle neméně napínavá: dlouho bílí drželi vedení 12:10, ale 6 minut před koncem jsem JÁ srovnal na 12:12 ....bohužel jsem si tím totál hrábnul na dno a do dalšího útoku už jsem nebyl schopen jít natož běžet a doufal jsem, že tu remízu nějak ustojíme. Ale rozebrali nás a když zas myslím Lubo trefil naší bránu, už jsme se jen dvakrát po rozehře zoufale vrhli dopředu, aby se neřeklo. A byla z toho 2x ztráta míčku a gól...a vítězství bílých 15:12.