Pupkan není z cukru

2.flo 2019

10. ledna 2019 v 12:04 | Gadži
kapitánskou pásku za černé jsem vylosoval já-a tým: Lubo, Dykot, Filip, Olaf, Martin
bílou Mára-Sršáň, Štěpán, Itsbina, Jarda, Víťa

Nejen na pohled ale i v reálu byly síly celkem vyrovnané. Obě strany hrály výborně, obzvlášt oslavenec. Ale že je furt co zlepšovat, jen pro pořádek vyjmenuju pár našich slabin -když pominu, že ze 3 metrů netrefím bránu ani brankáře, tak jsme si tradičně škodili běžnými zapomenutími (či dočasnou fyzickou neschopností) se vrátit z útoku do obrany, ponecháním velkého prostoru útočícímu hráči na střelu (Jarda -z dálky 4 góly) a krom přímého nahrání soupeři se občas vyskytla i trestuhodná (a potrestaná) šouravá přihrávka vzadu ve vlastním obranném pásmu - snadná kořist pro běhavého soupeře typou Sršáň, dlouhoruký Štěpán či všudypřítomný Víťa. Nicméně my černí jsme až do závěrečných pár minut vyhrávali v průměru o 2-3 góly, než bílí srovnali na 14:14 a pak šikovnou střelou Lubo rozhodl pár sekund před koncem k velké naší radosti na 15:14.....bohužel pak cestou do šatny bílí vyreklamovali dávno zahraný Dykotův gól svou nastřelenou něžnou chlapskou nožkou, takže oficální zápis je remíza 14:14 -ale pocitově tu remizu černí VYHRÁLI, to mi nikdo nevymluví a prožitou radost nevezme! Mrkající

V Evropáku se otěží caterignu chopil oslavenec Dykot, hrnul do nás pod tlakem pizzy a řízky a další pizzy a řízky, piva, co kdo snesl, sem tam panák, řidičům birely, kafe a limonády, prostě bomba. Sám se jídla stranil,zhřešil, až když už zbývalo jen pár drobečků a poslední okoralý kousek chleba, zalil ho pálivou Srirachou a neskutečně ho sežral.

G.

góly a střelci:

4 Jarda a Lubo a Dykot
3 Sršáň, Štěpán, Gadži
2 Martin, Víťa, Mára
1 Filip
0 Itsbina,což nepřekvapí, když byl celou dobu brankář, ale taky Olaf!?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dykot Dykot | 11. ledna 2019 v 10:07 | Reagovat

Přesně Gadžíku, vyhráli jsme 14:14...!!!

2 Skeptik Skeptik | 11. ledna 2019 v 11:07 | Reagovat

Poděkování Dykotovi za luxusní katering. Po skončení měl u mě veliký vroubek za gol nohou a ukončení zápasu 2 min. před koncem, ale v Evropáku se vše nádherně vyhladilo a rozpustilo... :-)
Jinak bílí prohráli 14:15, to je jasný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama